Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy spowiedź wystarczy??

Polecane posty

Gość gość
no właśnie ja się tego obawiam ze tak bym miała jak ty po takiej mszy ze bym tylko o tym myślała i mnie by taka msza nakręciła zbytnio...niewiem ale tak mam ze jak się nakręce to jest masakra...póki co mam obsesję na punkcie narkotyków panicznie boję się i sprawdzam dokładnie jedzenie co zawiera itp wszystko substancje każde ...po tym jak przez kofeine zrobiło mi się słabo...od tamtej pory mam uraz psychiczny i dostaje zawalu gdy coś zjem nieumyte albo niesprawdzone przeze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelkaOD kur
... Je.zus Chry.stus jest Synem Bo.żym, który jest w łonie Ojca... x x x to ojciec ma łono? O matko to ja chyba na biologii wtedy spałam xx jesteście nieźle zryci, takie pierdoły... i wy serio w to wszystko wierzycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wierzę w Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no wkręcają Cie te dziewczyny. Masz nerwicę lękową, ale nie pochodzą od złego ludzie się leczą u psychologa, psychiatry i im to pomaga tu nie ma nic wspólnego demon jakbyś była opętana to byś nie pisała na kafeterii tylko myślała o tym jak kogoś zabić lub popełnić samobójstwo oczywiście możesz się pomodlić do Boga by Cię wyleczył z depresji i nerwicy aby Ci się żyło lepiej. Ty masz traumę po tej jednej kawie po której się źle poczułaś i od tego się zaczęło dlatego modlitwa lub leki psychotropowe i psychoterapeuta i to Ci pomoże a diabła zostaw w spokoju bo on się Ciebie boi bo jesteś w łasce uświęcającej a jak masz lęki w nocy to załóż sobie różaniec na szyi i biblie koło siebie i tak spokojnie zaśniesz bez koszmarów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj stara modelka bez związku pieprzysz głupoty w szczególności o tym ze jej przejdzie nerwica i ze to może przez okultyzm :D większej głupoty jeszcze dzisiaj nie słyszałam . To choroba zapamiętaj to sobie kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety leki pochodza od szatana i tylko bóg może nas od nich uwolnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modelka ma racje kto w życiu nic złego nie doświadczył nic nie rozumie i uwaza że to są głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany boskie :D widzę, że autorka autentycznie wierzy we wróżby i zabobony :D Oczywiście że spowiedź nie wystarczy bo nie ma u Ciebie poprawy :) może i nie korzystasz z wrożek itd ale nadal w nie wierzysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grochu71
Potrzeba dobrego rozeznania co do podloza tego co jest choroba a co od zlego pochodzi. Tu potrzeba dobrego spowiednika, ktory pokieruje do ludzi bedacych w stanie pomoc. Sakramenty spowiedzi i Eucharystii w miare regularne i modlitwa codzienna pozwalaja wytrwac. Dalsza fotmacja i nabyta wiedza oraz laskawosc Boza rownierz pozwalaja obrac droge wlasciwa. I wlasna wola wlasnym tak dla Boga. Bez Twojej zgody Bog niewiele zdziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×