Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego białe dziewczyny tak bardzo pragną murzynów?

Polecane posty

Gość gość
No właśnie! I gdzie tu tolerancja i równouprawnienie? Czemu to kobiety nie stawiają facetom drinków żeby ich później wykorzystać do niecnych celów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym kraju jest rasizm, to trzeba przyznać. Tak samo, jak spory na tle religijnym. Ale kiedy tam byłam to byłam pod wielkim wrażeniem. Ludzie nie patrzą co, kto ma na sobie, z kim idzie, czy całuję się dziewczyna z chłopakiem, czy z dziewczyną. W Polsce już dawno ludzie by słyszeli komentarze. A tam jest to po prostu normalne i tolerowane. Zapraszam do kliknięcia. Jeden, prosty obrazek i zdanie pod nim :) file:///D:/ZDJ%C4%98CIA/MOJE/R%C3%B3%C5%BCne/1360632241_by_moniika67_500.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie koniecznie.. Byłyśmy w kilku klubach i w każdym te najmłodsze uganiają się za czarnymi facetami, dosłownie dziewczynki, większość jeszcze nawet nie miała piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Francja się obudzi i zrobi porządek z kolorową naroślą. Cała Europa się obudzi i nie będzie tu miejsca dla kolorowych. Tolerancja pokazała , że kończy się zamachami i morderstwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby mi wpadł w oko mężczyzna, z którym chciałabym spędzić więcej czasu na imprezie czy też noc, nie stawiałabym mu drinków tylko podeszła i się grzecznie przedstawiła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może po prostu są młode i stosują zasadę "to, co zakazane smakuje najlepiej". A właśnie przez nietolerancję jest to można ująć "zakazane". Myślą sobie "No gdzie ja z czarnoskórym?" Aż tu nagle pojawia się okazja i mają. Lub po prostu może myślą stereotypowo. Czarny facet ma wielkiego penisa i muszę to z Nim zrobić. Będę miała, co opowiadać koleżankom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko kto by chciał taką oblizaną przez smolucha . Jesteś i już zawsze będziesz parszywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już myślałem że zostanę wykorzystany na tle seksualnym przez jakąś urokliwą niewiastę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gdzie są rodzice, 13 latki, a niejednokrotnie jeszcze młodsze dziewczyny w anglii pieprzą się z czarnymi na potęgę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gonią za pieniędzmi,a jak córka zaliczy wpadkę, to albo usuną albo dostaną pokaźny socjal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Tylko kto by chciał taką oblizaną przez smolucha . Jesteś i już zawsze będziesz parszywa. Poczytaj: http://sjp.pl/parszywy i udowodnij, dlaczego ja taka miałabym być :) I nie martw się, mam nadzieję, że nikt inny nie będzie mnie chciał bo jest mi dobrze tak jak jest :) gość dziś A już myślałem że zostanę wykorzystany na tle seksualnym przez jakąś urokliwą niewiastę :) Zły adres. Spójrz na temat dyskusji :) gość dziś Ale gdzie są rodzice, 13 latki, a niejednokrotnie jeszcze młodsze dziewczyny w anglii pieprzą się z czarnymi na potęgę... Niektórzy rodzice mają w nosie, co ich dzieci robią. Tutaj to tylko współczuć tym dzieciom.. Silena DOBRZE :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S********j murzyński wycierusie i lepiej do Polski nie wracaj żeby ci mordy nikt nie zdefasonował i tej czarnej małpy ci nie zarżnął . Szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuć dzieciom? One to akurat bawiły się tam najlepiej, taniec w klubie to orgie przypominał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam na myśli, żeby współczuć dzieciom, że nie są dopilnowane przez rodziców. Kto wypuszcza 13-latkę na dyskotekę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice którzy w wieku 13 lat bawili się tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo murzyni są lepsi od białych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to nie tajemnica to ile ma PANI lat? Mam przeczucie, iż tak ok 22, mam rację? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ah ta moja intuicja ;) Z czystej ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uk to jest normalne :) sama przyłapałam moją sąsiadke (15 lat) jak obciągała czarnemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty ile masz lat? nie zmyślaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To była polka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 10 funciaków młoda Angielka obciągnie każdemu, nawet capowi staremu, młoda Polka za 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 32 :) rodzice polacy ale ona wychowana w anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i gdzie ją niby przyłalapałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszłam coś pożyczyć a w domu była tylko ona ze starszym czarnym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weszłaś bez pukania? ta dziewczyna urodziła się w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalewa bajeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×