Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wam tez ta ciaza sie tak dluzy?

Polecane posty

Gość gość

mam jakies6miesiecy do porodu-jak myslicie zleci to szybko? Wam jak szybko mijaly dni w oczekiwaniu na dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznieeeeeeee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie szybko mi leci, a i tak nie mogę się doczekać porodu, zglupialam na tyle, ze mam juz wszystko dla synka:-D. Rozwiązanie w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciaz to dluga hodowla. Najpierw dluzy sie oczekiwane na dwie kreski. Potem oczekiwanie na bicie serduszka, na kolejny semestr, polowkowe i wreszcie na rozwiazanie. Pierwsze 16 tygodni przelecialo mi masakrycznie szybko a teraz sie dluzy. Jeszcze trzy miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba TRYMESTR a nie SEMESTR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się na początku, szczególnie pierwsze tygodnie trochę dłużyło, bo były różne przypadłości...ale od 20 tygodnia leciało szybko :D, no i końcu się dłużyła, bo ciężko już było, a tu maluchów prawie do 41 tygodnia był w brzuchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekam i czekam,juz bym chciala szkole rodzena(od29tyg),prenatalne w polowie marca,na dodatek nie znam plci i skreca mnie z ciekawosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pocieszenie - ja jestem w 11 tyg a jeszcze nie mialam usg wiec nie eiem nawet czy to dziecko tam jest :D Dluzy sie i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do11 mialam3razy usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kurcze nie wiem od czego zacząć :/ moze od tego ze wspozyjemy z mezem bez zabezpieczenia (stosunek przerywany) mamy już jedno dziecko i teraz tak w grudniu mialam okres 6 i jak sie potem okazalo dostalam tez 28 albo 29 ktory trwal 3 dni. w styczniu mialam zwaroty glowy nigdy wczesniej takich nie mialam . Z uwagi na to ze czesto boli mnie glowa 26 stycznia wzielam 1 tabletke rano przeciwolowa i nic mi nie przeszlo wzielam 2 wieczorem i pojawilo sie po pol godziny rozowy nalot pomyslalam ok dostalam okres ale co dziwne to bylo tylko plamienie przez cala noc nie zaplamilam podpaski . To bardzo dziwne bo raz mialam okres a raz nie . Do tej pory okres mialam regularny 4 dni max . zrobilam test ciazowy wyszedl negatywny czuje sie fatalne brzuch mnie boli i mam nabrzmiale piersi . czy moze to byc ciaza? w pierwszej ciazy robilam 2 razy test ciazowy i wszly negatywnie dopiero za trzecim razem wyszlo z e jestem w ciazy podpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to nie jest ciaza. A wogole temat dotyczyly juz kobiet zaciazonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na mszy swietej tez przerwalabys ksiedzu albo na zebraniu w szkole "przepraszam mialam taka i taka sytuacje. Moge byc w ciazy?" No co? Zapytac juz nie mozna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie dluzy wrecz tragicznie ;(.. 15Tydzien.. Tak jak pisala poprzedniczka najpierw czekalam na 2 kreski, pozniej na pierwsze usg, to czekanie od usg do usg jest masakryczne... Teraz czekanie na pierwsze ruchy i polowkowe.. Pozniej tez cos na 100% Sie znajdzie na co bede czekac. tra-ge-dia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeeeje te dni sa takie dluuugie jakby bylo lato to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korona,ze ty kretynko nie potrafisz zaciazysz i zamiast gina babek na kafe pytasz to nie powod aby sie odzywac jak zwykla prostaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie strasznie szybko zleciala zaniedlugo poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korona nie mieszam w to ksiedza. Nienormalna jestes? To byl tylko przyklad miejsc gdzie rozmawia sie itd na scisle okreslony temat. W kosciele o bogu, na zebraniu o uczniach i nauce, na spotkaniu aa o uzaleznieniu od alkoholu. tak samo w tym temacie rozmowa dotyczy tego czy kobitom w ciazy dluzy sie ten okres. Jest tyle tematow odpowiednich w ktorych moglas zadac swoje pytanie... Przez takie jak ty w wielu tematach robi sie smietnik i misz masz, ze temat calkowicie sie zmienia. Kapujesz czy nadal nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej i jak Wam mija czas? szybciutko ucieka czy jednak dni leca baaardzo powoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostało mi 10 dni, chyba nigdy bardziej się ta ciąża nie dłużyła niż teraz... Tym bardziej, że mam za sobą dwa fałszywe alarmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zostało 6 dni..i już mnie szlak chce trafić bo tak mi się dłuży..:/ tak bardzo chciałabym żeby było po wszystkim by móc w koncu przytulic swoją gwiazdeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi najbardziej dłużą się dni między jednym usg a drugim. Jak muszę tak czekać to szału dostaję, zaraz sobie wyobrażam Bóg wie co, że tyle czasu bez badania to coś może się stać i nawet nie będę o tym wiedziała. Zawsze się uspokajam jak już mam robione usg. Wiem, że mi odbija, ale długo starałam się o dziecko i od początku ciąży już 2 razy wylądowałam w szpitalu. Dlatego teraz panikuję, najlepiej jakbym miała usg co chwila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dłuży się bo jestem już na zwolnieniu i strasznie mi się nudzi ale staram się wykorzystywać dobrze ostatnie takie chwile leniuchowania, spania ile mam ochotę, nicnierobienia... Dobrze się czuję i uwielbiam być w ciąży chociaż muszę przyznać że z tygodnia na tydzień jest coraz ciężej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cala ciąża zleciala ostatni tydzień mi sie służy najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam podobnie jak ktoras wyzej,ze najbardziej sie ciagnie od USG do USG,najlepiej gdybym dzidzi mogla dziennie podgladac bo czekajac na kolejne badania wkrecam sobie,ze cos nie tak i nie zauwaze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 9 tygodniu. Jestem na zwolnieniu ze wzgledu na zagrozona ciaze blizniacza od 3 tyg.. i jest - masakra :( Nudzę się. Mam problem z chodzeniem. nie wychodzę z domu, bo jestem za słaba.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej dluzy sie jak trzeba lezec w szpitalu.. ;( szczegolnie w 3 trym.. bo niby juz malo zostalo a tu nagle jakies komplikacje.. ;( Ale trzeba jakos wytrzymac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 25 tyg i straaaaaaaasznie mi się ciągnie....A i tak mówią, że końcówka jest najgorsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze,ze wiekszosci sie nudzi,a jesli kobieta czyms sie zajmuje? jak zabijacie czas moze jakis delikatny sport,albo jakies inne zajecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dluzy sie czy sie nie dluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×