Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego białe dziewczyny tak bardzo pragną murzynów?

Polecane posty

Gość gość
za bardzo się szanuję żeby być z białym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:28 to jakiś gimbus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli swojej rodziny nie szanujesz? Kretynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z szacunku do samej siebie na czarny asfalt mogę tylko splunąć i śmiać się z was ,kureffki z patologicznych rodzin, co za błyskotkę nadstawiają grube tyłki czarnuchom. Hahaha, spójrzcie w lustro jak wam ryjki się zeszmaciły. Wyglądacie jak zużyte szmaty ze swoimi czarnymi alfonsami. Zazdrościcie mi mojego pięknego, postawnego blondyna. Widzę wzrok takich kureffek jak zazdrośnie patrzą na mojego frendboya, idąc z cherlawym lub roztyłym czarnuchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah, czarni mają najlepsze białe kobiety. a Wy 'cnotki' się męczcie z białymi biednymi polaczkami którzy zawsze muszą na wszystko narzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 0:39 a ty kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:43 a co cie to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupi gimbus i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz zaśmiecać ciekawy wątek o prawdziwych facetach to możesz stąd iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty go zasmiecasz małolacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polaczki każdy dobry temat muszą zepsuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jesteś chińczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, jestem Polką która nigdy nie odmówi czarnemu i na każdym kroku podkreśla że jest Polką. Jestem jedną z tych przez których mamy taką opinię i bardzo się z tego cieszę. Białe kobiety w końcu się budzą bo choćby w anglii mają możliwość poznania czarnych i się do nich przekonują. Widzą że czarni są we wszystkim lepsi a po tylu latach rasizmu to się im po prostu nalezymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarni są naprawdę fajni ale ja bym się trochę bała. W moim mieście nie ma ich prawie wcale ale możliwe że uda mi się wkrótce wyjechać do pracy do Londynu wtedy będę mogła przyjrzeć im się bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na początku każda się boi, ale trudno nie ulec czarnym.. a później do białych ciężko wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz na myśli pisząc ''która nigdy nie odmówi czarnemu''? Znasz wiele dziewczyn z polski które spróbowały z czarnymi? Jacy są czarni faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przywykłam do myślenia że jestem ich własnością. Nigdy nie odmówię żadnemu czarnemu jesli będzie chciał mnie użyć. Uważam, że poprostu to im się należy.. craz wiecej kobiet postępuje podobnie jak ja. Ja byłam w anglii i trochę szwecji i zauważyłam, że większość Polek preferuje czarnych lub arabów. Te które są z białymi, to po prostu są w związkach które zaczęły jeszcze w Polsce, a i tak zdradzają. Pytasz jacy są czarni.. najlepiej żebyś sama sprawdziła bo to trudno opisać.. według mnie są wręcz nadludźmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat? Dlaczego uważasz, że im się należy...? Są bardzo seksi ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo przez setki lat byli traktowani jak podludzie i czas stykają się z rasizmem wobec nich. Ja rozumiem ich złość na białych za to. A uważam że im się należy bo ich uwielbiam, nie spotkało mnie w życiu nic lepszego niz to ze przekonałam się do czarnych i do tego jacy oni są. W Polsce jest jeszcze ich za mało. Ale w innych krajach kobiety szaleją na ich punkcie. Dobrym przykładem jest Anglia gdzie Polki większość dzieci rodzą właśnie czarnym. Mój wiek 27 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 20. W polsce nie ma ich prawie wcale. Ile miałaś lat jak zrobiłaś to pierwszy raz z czarnym? Dużo znasz takich mieszanych rodzin polek z czarnoskórymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam 23. Znam tylko kilka w pełni polskich par. Staram obracać się wśród mieszanych par. Sama namówiłam wiele Polek do spróbowania czerni. Przyczyniłam się nawet do rozpadu kilku białych małżeństw i nie mam z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia. Najważniejsze, to trzeba pamiętać, że od tego nie ma odwrotu. Spróbujesz z czarnym i nigdy do białego nie wrócisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robisz to ze złości na białych, ktoś Cię kiedyś skrzywdził? Dlaczego tak późno spróbowałaś skoro tak Ci się podobali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ze złości, dopiero w wieku 23 lat pojechałam do pracy do Szwecji i tam się do nich przekonałam. Wcześniej można powiedzieć, że byłam nawet rasistką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdole. Idiotka z zaburzeniami psychiczymi prowadzi sama ze soba dialog na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłaś rasistką a teraz tak ich chwalisz? Bardzo dziwne, czym to wytłumaczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce nie miałam możliwości ich poznać, wychowywałam się na stereotypach jacy to czarni są źli. Dopiero za granicą uświadomiłam sobie, że jest dokładnie na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś z jakimś na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, byłam w dwu letnim związku z czarnym, ale stwierdziliśmy, że to nie dla nas i nie ma co się ograniczać ,dziś jesteś dobrymi przyjaciółmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często Ci się zdarza współżyć seksualnie z czarnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem mam przerwy 1-2 tygodnie, na ogółl staram się to robić conajmniej co kilka dni, a zazwyczaj robię to codziennie nawet po kilka razy. Jeśli jakiś czarny znajomy ma akurat ochotę to nie odmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×