Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość19

jakie piersi sa najbardzej sexi i ladne?

Polecane posty

Gość Lana Laro
A ty jak zaczniesz wyzywac ludzi od pedofili bo podobaja sie im w rozmiarze A lub B to uwazaj abys nie zdeptal cyckow w rozmiarze D+ Brać male jak najmniejsze. Co z tego ze zona ma 75D albo wiecej jak przy pierwszym dziecku nie miala pokarmu. Z duzej chmury maly deszcz... Przy drugim dopiero sie sprawdzily, ale teraz gdy polozy sie na plecach to jej sutki pod pachy splywaja. Nie jest to podniecajace... Jak cos zalicze na boku to dbam aby miala jak najmniejsze. Slusznie ktos zauwazyl ze male cycki to prawie jak nastolatka. Twarde jedrne zadne inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak komuś kobieta z małym biustem kojarzy się z gejostwem lub pedofilią, to chyba sam ma coś nie tak z głową skoro ma takie skojarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Male piersi tez moga byc obwisle i wtedy to naprawde wyglada tragicznie. Lepiej jak dyndaja balony niz flaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19
Do goscia z wczoraj Na saunę chodzą kobiety które się aż tak nie wstydza (lub wgl się nie wstydze) a panie z bardzo małym biustem na pewno maja kompleksy (większość przynajmniej) wiec nie pokazuja sie tak często jak ich biusciaste koleżanki, pewnie dlatego ich nie widziales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też takich nie widziałem, wiec pewnie masz rację że te z małymi lub obwisłymi cyckami do sauny nie przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się podobają wielkie i zwisające. Szczególnie gdy leżę i one dotykają mojej twarzy. Lubię je masować, pieścić w tej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko małe zgrabne i jędrne.Z wiekiem każde wiotczeją,ale małe pozostają zgrabniejsze a z dużymi wtedy duży problem. Chyba, że operacyjne zmniejszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej nie zależy od wielkośc****ersi. Do sauny przychodzą kobiety w różnym wieku i nie widziałem żeby któraś miała obwisłe piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19
Ale jak kobieta ma kompleksy to nie ma szans żeby poszła do sauny, może dlatego ze są tam przeważnie kobiety które maja ładniejszych od niej biust jeszcze bardziej powoduje ze się wstydzi. Możliwe ze podobnie jest z faceta mi. Jak ma facet mniej niż 10 cm w czasie wzwodu (wiec w czasie spoczynku jeszcze mniej) to pewnie tez się wstydzi pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
70 c to ideal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrashC
Zatem ja zaistnieje jako kompletne zaprzeczenie meskiego stereotypu i stwierdze, iz: - dla mnie wielkosc piersi nie jest wazna, o ile piersi sa ladne i zadbane; - nie jestem tzw. 'tit-man', ale 'ass-man', czyli ze bardziej kreci mnie pupa niz niz biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczupła dziewczyna z talią 58-60 i z małym biustem, to ideał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19
No ja mam 60 cm w talii no a w biuscie tylko 84 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że wiele kobiet niesłusznie ma kompleksy zwiazane z biustem.Niedawno jedna na forum też pisała że jej piersi są małe i jest coś z nimi nie tak.Jak wkleiła zdjęcie to okazało się że ma nawet spore,wyjątkowo śliczne i jeszcze do tego mają bardzo ładny kształt. Jesteś niedoinformowana i jeszcze nie wiesz że,długość penisa w stanie spoczynku nie świadczy w żaden sposób o jego długości w stanie erekcji. Mniejsze penisy zyskują proporcjonalnie więcej w stanie erekcji, a wzrost ten może być różny. Mniejszy od przeciętnego penis w stanie spoczynku może zwiększyć swój rozmiar nawet sześciokrotnie, podczas gdy duży penis w stanie erekcji może po prostu zesztywnieć i wcale nie zwiększyć swoich rozmiarów.Więc po wielkości w stanie spoczynku nie jest się w stanie określić jaka będzie wielkość w stanie erekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19
Wiem ze penis może o bardzo dużo się powiększyć w czasie erekcji jednak znam przypadki (mam takiego znajomego) co w stanie w spoczynku ma 8cm a w zwodzie 11, sama mam natomiast faceta co ma normalnie 10 a w zwodzie 19 wiec wiem ze są różne przypadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19
A jeśli chodzi wcześniejsze to Napisałam ze skoro w zwodzie ma 10 to gdy "śpi" jest jeszcze mniejszy, a nie odwrotnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepsze są takie do raczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpiekniejsze mam w domu. 70g czy h. zona po dziecku i po 30 i pieknie sie opieraja grawitacji. w zyciu ich w dlon nie zmieszcze. moze mnie nimi bic po pysku :p sa w o w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"najpiekniejsze mam w domu. 70g czy h. zona po dziecku i po 30 i pieknie sie opieraja grawitacji. w zyciu ich w dlon nie zmieszcze. moze mnie nimi bic po pysku jezyk.gif sa w o w " 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wręcz ubóstwiam duze piersi no ale moja zona niestety ma bardzo male :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dziewczyna tez ma male i nwm jak mam ja tam rozpieszczać, tylko sutkami sie bawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśiiiii
Najlepsze są ciążowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze to jędrne B i C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne silikony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 18 czy 19,już się tak nie chwal tymi swoimi śliczymi piersiami bo zaczyna to być już nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkie jak u krowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto oceni moje. Podać @ wyślę zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Levviatan
te pasujące do figury ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×