Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polska Kraj nędzarzy i kłamsta

Polecane posty

Gość gość
podglądają nas przez monitory i gniazdka od prądu, rozpylajom trucizny z samolotów, montują podsłuchy i podglądy w telewizorach, dodają ołowiu do jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie mogą cmoknąć w k****a. Zresztą podsuwałem im go wielokrotnie do złożenia na nim poddańczego pocałunku lennego.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wszystko dla naszego dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo smieszne gościu. Miałes kiedyś w szkole doświadczenie z opiłkami żelaza w polu magnetycznym? Wyciągnij z tego wnioski to przestaniesz ironizowac w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje założyć drugą częśc topiku bo tu nam sie już będzie wieszało. Taka mała manipulacja projektantów i managerów kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko brzmi jak s.f. ,ludzie nie są w stanie pojąć ze to rzeczywistość. Nie mieści się w głowie przeciętne mu człowiekowi to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to do takiej biedy i nędzy doprowadzili pieprzeni katolicy, np. wałęsa, bo przecież grą większości polacy to katolicy,i to widocznie Bozia tak chce aby oni niszczyli , okradali kraj. PRECZ Z KATOLIKAMI ZLODZIEJAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie była ironia tylko właśnie oni tak nam wymawiają,potem robią akcje false flag i twierdza ze to dla naszego dobra ta cala inwigilacjia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki będzie tytol topiku? Polska Kraj nedzarzy i kłamstwa II?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to jest dla naszego dobra przy małym sprostowaniu, że oni są również projektantami zła:) To władza większa od boskiej. chcą być bogiem i szatanem w jednym. posrało ich i sie to na nich zemści. to nieuniknione. Nawet jak osiągną swoje cele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem. nie jestem dobry w zakładaniu topików. emanuje ode mnie schorzeniami psychicznymi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu tak zawsze jest ze topik w końcu schodzi na boczne tory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie pisze tu dzisiaj tylko po to żeby sie popisać przed gumą:P Mam nadzieje, że doceni ile dla niej ryzykuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie sonsiad podgląda przez czajnik elektryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystawiasz się na od strzał :) przez masonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wsadź mu w oko palucha przez dziubek do nalewania wody:) Najlepiej najpierw zalej do pełna i zagotuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak i tak nas maja wykończyc bądź zniewolić to niewiele trace. A jeżeli jestem chory psychiczne i mam urojenia to nic minie grozi:) W razie czego spróbuje wam opowiedziec jak niszczą mi życie. ewentualnie napisze do was z telefonu będąc kuracjuszem oddziału zamknietego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co zapał się juz wam skończył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek 30 lat BEZ DŁUGU
gameover to życiowy przegryw i nieudacznik, który chce zaistnieć w necie swoją głupotą. a który w realu jest tępym bucem i niewolnikiem systemu, który płacze bo przez swoją głupotę i naiwność wziął kredyt we frankach i teraz wyje kundel j\ebany na forum jaką to mu wielką krzywdę zrobili, przegryw jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na sutuację to wiadome , że narzekają nieudacznicy i życiowe przegrywy. cenożercy , polujący na 20 gr tańsze parówki w dyskontach , których wręcz celem zciowym jest upolować coś taniej 20-50gr i czuć się jak biznesmen. hahahahaha biedota polaczkowa pryszczata, brudna hahahahahaha obwinia wszystkich wokoło za swą biedę , Rząd , sąsiada , samorząd ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty , to widac z PO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z radziem nie będę nawet dyskutować bo sam nie ma o niczym pojecia, do dyskusji nie wniósł nic konkretnego,a każdy kto ma inne zdanie jast dla niego debilem gość dziś Jak śmiesz pisać takie rzeczy!? Uważasz, że wolno ci obrażać innych, że wszystko wiesz i rozumiesz? Jesteś małym człowieczkiem broniącym swojego skrawka piaskownicy i puszącym się na zapierdziam stołeczku. Masz w d***e zdrowie, życie, dramaty i nieszczęścia innych . Nikt tu nie pisze ze ma za malo pieniędzy ,nawet nie chciało Ci się przeczytać całości a wypowiadasz się ,patrząc na nas z gory .Nie trzeba być biedakiem by widzieć ten burdel w panstwie.Jeżeli naprawdę w Twojej głowie kłebią się takie jak wyżej mysli na temat otaczającego Cię świata i ludzi w nim żyjących to jesteś bardzo ograniczony,a Twoje myślenie jest wyjątkowo płytkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gameover to idealny przykład małomiasteczkowego polaczka bidaczka i kundla który szczeka szczeka i szczeka bo się boi prawdy o samym sobie, o tym że jest nieudacznikiem i szuka winty tego stanu we wszystkim tylko nie w sobie. ŚMIERĆ TAKIM LUDZIOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Ty poza używaniemepitetów w stosunku do ludzi z którymi się nie zgadzasz ,potrawisz wnieść cos do tematu? Bo jak narazie to Twoje wypowiedzi nie przyniosły nic pożytecznego. Jeśli nie potrafisz napisać nic na temat proponuje żebyś popisał/a z przemem bo to widzę Twój poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J***c kapitlistow zlodziei! Smierc wyzyskowi. W kupie silą. Nas dziadow jest wiecej . Wywieszamy was na drzwiach "waszych zlodziejskich firm'. Kmioty j****e:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genowefa P1gwa
bez kitu, czytam ten wątek od samego początku ale na ostatnich 2 stronach nie jaki gameover po prostu "odleciał" w negatywnym tego słowa znaczeniu. GAMEOVER TY SIĘ LECZ NA NOGI ! bo na głowę już dawno za późno. boże co debil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×