Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polska Kraj nędzarzy i kłamsta

Polecane posty

Gość gość
Ludzie! Macie zieloną wyspę, a wy wciąz narzekacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamy.Zielona wyspa byłą wtedy kiedy Polska jako jedyny kraj w Europie miała plusowe PKB. Potem inne kraje też miały a więc Polska przestała być zielona wyspą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba jednak Polska nie jest taka biedna skoro stać nas na kredyt dla nie wyplacalnego bankruta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według shatyna to jednak jest "zielona wyspa"a nwet kontynent !Tylko zapomniał zauważyć że nie dla wiekszości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn napisał, ze nie jest. czytac nie umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jestem w stanie zrozumieć ludzi którym się w życiu powiodło,niczego im nie brakuje itp. Ze nie potrafią zrozumieć tych którym się nie powodzi, ale nie rozumiem czemu nie dostrzegają bezczelnosci rządu? A ten ewidentnie nie liczy się z spoleczenstwem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Polska ma być sprawiedliwa jak froog za szaleństwa dostaje 5000zł jego auto jest warte 200 czy 300 tyś a poza tym jak raz go ukarają o innych karach mowy być nie morze bo nie wolno karać 2 razy za to samo ! Dla niego 5k to pestka więc kara żadna ! Stara babka jedzie dziurawym maluchem o wartości złomu i jej za niesprawny pojazd naklad się 600zł mandatu i przez skorumpowaną firmę wywozi auto na lawecie 45km Koszt lawety przerasta wartość auta 2 krotnie ! Po 2 tygodniach biedna kobieta zapożycza sie na mandat i holowanie po czum okazuje się że ma zapłacić po 50zł za dzień za postój samochodu na parkingu a z auta spuszczono paliwo do dna i brak akumulatora ..To jest Polska sprawiedliwość !! Owa kobieta nie ma auta i ma 6000 długu do spłacenia i komornika na pensji 1100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polak się nigdy z Polakiem nie zjednoczy. Nie jest w stanie pojąć problemów drugiego. Najwyższy czas zepchnąć podlizywaczy i dupowlazow na margines spolczeczenstwa. Niech spieprzaja ze swoja madroscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrafimy się zjednoczyć! Przykład zbiórka WOŚP ,powodzie i inne nieszczęścia . takie sytuacje pokazują ze jesteśmy w stanie ponad podziałami się zjednoczyć . w chwili obecnej nie ma. Lidera który ponad podziałami ruszył by Polaków do działania. Są liderzy lewicowi,prawicowi,jakieś oszolomy, ludzie o zbyt kontrowersyjnych poglądach, a nie ma takiego co by połączył ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z,owu te lewackie , .iepolskie, do.osicielskie ka.alie typu. desz.ik i schaty. ...zaczy.aja a.o.imowo wypisywac swoje bred.ie o 'polakach' :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie brednie tylko prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie przeczytałam, że przez to że jakiś lekarz naczyniowy zarabia 60 tys miesięcznie to szpital bankrutuje. Chcieli mu obniżyć pensję to się nie zgodził. Powiedzcie mi jakim to trzeba być zwyrodnialcem, żeby brac takie kosmiczne pieniądze wiedząc jaka jest trudna sytuacja szpitala. W tym kraju nigdy nie będzie dobrze jak będą takie kominy płacowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka prawde ? Polakow stac .a wiele co udowad.ia i historia gdzie Polacy rzadzili Moskwa i chocby ostat.ie isiag,iecia w sporcie , gdzie zespolowo ( a wiec wspol.ie ) zfobyto muostrzostwo sw, w siatkowce i III m w recz.ej - ,ieszczesciem dla polskiubylo sprowadze,ie dosc licz.ej grupy ruskich i obcych kulturowo moskow w XIX oraz XX w ktorzy .iszczyli daw.e polskie elity i ktorym wydaje sie sie sa juz wszechwlad.ymi bogami w Bolo.ii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Churhil o Polakach: "Wspaniali w rewolcie i w czasie klęski, stają się nikczemni i nędzni w chwili zwycięstwa."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AwiecieDLACZEGOnicSIEnieZMIENI
?Ja się nie udzielam za bardzo tutaj, ale to ja Wam doradziłam żebyście wybrali taką nazwę dla waszej strony internetowej jaką wybraliście-choć nie ja ją wymyśliłam. Wczoraj przetestowałam swój stary sposób agitowania ludzi i powoływałam się na ruch ,,Demokracja Bezpośrednia" bo wiem że jesteście za nią i ja również. Ale wiecie co się stało? Napisałam do 600osób! I tylko 6 mi odpowiedziało z czego podyskutowałam na poziomie tylko z dwiema! Podejrzewam że to mogły być osoby, które odwiedzają ten topik i trafiłam akurat na nie, bo pisałam przez GG. A wiecie co napisały mi pozostałe 4 osoby? Cytuję ,,nie interesuję się polityką" Ja oczywiście potrafię użyć odpowiednich argumentów ale uwierzcie mi że z takimi jak grochem o ścianę . Pozostaje mieć tylko nadzieję że te osoby obudzą się w końcu jak znajdą w swej skrzynce setną wiadomość przemawiającą do ich zdrowego rozsądku. Nad społeczeństwem trzeba pracować, bo w tej chwili ludzie są ignorantami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzyjcie Kapitalizm kompradorski - zło, które niszczy polski naród - Stanisław Mi...: http://youtu.be/xvRwD61hqiQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż to! Święta prawda! Nic dodać nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AwiecieDLACZEGOnicSIEnieZMIENI wczoraj Czy możesz mi przesłać na poranekobywatelski@gmail.com treść wiadomości może cos da rozsyłane na FB bo na GG to więcej malolatow siedzi a oni faktycznie się polityka nie interesują . z gory dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze facet gada!!! Dzięki za film !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza końcówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIENAWIDZĘ TEGO KRAJU I TYCH LUDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziwie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do puki będziemy mieć tych samych ludzi u władzy nic się nie zmieni! Musimy sobie to uświadomić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kononowicz NA PREZYDENTA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŚMIERĆ wyzyskowi, godziwe życie każdemu obywatelowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Praca za piątala Polskę rozwala!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×