Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomocy! dostałem wezwanie o co chodzi? ktoś wie?

Polecane posty

Gość gość

Sad rejonowy wydział karny :wezwanie w charakterze skazanego na posiedzenie w przedmiocie zarządzenia zastępczej kary aresztu! o co może chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadek dostałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pytam sie poważnie o co moze chodzić? nic wiecej nie piszą nie mam jakiś zadłużeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam zadnych zadluzen ani zawiasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź dane czy na pewno list był do ciebie bo u mnie listonoszowi nie wiem może coś ma z pamięcią zdarza się wsadzić nie do tej skrzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zaplacilas grzywny i w zamian pojdziesz do puchy! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź jak najszybciej do adwokata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kara aresztu jest za wykroczenie. Nie popełniłeś jakiegoś i olałeś karę jaka Ci za nie wymierzono? Zstępczą oznacza, że pierwotnie było coś innego. Dowiedz się lepiej bo Cie wsadzą. Może wystarczy grzywnę zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadnych listow nie miałem wcześniej od nich ani od nikogo innego jaka grzywna za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak cos innego pierwotnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to jest zaadresowane na pewno do ciebie to nie zaplaciles grzywny moze mandatu nie przyjales albo cos i teraz ci to zamienia na puche :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no napiszcie cos wiecej o co moze chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwotnie mogła być grzywna albo kara ograniczenia wolności. Jezeli to kara aresztu to musiało być jakieś wykroczenie. Nie odmówiłeś przypadkiem wzięcia jakiegoś mandatu? Zadzwoń lub idź do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyne co to jakis czas temu klika ,iesiec wstecz mialem stluczke gosciu we mnie uderzył ale nia miałem oc, byłem na policji z nim i powiedzieli ze jemu nic nie musze placic i ja tez nic nie dostane to moze byc o to? moze on sprawe mi zalozył??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to jest polecony z optwierdzeniem . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie dostałeś mandat za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecony, wczesniej nie dostalem zadnego pisma a minelo od tej pory kilka miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do adwokata adwokat się wszystkiego dowie i ci wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w niego wjechali to raczej nie dostał. Poza tym mandat by mu z podatku ściągnęli. Tu musiał być jakiś skaz za wykroczenie, który nie został przez niego wykonany. Może też być pomyłka. Sądy są mega zawalone. Najlepiej dowiedz się w sądzie, w najgorszym wypadku zapłacisz ją przed posiedzeniem i będzie po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd in post przejął doręczanie listów to jest syf i mogiła więc ten list może być pomyłką. Do adwokata zdążysz pójść najpierw idź do sadu bo szkoda pieniędzy, pisze Ci to prawnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze faktycznie jakaś pomyłka jutro wam napisze o co chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś sprawdź dane czy na pewno list był do ciebie bo u mnie listonoszowi nie wiem może coś ma z pamięcią zdarza się wsadzić nie do tej skrzynki ]] polecony z potwierdzeniem odbioru??? sądówki nosi doręczyciel z inpost, ale watpie by oni nie byli pouczeni w prawie pocztowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdziles odbior listu swoim podpisem?? i nie zauwazyles, ze nie byl adresowany do ciebie?? kto by ci w ogole taki list wydal? doreczyciele z inpostu sa bardzo wrazliwi na osobisty odbior, z listonoszem z poczty polskiej zawsze sie mozesz dogadac, zreszta on bez problemu doroslemu domownikowi moze zostawic kazda przesylke. skoro list byl adresowany do ciebie to znaczy, ze pojdziesz siedziec tak jak jest napisane. nikt ci tu niczego nie wywrozy, jak nie wiesz za co to my tym bardziej, idz i sie dowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję w sadzie i to co robią doręczyciele in postu go woła o pomstę do nieba. Zresztą ostatnio przesyłali mi z sąsiedniego sądu dokumenty i po pierwsze źle wypisali nazwisko na awizo, jedno zamiast dwóch, a po drugie na kopercie babki z sądu wpisały pierwsze nazwisko błędnie i doręczyciel, pomimo że miał mój dowód, w ogóle nie zwrócił na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mnie a do kogo, corka odebrała! zobaczymy jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sukinkoty jedne wyobrażacie sobie ze to pomyłka! jeszcze jak mnie zagotowali baba sie zaczeła drzeć na mnie ze 100zł miałem zapłacic na tamtej rozprawie a nie zapłaciłem a ja mówie ze to nie ma a ta dalej mi wmawia ze sie wykrecam i wogole ;O i w koncu imie ojca sprawdzili i sie nie zgadzalo debile jakich malo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A adres Twoj sie zgadzal? Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzalo sie imię i nazwisko oraz adres? Czy ktoś sie pomylił adresując wezwanie? Przeprosili Cię chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×