Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mozna gdzies kupic probki mleka modyfikowanego?

Polecane posty

Gość gość

Tak zeby nie kupować całych puszek. Bo może jakaś alergia czy cos. Chce karmić mieszanie, a nie wiem które mleczko dziecko zaakceptuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowalam na allegro i w rosmanie saszetki bebilon 1, cos po 2.99szt.bebiko 1ale w plynie,gotowe do podgrzania napewno wiem,ze w aptekach.moze inne tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w aptakach czasem mozna kupic takie gotowe buteleczki nan i bebilonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można kupić w aptece ,a moja koleżanka pisała do firm maile i jej przysyłali próbki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka to jest chemia, stoi gotowe do użycia miesiącami w życiu nie dałabym tego dziecku. Obrzydlistwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz ze mleka modyfikowanego nie można mieszac jak juz dajesz jeden rodzaj musisz sie go trzymac,jak chcesz przejsc na inne mleko musisz robic to stopniowo przez kilka dni bo dziecku żoładek roztroisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 08.09 ma racje podajesz jedno mleko,nie mieszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaa1991
Jeżeli poszukujesz taniego mleka modyfikowanego zerknij tutaj: http://mlekoipieluszki.pl/mleko jest to jedyna porównywarka cen z supermarketów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Mam ten sam problem przechodzę z piersi na mleko modyfikowane, synek ma 8 miesięcy i nie smakuje mu nic innego jak mleko z piersi. Nie ma znaczenia czy pije je z butelki czy nie, także to nie o butelkę chodzi. Kupiłam już cala puszkę Bebilon 2 i Bebiko nie smakuje mu. Szczerze mówiąc nie uśmiecha mi się wyrzucać kolejne puszki takie próbki tez dla mnie byłyby super rozwiązaniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Dnia 27.01.2015 o 09:09, Gość gość napisał:

a wiesz ze mleka modyfikowanego nie można mieszac jak juz dajesz jeden rodzaj musisz sie go trzymac,jak chcesz przejsc na inne mleko musisz robic to stopniowo przez kilka dni bo dziecku żoładek roztroisz

Córka po urodzeniu była dokarmiana w szpitalu mlekiem modyfikowanym. Położne dawały jej raz Nan,  raz Bebilon, a innym razem Enfamil. Twierdziły, że to nie ma znaczenia, bo wszytkie te mleka to jeden czort. W każdym razie córce nic nie było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A po co z góry jakieś alergie zakładać i żonglować mlekami? Prawda jest taka, że większość dzieci może pić obojętnie jakie mleko modyfikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoczka

Nasz dzidzius jest uczulony wiec mamy dla niego mleko Bebilon Prosyneo HA dla uczuleniowcow bardzo dobrze nasze dziecko je trawi i nie mamy problemow z brzuszkiem. A w aptekach Doz maja dobre ceny na Bebilon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelinda
Dnia 3.07.2019 o 23:03, Gość Gość napisał:

A po co z góry jakieś alergie zakładać i żonglować mlekami? Prawda jest taka, że większość dzieci może pić obojętnie jakie mleko modyfikowane.

Troche to straszne że jakiś rodzić uważa że wszystko jedno jakie mleko pije dziecko. Ale oczywiście nie oceniam. Zerknij sobie na takiej np aptece DOZ jak dużo jest rodzajów mleka Bebilon do wyboru. Są dostosowane do potrzeb dzieci. Nie każde może pić zwykłe modyfikowane mleko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×