Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tereskaopol

Czy facet, który oddaje dziewczynie bo go uderzyła, to patol?

Polecane posty

Gość gość
broken zamknij mordę debilko i wypieprzaj stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt zalezy od sytuacji w jakiej kobieta uderzy... ale generalnie moim zdaniem powinna sie liczyc z oddaniem. Dlaczego? A no nie traktujmy kobiet jak kotkow( to wyzej ktos glupie porownanie rzucil my mamy mozliwosc myslenia abstrakcyjnego w przeciwienstwie do kotow) pozatym facet bijacy kobiete to patologia a kobieta bijaca faceta(nawet jak w zwiazku cos sie dzieje to sie odchodi a nie ze ona go leje w kolko) to nie? Fascynujace ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brokeninside87 Zanim zaczniesz się wypowiadać to może doedukuj się w tym zakresie, że medycyna już dawno odeszła od terminu "choroba psychiczna" i może zorientuj się dziecko czym się różni zaburzenie psychiczne od osób z problemami dyssocjonalnymi (czytaj patologicznymi bo słowo dyssocjonalne może cię przerastać :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"choroba psychiczna" i może zorientuj się dziecko czym się różni zaburzenie psychiczne od osób z problemami dysocjalnymi (czytaj patologicznymi bo słowo dysocjonalne może cię przerastać smiech.gif ) x yy wyjaśnieniem Ci tych niuansów ma się zająć specjalista, do które Cię wysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy facet, który oddaje to patol, ale na pewno cio/ta. Jedyne na co sobie może pozwolić facet względem kobiety to na wymierzenie "honorowego" policzka w pewnych sytuacjach, ale na nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on by Ci dał w brzuch, zerwał szmaty i zgwałcił <><><> Broken, nie musisz nam opisywać jak traktował Cie ojciec. Daruj nam to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście kretynka broken jak zwykle obnosi się swoją tępotą i nie widzi różnicy między wymierzeniem zwykłego, jak ktoś napisał wyżej -honorowego policzka, a pobiciem kogoś czy tym bardziej zgwałceniem :D gdzie się takie debilki rodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marianna
Od tego się zaczyna, że bicie się w związku, to po prostu patologia. A mężczyzna, jako ten silniejszy, zawsze będzie górą? Zawsze? Jednak nie. Moja siostra cierpliwie znosiła od męża kuksańce i plaskanie po twarzy, ale do czasu. Pewnewgo razu, gdy chciał jej dać w pysk, na czas uskoczyła, chwyciła patelnię i walnęła męża w łeb. Zbaraniał, chciał do niej doskoczyć, ale ta złapała krzesło, zasłoniła się nim, a potem walnęła go tym krzesłem. Facet tak był zaskoczony, że zgłupiał. A ona powiedziała mu tak: "pamiętaj, że jeżeli jeszcze raz zechcesz mnie uderzyć, to rozwalę ci łeb i zrobię to na pewno. No i poskutkowało, już nigdy więcej facet nie podniósł na nią ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wracjac do tematu, rozumiem, jak np. rodzice kogoś biją, na rodziców jesteśmy skazani, ale chyba związki nie wyprały Wam mózgu na tyle, że jak ktoś Was uderzył raz, albo kiedyś bił to wszystko jest ok? bicie kogoś to jest efekt silnego zaburzenia u tej osoby, cywilizowani ludzie to leczą. a nie przyklepują związkowymi pierdołami. a może te agresywne osoby się po prostu nieziemsko ****ają, dlatego nie chcecie ich zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" bicie kogoś to jest efekt silnego zaburzenia u tej osoby, cywilizowani ludzie to leczą." <><><> Podaj mi nazwę kraju gdzie mężczyźni odpowiedzialni za przemoc w rodzinie zostali poddani leczeniu zamiast trafić do kryminału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, znowu kretynka nie wzięła leków :D nie ma co dyskutować z debilem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, znowu kretynka nie wzięła leków smiech.gif nie ma co dyskutować z debilem usmiech.gif x nie uważam shaf za debila, może ma problemy z koncentracją? shaf, zbadaj hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wywijasz się od odpowiedzi :D Skoro idiotko twierdzisz, że przemoc jest czymś co powinno się leczyć to dlaczego skazani za stosowanie przemocy nie są przymusowo leczeni tylko odsyłani do kryminału ? Skoro stosowanie przemocy to konsekwentnie z Twoim myśleniem wynik choroby (a nie np. wzorców, wychowania, środowiska) to dlaczego oprawców pobić nie leczy się przymusowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koro idiotko twierdzisz, że przemoc jest czymś co powinno się leczyć to dlaczego skazani za stosowanie przemocy nie są przymusowo leczeni tylko odsyłani do kryminału ? x niczego takiego nie napisałam. masz maturę? napisałam, że cywilizowani ludzie leczą u siebie takie objawy, a nie przyklepują to związkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie uważam shaf za debila, może ma problemy z koncentracją? shaf, zbadaj hormony" x ty zbadaj, bo było to do ciebie, nie udawaj większego zje/ba niż jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak bym został uderzony przez laskę to bym jej wyjebał z laczka w ryj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereskaopol
Wracając do pytania którejś z Was: uderzyła go lekko rękami, chyba mówiła, że raz tak lekko go pięścią w plecy a kiedyśtam w tyłek. Z tego co opowiadała to oddał jej mocniej, miała siniaki na tyłku. W ogóle dla mnie to on jest jakiś zaburzony. Taki dziwak pogrążony w swoich sprawach, jakiś nieobecny. W sumie to zgadzam się ze shaf, facet ma więcej siły i jest mięczakiem psychicznym jeśli oddaje ciosy kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty jesteś k*rva głupa Broken :) Musiałaś chyba zostać zrobiona przez pękniętego kondona :) Skoro ludzie w cywilizowanym świecie to LECZĄ to znaczy, że mamy do czynienia z chorobą tak ? To wytłumacz debilko niedorobiona mi czemu w ŻADNYM CYWILIZOWANYM kraju lekarze biegli przy sprawach związanych z przemocą nie sugerują sędziemu, że ten biedny napastnik stosuje przemoc bo jest taaaaki chory i on potrzebuje pomocy tylko wsadzają go do paki :) ? Skoro Ty wiesz, że stosowanie przemoc to wynik choroby to chyba powinni to tym bardziej wiedzieć lekarze i sędziowie, prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy facet, który oddaje dziewczynie bo go uderzyła, to patol? x Zamieńcie słowa koieta i mężczyzna miejscami "Czy kobieta, która oddaje facetowi bo ją uderzył, to patolka?" Dlaczego tak łatwo akceptowana jest agresja kobiety wobec innych jednocześnie kobiety są bezkarne i otaczane ochroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem shafem chora paranoiczko, lecz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tak łatwo akceptowana jest agresja kobiety wobec innych jednocześnie kobiety są bezkarne i otaczane ochroną. xxx przemoc, przemocy nie równa. Kobieta nie jest w stanie zadać bólu facetowi (no chyba, że ma gabaryty jak Agata Wróbel ale to może 1 na milion tak wygląda). A facet, nawet jeśli nie jest osiłkiem, jak uderzy kobietę może jej po prostu zrobić krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unkel_Samuel
shaf - Idź pasztecie strofować krasnale ogrodowe, a nie dorosłych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 A jak dzieci wyrywają sobie klocki i lizaczki w przedszkolu albo jak zawodnicy Sumo okładają się na macie to to też będzie zaburzenie psychiczne wg. Ciebie :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brokeninside87 miej cywilną odwagę się zalogować a nie z pomarańczy ( Mmedyk, Unkel_Samule) walisz kozę. I widzę, że zdążyłaś wygooglować temat o zaburzeniach i osobowości dyssocjonalnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet daje się bić kobiecie to c***a a jak nie daje się poniewierać kobiecie to patol - to ja wolę by patolem ale pozostać mężczyzną i nie być ciotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie jak tak patol i to pełną gębą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×