Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gocha2015

zasniad groniasty dziewczyny poradzcie prosze kiedy kolejna ciaza

Polecane posty

Gość gocha2015

Dziewczyny które przeżyły zasniad, zwracam sie do was z prośbą, prosze powiedzcie kiedy zdecydowalyście sie na kolejna ciaze. Moja historia zaczęła sie niestety we wrześniu poprzedniego roku. Wyniki w normie mam juz od listopada i tak próbuje podjąć mądra decyzje która przeplata sie miedzy zdrowym rozsądkiem a ogromna potrzeba posiadania dziecka. A nadal mam w glowie stratę tamtej ciazy. Jesli jest gdzies juz rozpoczęty taki temat prosze o link, ale niestety nie moge znalezc takiego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelota1981llmrr
Dziewczyny które przeżyły zasniad, zwracam sie do was z prośbą, prosze powiedzcie kiedy zdecydowalyście sie na kolejna ciaze. Moja historia zaczęła sie niestety we wrześniu poprzedniego roku. Wyniki w normie mam juz od listopada i tak próbuje podjąć mądra decyzje która przeplata sie miedzy zdrowym rozsądkiem a ogromna potrzeba posiadania dziecka. A nadal mam w glowie stratę tamtej ciazy. Jesli jest gdzies juz rozpoczęty taki temat prosze o link, ale niestety nie moge znalezc takiego tematu. Jasne http://bgurl.co/baXjJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to na co czekasz na oklaski, jak chcesz dziecko i nie ma przeciwskazan to szoda czasu na przemyslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to był zasniad całkowity czy częściowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha2015
Byl to zasniad częściowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w którym tygodniu się o tym dowiedziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha2015
Dowiedzialam sie na przełomie 8/9 tygodnia. A zabieg mialam na początku 9 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym się objawia taki zasniad graniasty i dlatego musiałaś usunąć ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o wrzesień 2014 rozumiem? Jeżeli z betą jest ok a lekarz nie widzi innych przeciwwskazań to działaj. Jak autorka u Ciebie rozpoznali zasniad? Z obrazu usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha2015
Akurat w moim przypadku doszło do nieprawidłowego zapłodnienia i zarodek od samego początku źle sie rozwijał a pozniej poprostu sam obumiera . A co do zasniadu, to tak naprawde nikt nie jest w stanie powiedzieć jak temu zapobiegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha2015
Tak wrzesień 2014.Podczas zabiegu pobrali ode mnie wycinek i na tej podstawie to stwierdzili, z tego co mi mówiono USG wyglądało dobrze żadnej tzw ''zamieci śnieżnej''. Nawet moja beta nie była wysoka, chociaz nie zrobili mi pod razu po zabiegu, tylko 3tygodmie pozniej i wynosila30 jednostek. Ale zawsze jest ten strach ze moze sie powtórzyć... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli lekarz daje Ci zielone światło i Ty też czujesz że jesteś gotowa to nie widzę problemu. To, że pojawił się zaśniad nie wyklucza kolejnej zdrowej ciąży. Ja co prawda zaśniadu nie miałam, ale go podejrzewali od samego początku bo coś im nie pasowało w obrazie usg. Teraz jestem w 5 miesiącu ciąży, ale mam z nią spore problemy i ciągle się martwię że to może zaśniad. Ostatnio na usg widziałam tak zwaną " kiść winogron", ale lekarz nic nie mówił wiec chyba po prostu sama wymyślam sobie problemy. Życzę powodzenia w zaciążeniu i oby ta ciąża była zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letowonin1986ctzqf
Ale to był zasniad całkowity czy częściowy? Jasne http://norw.in/r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha2015
Dzieki za wsparcie, a czy sa tu dziewczyny które doświadczyły zasniadu i po jakim czasie zdecydowalyscie sie na kolejne dziecko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha2015
Czy sa tu dziewczyny które miały zasniad groniasty? Po jakim czasie zdecydowalyście sie na dziecko? Prosze o wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha2015
Dziewczyny poznałam pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha2015
Dziewczyny ponawiam pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anullak
Ja miałam łyżeczkowanie 18.06.2010r w 11tc. Badanie histopadologiczne potwierdzilo zaśniad częściowy. Od lekarza usłyszałam zakaz zachodzenia w ciąże przez rok. Brzmiało to dla mnie jak wyrok bo staralismy sie juz kilka lat a poprzednia ciąża obumarła w 12tc. Beta do 0 spadla mi jakos na koniec sierpnia a 7.09.2010r pojawiła sie jakby pierwsza misiączka po łyżeczkowaniu. Pojechałam po skonczonym krwawieniu na kontrol tam w dodatku usłychałam ze " z tego to tu owulacji nie będzie". Przepisał mi leki ktore wykupiłam i miałam zacząc brac od następnego cyklu. ale juz nie zdążyłam bo zamiast następnej miesiączki była niespodziwana ciąża z ktorej dziś mam cudownego zdrowego synka. Na początku był ogromny strach kotłowanie myśli i wywody lekarza o mojej nieodpowiedzialności. Nie zabezpieczyliśmy się wtedy bo po pierwsze przez te lata starań obiecałam sobie że już nigdy więcęj żadnej antykoncepcji nie zastosuje po drugie byłam pewna słow lekarza ktory na usg nie widział pęcherzyka dominującego po 3 byłam pewna po latach starań że nie zajdę tak łatwo w ciążę. Zawierzyłam Bogu. Tylko on jest dawcą Życia. Nic tu nie pomogą lekarze ani twoje wielkie pragnienie. I ty powierz Bogu swoj los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki, wlasnie takich historii ja i napewno inne dziewczyny potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, u mnie zdiagnozowano zasniad częściowy w styczniu, pozniej było czekanie na spadek bety, pozniej jeszcze w maju polipy na szyjce macicy a w sierpniu zaszłam w ciąże. Beta znów szalała, osiągając takie wartości, ze znów padło podejrzenie ze 'mola'... Wszystko na szczęście skończyło sie dobrze. Urodziłam duża zdrowa córkę :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam zaśniad częściowy w sierpniu 2014 i teraz mija rok. Dopiero teraz zamierzamy się starać, chociaż moja beta szybko spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×