Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polska Kraj nędzarzy i kłamsta

Polecane posty

Gość gość
Jak widze dyskusja z politycznej przeszła na personalną, jak często się tu zdarza, niestety. Argumenty natury politycznej zastępują ataki personalne. Beze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich kobiet jak dosia jest w kraju całą masa tzn w takiej sytuacji,tylko dla tego ze mam lepszą mam mieć w nosie jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam bardzo,ale ja jestem w takim wieku ze nie miałam wpływu na obecna sytuacje pol. Ni wybierałam żadnego z tych parcholi!pretensje mogę mieć tylko do pokolenia moich rodziców! Co nie oznacza ze nie mam prawa teraz by sprzeciwić się obecnemu systemowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za zgodą i aprobatą demokratycznie wybranych polskich władz - zlikwidowano polski przemysł (rozkradziono, zdewastowano, zrujnowano, sprzedano za bezcen itp., itd.) - więc także w Polsce Niemcy ( i nie tylko)w swoich montowniach i innych interesikach zdolnych zwinąć się w 24 godziny - wykorzystują polską taniutką siłę roboczą, jak za dobrych lat okupacji hitlerowskiej. Cel Niemiec został osiągnięty - tym razem bez rozlewu krwi i w majestacie prawa. A wykorzystywani durnie - w większości nie zdają sobie z tego sprawy harują w świątek, piątek za cząstkę należnego im wynagrodzenia i głosują wg wskazówek jedynie słusznych mediów, które są w obcych rękach i obcym służą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za zgodą i aprobatą demokratycznie wybranych polskich władz - zlikwidowano polski przemysł (rozkradziono, zdewastowano, zrujnowano, sprzedano za bezcen itp., itd.) - więc także w Polsce Niemcy ( i nie tylko)w swoich montowniach i innych interesikach zdolnych zwinąć się w 24 godziny - wykorzystują polską taniutką siłę roboczą, jak za dobrych lat okupacji hitlerowskiej. Cel Niemiec został osiągnięty - tym razem bez rozlewu krwi i w majestacie prawa. A wykorzystywani durnie - w większości nie zdają sobie z tego sprawy harują w świątek, piątek za cząstkę należnego im wynagrodzenia i głosują wg wskazówek jedynie słusznych mediów, które są w obcych rękach i obcym służą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce przydałby sie nowy Karol Bukowski -pseudonim ''Charles Bronson''- który sam (lub z kilkoma byłymi policjantami i komandosami GROM) wymierząłby sprawiedliwośc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu ewidentnie jest kretem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz wyższe podatki,ZUS,czynsze,daniny lokalne,koszty energii, gazu.Coraz większa,droższa,bezczelniejsza i skorumpowana klasa biurokratów,przyrządowych celebrytów,pasożytów.Coraz widoczniejsze panoszenie się obcego i wrogiego Polsce elementu.Coraz bardziej widoczny serwilizm marionetek układu PO-PSL-Komorowski wobec tych wrogich Polsce sil.Coraz widoczniejsze zaklamanie i zdegenerowanie mediów,sądownictwa,prokuratur,czy izb komorniczych.Postępujący rozklad przemysłu,służby zdrowia,szkolnictwa i nauki,armii.Polacy wreszcie muszą powiedzieć dość bo ich największy wróg wcale nie musi czaić się za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do komuny, to nie twierdze zero był dobry ustrój , ale jakoś są ludzie co dobrze wspominają te czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak polegniemy, to jako wojownicy, a nie niewolnicy - bedziemy mogli spokojnie kiedys spojrzec naszym dzieciom w oczy i powiedziec zrobilismy co tylko moglismy, a nie stalismy bezczynni patrzac jak Polska ginie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie bede mieć dzieci wiec s********j ośle patentowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy założenie stowarzyszenia ludowego jest wbrew prawu? Chyba nie, konstytucja to gwarantuje. Czy wybranie spośród nich kandydatów jest wbrew prawu tez nie. W Szwajcarii działa weto ludowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Veto ludowe? Genialne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze nie będziesz mieć dzieci! Pedaly nie maja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokolenie rodziców nie miało internetu. My mamy. Wiecie że kluczowy dla naszej przyszłości film http://qck.pl/c9 z 300wyświetleń dziennie jakie robił do tej pory robi już 1000dziennie? Promujmy go a niedługo wszyscy będą świadomi tego w jakim kraju żyją i na co pójdą ich podatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokolenie rodziców nie miało internetu. My mamy. Wiecie że kluczowy dla naszej przyszłości film http://qck.pl/cW z 300wyświetleń dziennie jakie robił do tej pory robi już 1000dziennie? Promujmy go a niedługo wszyscy będą świadomi tego w jakim kraju żyją i na co pójdą ich podatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce demokracja nie istnieje to socjalizm. Demokracja polega na rządach obywateli. W Polsce żaden obywatel nie ma wpływu na politykę. Do sejmu nie wejdzie nikt kto nie jest namaszczony przez partyjna holote. Polskie partie są partiami starego, komuszego typu , jest jeden przywódca i stado klakierow którzy nie maja nic do powiedzenia. Nie ma zasad demokratycznych, nie ma dyskusji, masz się podporzadkowac. To jest właśnie ordynacja wyborcza proporcjonalna, która nigdy nie pozwoli na zmiany a w rządzie będą siedzieć same radykalne ugrupowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma żadnej demokracji to Komunizm w lagodniejszym wydaniu. Nie macie nic do gadania, wolne wybory to fikcja. Ponieważ nie ma żadnej alternatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alternatywy wobec czego? masz pis po sld psl k***in i ruch palikota. wybieraj sobie co chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do.. gość dziś Pieprzycie towarzyszu jak potłuczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie partie są jak odmiany tej samej kiełbasy. Tak samo wyglądają i smakuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w każdym salcesonie błyszczy jakaś chrząstka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15.55 : A Ty z PO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Partia Oszustów, zrobiła już w niejednej co lichszej łepetynie niemałe spustoszenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisówka
TYLKO PiS !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, juz nie walczycie o lepsza Polske?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie walcza bo nie potrafili powiedzieć o co im chodzi i jak to zmienić. Wiedzieli tylko, że jest źle a chcą żeby było dobrze, ale co jest źle i dlaczego, co zmienić i jak, tego już nie wiedzieli. Hasła z FB to wyraźnie robota komuchów bo hasła komuchoskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez kogo jesteśmy okłamywani? i jaka to nibt nędza u nas jest? nie przesadzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez Macierewicza jesteśmy okłamywani. przez Kaczyńskiego. przez całe PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×