Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

To dla Ciebie Kochasz mnie czy nie Mów

Polecane posty

Gość gość
jak się poddajesz,to chyba nie jest miłość więc wtedy warto dać szansę czemuś nowemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lojalnie czekałam. ale już dłużej nie mogę, wybacz. :P możesz sobie pluć w brodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja?:) ale ja jestem kobietą:P a facet?facet żaden nie czeka,nie masz co się łudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co...:) życie płata figle... czekam na przyszła środę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypłata?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stan zakochania jest super....dzisiaj otworzyło się okienko...zobaczymy za tydzień :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie okienko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest super,jak to jest szczęśliwe zakochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze nie mam pewności czy szczęśliwe czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życzę by fajnie Wam się ułozyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
się zobaczy. ale strzała amora dziś trafiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest w przyszłą środę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głup
milosc ma kolor zakrzepnietej krwi krew zastyga jak sol a topi sie skrzep w ogniu jak cukier kocham cie jak slodka whiskey pita podczas mieszania sie potu i lez z krwia przygryzanych w milczeniu warg smakujesz jak slina mieszajaca sie z alkoholem jak slowo pij jezykiem wymawiajacym tak nie przestawaj nie tak polykaj powietrze mozesz mi pomoc powiedz mi kiedy wychylic lyk szalenstwa i przestac mowic do siebie wystarczy ze slyszysz slowa pijesz za moje zdrowie popatrz w lustro i powiedz ty mi czy mozna cie kochac mowic tak i czy nie mozna cie nie kochac mowiac nie jak butelke whisky ktorej nigdy nie wypije sie na raz bez powodu milcze by miec powod mieszac rozrzedzona na zdrowie plesn z brudna od drewna woda dretwieja mi usta nie powiedzialas nic litery to tylko rozmazany po pocalunku szyjki butelki slad twojego pytania i rozkaz posluchaj tak nic nie mow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hennesy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham Cię choć kruchość ,z zastygła krwią się miesza,whisky ?,to nie ja (wysłałam)wtedy..nie mogłabym cie tak nazwać,sól ,wilgoć ,magia słów,słodycz nie doczekana -Twych ust,okruchy jedynie zbieram czytając Twoje rymy,silę się na to by nie użyć zbyt odważnych słów,dozuję uczucia..choć to trudne ,choć anioł skrzydła miał dwa i odleciał w dal..ach czy ujrzę jeszcze twoją twarz ,w blasku słońca...?zobaczymy...miotają mną emocję lecz muszę być sople,który już i tak w żarliwości uczuć Twych topnieje z minuty na minutę bardziej...Śpij dobrze.kC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham Cię choć kruchość ,z zastygła krwią się miesza,whisky ?,to nie ja (wysłałam)wtedy..nie mogłabym cie tak nazwać,sól ,wilgoć ,magia słów,słodycz nie doczekana -Twych ust,okruchy jedynie zbieram czytając Twoje rymy,silę się na to by nie użyć zbyt odważnych słów,dozuję uczucia..choć to trudne ,choć anioł skrzydła miał dwa i odleciał w dal..ach czy ujrzę jeszcze twoją twarz ,w blasku słońca...?zobaczymy...miotają mną emocję lecz muszę być sople,który już i tak w żarliwości uczuć Twych topnieje z minuty na minutę bardziej...Śpij dobrze.kC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×