Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W Na Wspólnej nie ma przystojnych facetów. Same paskudy i zniewieściałe lale

Polecane posty

Gość gość

Ten nowy Alek, tancerz, pedałek, wąskie ramionka, kocie ruchy, zwichnięte nadgarstki, masakra. Daniel rudzielec, żałosny zarost, okropna gęba jak buldog podobnie jak Michał, tez morda buldoga. Roman łysa pała, uroda menela. Jarek zniewieściała pipa w rurkach, ten facet Żanety tez nic ciekawego. Zero przystojniakow,pieknych lasek tez nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda nie ma na kim oka zawiesić, dzieci tez brzydkie, widzieliscie Antosie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byly maz Gosi byl fajny, to zrobili z niego geja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się Oliwier jedynie podobał. Ale ogólnie racja, same pasztetexy. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A były mąż Marty- Filip? Nie jest zły. Ja bym jeszcze powiedziała, że przystojny jest mąż Weroniki- tylko ten już starszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jednak Smolny wypada najlepiej z nich wszystkich. Nic mu nie mogę zarzucić. Facet Żanety ostatecznie może być. Miro fajny, ale rzadko pokazywany. Bogdanowi zrobili pedalską fryzurę. Mąż GośkAi star czasy. Adam ciut za stary ;) Dominik ciut za młody, ale nieźle się zapowiada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smolny jest paskudny, taki oblech dla mnie... Mnie się podoba Filip, Wojtek, Adam, Miro, Dominik,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filip byl fajny gdy byl młody, teraz to taki kudłaty wypłosz. Max mi sie nie podoba, tępy wyraz twarzy. Daniel obleśny Wojtek mi sie nie podoba, ma zniewieściały głos i nijaką urode. Dominik to taki typowy gnoj, chamowaty małolat, ta jego gra aktorska, jakby ciągle stękał, z urody moze byc. Jarek zniewieściały. Adam moze byc, ale dla mnie za stary. Roman porażka. Michał porażka. Smolny jako facet mi sie podoba, moze byc. Ogolnie słabizna, ciekawsi faceci są w M jak Miłosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jarek to taki typ artysty, delikatny, romantyczny. Nawet mi sie podoba, ta twarz i włosy, ale tylko w sensie estetycznym, nie jako chłopak czy facet. Przypomina mi Mikkiego Ekko czy jak to się pisze, tego co nagrał "Stay" z Rihanną. Michał i Filip byli nieźli na początku, zanim utyli. Nie ma dla mnie nic gorszego niż upasiony facet, zwłaszcza jak ma grubą twarz i przez to zdeformowane rysy, bleee. Facet Żanety baardzo mi się podoba, ale w serialu nie widać tak jego urody, kiedyś grał w "Niani" policjanta i w mundurze wyglądał z***biście. Jako Jureczek w "Plebanii" też był jakoś lepiej wyeksponowany. A co do Daniela i jego zarostu, to mnie też rozwala :D Dzisiaj oglądałam powtórkę jak siedział z tym prześmiesznym kolegą, normalnie dwa dzieciaki o dziecinnych twarzach z zarostem :D Często widzę takich totalnie niemęskich jeszcze kolesi, którzy chcą dodać sobie powagi zarostem, ale przez ten kontrast wyglądają jeszcze bardziej dziecinnie i żałośnie niestety.A ten kolega to już w ogóle przedziwny, twarz dziecka, a włosy (roztrzepane i dziwnie rosnące) jakby posiwiałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie z tym mężem Żanety to jest taka dziwna sprawa, że on w tym NW nie wygląda jakoś specjalnie, trochę pewnie przez to że gra takiego pantofla a to jednak robi swoje. Natomiast w innych rolach czy w ogóle poza graniem, na zdjęciach z jakichś imprez itp (a nie mówię o pozowanych, przerabianych jakichś), dla mnie wygląda bardzo dobrze, podoba mi się, na mój gust przystojny. Ale ja ogólnie preferuję bardziej takich typów, a wiadomo każdy ma swój gust ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×