Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Najszybszy w mieście

Oda do Łodzi

Polecane posty

Gość Najszybszy w mieście
ja z dymem to mam mało wspólnego ogólnie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
ale to sztuczna mgła Boska nie widzisz że tu same Macierewicze ?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy butelce to chyba normalne Kusza ostatnio takim stwierdzeniem zaskoczyła mnie 9-latka :O ..tak się dzieci bawiły na "urodzinach koleżanki"😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
ale całować z butelką? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
jak ja już siadam po turecku to zazwyczaj palę, a nie piję Kusza 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
i nie chcę być ewenement :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
największe zyeby tego forum, stali mieszkańcy, obojniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Ty tak wolisz Kusza Ciebie od zawsze kręciło udawanie obcych sobie ludzi a może Ty się mnie wstydzisz?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
to nie wstyd Kusza 😴 to pożądanie , Ty mnie pożądasz 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
bo jeszcze nie zdecydowałem Kusza -wykorzystać czy zniknąć z Twego życia przepraszam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowody na to czego szuka Naj i wielu innych, którym śni się pełna seksapilu Salma Hayek. smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif Kochanka, potocznie zwana „tą drugą”; wielozadaniowy wyrób wielokrotnego użytku, nierzadko dostępny także w trybie „multiplayer”. W rodzinnych rozmowach przy stole, często nazywana „delegacją”. Z racji wysokich kosztów utrzymania, zaliczana do produktów luksusowych. Cechy kochanki Jedyne pytanie jakie zadaje, brzmi: „kochanie, przynieść c***iwo?”; Wyposażona w końskie dawki Paracetamolu, nigdy nie cierpi na ból głowy; Jest zawsze zwarta i gotowa, w razie potrzeby – rozwiera się; Stan jej podwozia jest zdecydowanie lepszy niż żony, niezależnie od tego, jaki ma przebieg; Tylko ona cię rozumie; Nie interesują jej twoje nałogi; Można ją kupić, choć uparcie twierdzi, że jej miłość nie jest na sprzedaż; Dla ciebie jest zawsze dostępna na Gadu-Gadu Posiada bloga w całości poświęconego żałosnym narzekaniom na swoje połamane morale W twojej komórce jest zapisana jako Kazik Różnice między żoną a kochanką K: Kochanie, było cudownie. Ż: O, tylko tyle? K: Och, jest taki wielki! Ż: Schowaj to i nie rozśmieszaj mnie. K: Weź mnie! Teraz! Ż: Wynieś śmieci! Już! K: Dochodzę! Ż: Odchodzę. lapka.gif gość wczoraj różnica między wami a Najem polega na tym że on jest soba zawsze, zawsze pisze jako Najszybszy w mieście.Nie oceniam co robi na priv bo to sprawa jego i tych dziewczyn ktore się na to godzą . Są dorosłe. Jeśli któraś najpierw wysyła nagie zdjęcia, lub zakoch*ję się w facecie którego zna tylko z tego jaki jest wirtualnie, to zwyczajnie jest idiotką. Tak , tak płaczecie teraz że Naj taki zły, a same (jeśli to prawda) wysyłaliście mu foty smiech.gif Także ogarnijcie się laski! Dowody przeciw Najszybszemu , albo płakac do mamausi, bo jak pokazał dzisiejszy dzień on ma w d***e wasz zaczepki usmiech.gif n Dowody na to czego szuka Naj i wielu innych, którym śni się pełna seksapilu Salma Hayek. smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif Kochanka, potocznie zwana „tą drugą”; wielozadaniowy wyrób wielokrotnego użytku, nierzadko dostępny także w trybie „multiplayer”. W rodzinnych rozmowach przy stole, często nazywana „delegacją”. Z racji wysokich kosztów utrzymania, zaliczana do produktów luksusowych. Cechy kochanki Jedyne pytanie jakie zadaje, brzmi: „kochanie, przynieść c***iwo?”; Wyposażona w końskie dawki Paracetamolu, nigdy nie cierpi na ból głowy; Jest zawsze zwarta i gotowa, w razie potrzeby – rozwiera się; Stan jej podwozia jest zdecydowanie lepszy niż żony, niezależnie od tego, jaki ma przebieg; Tylko ona cię rozumie; Nie interesują jej twoje nałogi; Można ją kupić, choć uparcie twierdzi, że jej miłość nie jest na sprzedaż; Dla ciebie jest zawsze dostępna na Gadu-Gadu Posiada bloga w całości poświęconego żałosnym narzekaniom na swoje połamane morale W twojej komórce jest zapisana jako Kazik Różnice między żoną a kochanką K: Kochanie, było cudownie. Ż: O, tylko tyle? K: Och, jest taki wielki! Ż: Schowaj to i nie rozśmieszaj mnie. K: Weź mnie! Teraz! Ż: Wynieś śmieci! Już! K: Dochodzę! Ż: Odchodzę. lapka.gif gość wczoraj różnica między wami a Najem polega na tym że on jest soba zawsze, zawsze pisze jako Najszybszy w mieście.Nie oceniam co robi na priv bo to sprawa jego i tych dziewczyn ktore się na to godzą . Są dorosłe. Jeśli któraś najpierw wysyła nagie zdjęcia, lub zakoch*ję się w facecie którego zna tylko z tego jaki jest wirtualnie, to zwyczajnie jest idiotką. Tak , tak płaczecie teraz że Naj taki zły, a same (jeśli to prawda) wysyłaliście mu foty smiech.gif Także ogarnijcie się laski! Dowody przeciw Najszybszemu , albo płakac do mamausi, bo jak pokazał dzisiejszy dzień on ma w d***e wasz zaczepki usmiech.gif n Dowody na to czego szuka Naj i wielu innych, którym śni się pełna seksapilu Salma Hayek. smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif Kochanka, potocznie zwana „tą drugą”; wielozadaniowy wyrób wielokrotnego użytku, nierzadko dostępny także w trybie „multiplayer”. W rodzinnych rozmowach przy stole, często nazywana „delegacją”. Z racji wysokich kosztów utrzymania, zaliczana do produktów luksusowych. Cechy kochanki Jedyne pytanie jakie zadaje, brzmi: „kochanie, przynieść c***iwo?”; Wyposażona w końskie dawki Paracetamolu, nigdy nie cierpi na ból głowy; Jest zawsze zwarta i gotowa, w razie potrzeby – rozwiera się; Stan jej podwozia jest zdecydowanie lepszy niż żony, niezależnie od tego, jaki ma przebieg; Tylko ona cię rozumie; Nie interesują jej twoje nałogi; Można ją kupić, choć uparcie twierdzi, że jej miłość nie jest na sprzedaż; Dla ciebie jest zawsze dostępna na Gadu-Gadu Posiada bloga w całości poświęconego żałosnym narzekaniom na swoje połamane morale W twojej komórce jest zapisana jako Kazik Różnice między żoną a kochanką K: Kochanie, było cudownie. Ż: O, tylko tyle? K: Och, jest taki wielki! Ż: Schowaj to i nie rozśmieszaj mnie. K: Weź mnie! Teraz! Ż: Wynieś śmieci! Już! K: Dochodzę! Ż: Odchodzę. lapka.gif gość wczoraj różnica między wami a Najem polega na tym że on jest soba zawsze, zawsze pisze jako Najszybszy w mieście.Nie oceniam co robi na priv bo to sprawa jego i tych dziewczyn ktore się na to godzą . Są dorosłe. Jeśli któraś najpierw wysyła nagie zdjęcia, lub zakoch*ję się w facecie którego zna tylko z tego jaki jest wirtualnie, to zwyczajnie jest idiotką. Tak , tak płaczecie teraz że Naj taki zły, a same (jeśli to prawda) wysyłaliście mu foty smiech.gif Także ogarnijcie się laski! Dowody przeciw Najszybszemu , albo płakac do mamausi, bo jak pokazał dzisiejszy dzień on ma w d***e wasz zaczepki usmiech.gif n Dowody na to czego szuka Naj i wielu innych, którym śni się pełna seksapilu Salma Hayek. smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif Kochanka, potocznie zwana „tą drugą”; wielozadaniowy wyrób wielokrotnego użytku, nierzadko dostępny także w trybie „multiplayer”. W rodzinnych rozmowach przy stole, często nazywana „delegacją”. Z racji wysokich kosztów utrzymania, zaliczana do produktów luksusowych. Cechy kochanki Jedyne pytanie jakie zadaje, brzmi: „kochanie, przynieść c***iwo?”; Wyposażona w końskie dawki Paracetamolu, nigdy nie cierpi na ból głowy; Jest zawsze zwarta i gotowa, w razie potrzeby – rozwiera się; Stan jej podwozia jest zdecydowanie lepszy niż żony, niezależnie od tego, jaki ma przebieg; Tylko ona cię rozumie; Nie interesują jej twoje nałogi; Można ją kupić, choć uparcie twierdzi, że jej miłość nie jest na sprzedaż; Dla ciebie jest zawsze dostępna na Gadu-Gadu Posiada bloga w całości poświęconego żałosnym narzekaniom na swoje połamane morale W twojej komórce jest zapisana jako Kazik Różnice między żoną a kochanką K: Kochanie, było cudownie. Ż: O, tylko tyle? K: Och, jest taki wielki! Ż: Schowaj to i nie rozśmieszaj mnie. K: Weź mnie! Teraz! Ż: Wynieś śmieci! Już! K: Dochodzę! Ż: Odchodzę. lapka.gif gość wczoraj różnica między wami a Najem polega na tym że on jest soba zawsze, zawsze pisze jako Najszybszy w mieście.Nie oceniam co robi na priv bo to sprawa jego i tych dziewczyn ktore się na to godzą . Są dorosłe. Jeśli któraś najpierw wysyła nagie zdjęcia, lub zakoch*ję się w facecie którego zna tylko z tego jaki jest wirtualnie, to zwyczajnie jest idiotką. Tak , tak płaczecie teraz że Naj taki zły, a same (jeśli to prawda) wysyłaliście mu foty smiech.gif Także ogarnijcie się laski! Dowody przeciw Najszybszemu , albo płakac do mamausi, bo jak pokazał dzisiejszy dzień on ma w d***e wasz zaczepki usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
kolejności mi nie podpowiadaj, sam będę wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
idź, ja jeszcze posiedzę może zdarzy się coś ciekawego 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
jest pierwszy frustrat witaj, opowiedz mi o swoim problemie, bo że go masz to widać i podejrzewam że też czuć, ale na szczęście nie stoję obok Ciebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki tepy jestes ze prostego pytania nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kusza sie jeszcze na nim nie przejechała stary pasztet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
pomyliło Ci się :O sernik lubię, ale dla Ciebie może sernik i ******ie to to samo😴 jak w "American Pie" pamiętasz motyw z ciastem? przyznaj się robiłes tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D co jak co ale poczucie humoru to naj ma z******te:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli nie rozumiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
spoko, też kiedyś tu byłem gejem minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
kobietą to nie :( może fantazji brakło komuś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
nigdy :( niestety słabo odnajduję w takich organizacjach :( ja zawsze własnym ścieżkami 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzam cenzurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×