Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ważne pytanie do ginekologa...

Polecane posty

Gość gość

czy mając polipa szyjki macicy, muszę go usunąć ,lekarz karze a ja nie lubię szpitali !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie usuwaj:) nikt Cię siłą do szpitala nie zaciągnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boje sie ze napisza w kartotece ze odmowilam a prywatnie nie konsultuje, nie stac mnie ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginekolodzy tylko robią usówanie narządów tych co dobrze płaci fundusz nie zawsze potrzebne usówanie.Nawet okaleczają kobiety bez potrzeby!!Dlatego powinno się chodzic z osoba bliska bo sie boja ,ze moze sie znac na usg partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam polipa. Będę usuwać w szpitalu. Ale najpierw chcę się zaszczepić przeciwko żółtaczce. Doktor chętny mi w gabinecie go usunąć ale ja wolę szpital. Miałam złe doświadczenia z nadżerką w prywatnym gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten do ktorego chodze, nie chce w gabinecie usunac, mowi ze bardzo boli i moze byc krwotok, szpital ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie tysiaki. Kilka setek moja sis płaciła, chyba 300 kilka lat temu. Mi chce dr na NFZ usunąć w gabinecie. Przecież przymusu leczenia nie ma jak ktoś woli może Bonifratrom kasę zawieźć i czekać cudu za wstawiennictwem JP2, który od szatana nadzwyczajne moce otrzymał w zamian za krycie pedofilstwa, wolna droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieseksmirdzoncy
U nas taki weteryniosz jest na fsi pytalem muwi rze morze ci to obcengami oberwac za stuwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bog zaplac.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieseksmirdzoncy
A kiedy hcerz sie umuwic ma napiente terminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy sie ferie skoncza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieseksmirdzoncy
Jak marz do szkoly to nie rzkodzi morzna pszet i po szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanam przypadek zakażenia przy zabiegu i ma teraz problem z wątrobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie szczepilam... pare lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieseksmirdzoncy
Wontrupke to z cebolo tsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz sie bawic gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja sznowna "usonieta" sUW, SUW!!!! litosci!!!!!!!!!!!!!!!! skuwko i zasuwko i dupa nie dysgrafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radz cos madrego, a nie litosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy zabieg może mieć poważne powikłania.Medycnyna naturalna tylko nie jest szkodliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i malo skuteczna, a wazny jest czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to twoje cialo, sama zdecyduj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest tak dlatego zabieg jest robiony w szpitalu robi sie histopatologię i często jast tak,że ruszono raka i umieramy!A co do lecznie naturalnego bez zabiegowy jest długi i czasochłonny ,ale się żyje! Znajomej zrobiono kosmetyczny zabieg usuniecia polipa na macicy już nie żyje kilka lat.Pod polipem był góz nowotworowy.Gdyby nie ruszno świństwa to by była w śród żywych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie strasz, i tak sie boje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam przypaek gdzie bezpodstawnie okleczono pacjentki wycianajac im macice i jajniki bo był rzekomy góz.Okazało sie,że te kobiety które miały przy sobie partnera całe badanie to nie odważy się mowic o gózach bo ich nie było!!! Dlatego zawsze powinno sie miec meża czynawet chlopaka przy całym badaniu nawet pochwy!! Chciał mi usówać macicę z jajnikami bo maiałm mięśniaka ok.7 cm.Wtedy mąż spytał Stanowczo przy badaniu pochwy czy jest inne leczenie bez inwazyjne spojżał pomyślal ginekolog i odpowiedział,że w zasadzie tak,lecz prywatnie powiem leczenie specyfikami ziołowymi.To dzięki meżowi nie zostalam okaleczona i zmniejszyłam już miesniaka tym leczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaaaaasne :D nowotwór"chował się" za polipem :P jako sprytny! Ale tak to juz z tymi "gózami" pewnie jest :P co innego zwykłe guzy :D Kolezanka pewnie miała zaawansowanego raka, faza terminalna, a przypadek z polipem sprawił, ze tamtego znaleziono. Tak to jest, jak sie nie chodzi do ginekologa regularnie, tylko wierzy w cudowne zioła na wszystko od braciszków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz pojecia to nie pisz bzdur.Dlaczego robi w szpitalu skoro prosty zabieg nie podejżenie raka? Na Każdego lekarza trzeba brać poprawkę i nie ufać bezgranicznie!!! A fakt jak jest ktoś z tobą podczas badania całego!!!!!! gdy mówi o leczeniu wtedy inaczej powie ci ginekolog bo sie boi i nie będzie ci mowił bzdur!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie krzycz na mnie, to po pierwsze. Po drugie, zmien ginekologa, skoro twoj jest taki bojaźliwy. Po trzecie - na czym sie nie znam? Na usuwaniu polipa? Miałam ten zabieg. I regularnie chodze na cytologię i usg (tak dopochwowe jak i usg piersi). Tak rozumiem dbanie o siebie. A z ziółek wybieram miętę, czasem lipę, czy melisę. Ale żadne z nich nie zastąpi lekarza, kiedy sprawa robi się poważna. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o ziola benedyktynów,czy bonifratów ,a ty wyżej jesteś ginekologiem podszywającym sie za pacjentkę!!!Nam ginekolog podczas badań doradził by masowal mi mąż piersi po okresie unika sie w prosty sposób raka!!Nam bo mąż jest zawsze przy mnie podczas badańia nawet na samolocie czy porodzie był.A absolutnie Każdy zabieg jest Wielkim Ryzykiem!!!! Wiec nie pisz bzdu,że to drobny zabieg nie wiadomo jak się może skończyc.A do tego Kazde badanie pochwy jest ryzykiem zakazeń jej!!!Dlatego mąż patrzy na sterylność ginekologa.Wiem ,że ginekolog podszywający się za pacjentke będzie wysmiewac obecność męża przy badaniu lub porodzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×