Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tereskaopol

Czy facet, który oddaje dziewczynie bo go uderzyła, to patol?

Polecane posty

Gość gość
Jak kobieta może uderzyć faceta to facet może kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet jest silniejszy i może zrobić kobiecie krzywdę, dlatego taki facet jest patolem. Kobieta facetowi liściem krzywdy nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemoc nie zna pojęcia płci. Kobieta z tematu to patolka a facet mógł po prostu nieco inaczej zareagować. Widocznie obraziła jego męską dumę skoro tak zareagował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem tego,że panny mogą trzaskać swoich facetów z liścia bo to nic takiego...Facet ma stać jak za przeproszeniem ciapciak jakiś i tylko się patrzeć?Ma prawo oddać.Powinni się rozstać skoro już tak działają sobie na nerwy,że tylko potrafią się trzaskać po twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shaf-tępaś. i pewnie liżesz du/pę modom że mi posty kasują :P ten link-półprawda. nie będę ci tłumaczył, bo nie rozmawiam z takimi tępymi dzidami jak ty o zbyt trudnych dla nich sprawach. lekarze nadal używają określenia choroba psychiczna, aczkolwiek oczywiście, jako, że weszło do języka potocznego to ma w nim swoje-stygmatyzujące znaczenie. ale psychiatrom to nie przeszkadza, uwierz (stety? niestety? nie tobie decydować). więc sklej wary, buziak :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ma stać jak za przeproszeniem ciapciak jakiś i tylko się patrzeć? xxx zależy od okoliczności. Jeżeli dostał liścia za to, że zdradził lub obraził dziewczynę to szczytem bezszczelności by było gdyby jej jeszcze oddał. Jeżeli dostał liścia bez powodu to ma prawo oddać ale przeważnie jak facet dostaje po mordzie to kobieta ma ku temu dobry powód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedź jest tylko jedna: są siebie warci. Niech będą razem na wieki. Ona głupia, że się trzyma kogoś, kto jest dla niej chamski i bezczelny oraz nienormalna, że go bije, on nienormalny, że cham i jej oddaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobrażam sobie sytuację, że dziewczyna bije faceta. Ja jestem taką bijącą dziewczyną. Odkąd odrosłam od ziemi prałam mojego brata bezkarnie, bo on nie miał prawa mi oddać, potem biłam się z kolegami, którzy też ponieważ byli silniejsi nie oddawali mi tak jak mi się należało. Oczywiście ja nie biję się z moim mężem ale pamiętam, że w takich luźnych związkach szkolnych zdarzało się mi się dać kuksańca chłopakowi i żaden mi nigdy nie oddał. Z tego co autorka opisuje, to raczej nie bicie, a właśnie kuksańce, które dla kogoś kto z kupą chłopa się wychował, są jednym ze sposobów powiedzmy konwersacji i oddawanie ze zwielokrotnioną siłą, świadczy o zaburzeniach osobnika. To jakiś aspołeczny cyborg i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że oni tworzą patologiczny związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie polecam wiązać się z polkami! One uważają, że stosowanie przemocy wobec mężczyzn nie jest niczym złym zupełnie jak kiedyś w necie widziałem film z Chinką, która biła jakimś bambusowym kijem małego nagiego chłopca, no bo przecież mężczyzn można bić co nie?! Polki są najagresywniejszymi osobami na świecie i nawet potwierdzają to naukowe badania. Dzisiejsza polska kobieta jest agresywna, wulgarna, nadużywająca alkoholu o zwykła patologia i gdyby nie ten ładny mylący wygląd to każdy by wiedział kim one są. Widać po co niektórych komentarzach jakie piekło przeżywają ich partnerzy. W tym miejscu polecam na żonę kobiety ze wschodu Europy są dużo spokojniejsze, mniej agresywne, mniej wulgarne i nie są agresorkami i prowokatorkami przemocy w rodzinie i związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden normalny mężczyzna nie będzie wiązał się z patologiczną polską kobietą, która jest agresywna w stosunku do mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NormaIny facet
Ja mogę się związać, chcę dominującą kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×