Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co przyciąga facetów do kobiet

Polecane posty

Gość gość
ale to najbardziej podstawowe zainteresowanie. To jak porównywanie tego, że coś cię zaciekawiło na wystawie z chęcią kupienia tej rzeczy. Kilka sekund, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to najbardziej podstawowe zainteresowanie. <><><> No ale nie o tym właśnie piszemy :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba nie o tym, bo takiego "przyciągania" to każdy człowiek doświadcza po kilka razy dziennie. Jeszcze trzeba mieć ochotę podejść, zagadać i umówić się na drugie spotkanie. Samo odwrócenie głowy to nic specjalnego, bo ładnych kobiet są setki i to najprostsze kryterium do spełnienia bo ZAWSZE komuś się spodobamy. To tak jakbyś na pytanie "co jest potrzebne do szczęśliwego życia" odpowiedziała "tlen". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz określenie "coś mnie do niej/jego ciągnie"? Nie chodzi przecież tylko o wygląd, bo to "ciągnie" do wielu osób i nie ma wpływu na to, że chcemy przebywać z tą atrakcyjną fizycznie osobą zamiast z tamtą równie atrakcyjną fizycznie osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj - oczywiście, że tak jest, że w pierwszej kolejności wychwytuje się wady, a przede wszystkim to, co my kobiety nazywami "sygnałami alarmowymi". Każda kobieta wyczuwa te ostatnie, tylko wiele kobiet niestety, tak jak Shaf, po prostu ich nie słucha i ****agatelizuje, bo nie mają szacunku dla siebie samych. Jeżeli mężczyzna pokazuje jakieś zachowanie, które jest niedopuszczalne wobec kobiety, to się nie pakuję w toksyczny związek, tylko uciekam. Ale są takie kobiety, które są tak zaślepione, że nie zwracają na to uwagi, uwają że tego nie słyszą i zostają, co się dla nich fatalnie kończy. Tak jak u Shaf i u tego Gościa z 22.56, które piszą, że o tym się człowiek dowiaduje dopiero po seksie. Bzdura kompletna, jeśli się szanuje innych i siebie, to nie pójdzie się do łóżka przed lepszym poznaniem człowieka, a sygnały alarmowe można zobaczyć bez trudu już na pierwszym spotkaniu. Tylko trzeba CHCIEĆ być szczerym z samym sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam mnóstwo historii gdzie jednak znajomość została zainicjowana w ten sposób bo kobieta z wyglądu wpadła facetowi w oko. Nie mogła go przyciągać niczym innym bo jej nie znał z żadnej innej strony. Pomijam tu sytuacje gdzie dwoje ludzi zna się od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shaf - ale to o czym mówisz jest tak oczywiste, że nie wymaga nawet dyskusji. Zawsze interesujemy się tylko osobami które nam się fizycznie podobają, ale to do której będzie kogoś ciągnąć dłużej nie zależy już tylko od wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idiotko z 00:24 ja pisałam o postępowaniu facetów bo o tym jest temat :O Jeżeli myślisz, że na pierwszej randce poszłam ze swoim do łóżka to chyba cie poyyyebało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaf - ale to o czym mówisz jest tak oczywiste, że nie wymaga nawet dyskusji. <><><> Jak większość tematów tu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shaf - no w sumie racja :P W każdym razie fajnie by było rozwinąć temat poza oczywiste rzeczy. Chociażby dlatego, że nie zawsze podoba się ludziom to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"shaf78 dziś Idiotko z 00:24 ja pisałam o postępowaniu facetów bo o tym jest temat pechowiec.gif Jeżeli myślisz, że na pierwszej randce poszłam ze swoim do łóżka to chyba cie poyyyebało". To właśnie z Ciebie wychodzi kompletna idiotka, z każdym kolejnym postem coraz bardziej. A nawet infantylizm. Bo nie dość, że kogoś, kto mówi jak jest, od razy wyzywasz i to najgorszymi przekleństwami (doskolane toksyczny z Ciebie typ tak samo jak faceci, którzy się nie nadają do związku i w domach stają się tyranami, właśnie w ten sam sposób podchodzą do różnicy poglądów i tak samo i tak szybko jak Ty wyzywają - jesteś ich damską odmianą), to jeszcze nie masz dość inteligencji, żeby zauważyć, jaki mężczyzna naprawdę jest, zanim mu wleziesz do łóżka. Nie pisałam, że wchodzisz do łóżka na pierwszym spotkaniu, ale że szybko wchodzisz. Zakładam, że dla mniej inteligentnych kobiet do zauważenia znaków ostrzegawczych powinny wystarczyć maksymalnie 3-4 spotkania, więc i tak jesteś szybka z tym wskakiwaniem, do tego czasu już jesteś w łóżku. Albo już naprawdę mało inteligentna, skoro wskakujesz mu nieco później i dopiero potem zauważasz, że to jednak był facet typu drań. W każdym razie można Ci tylko pogratulować (braku) inteligencji, bo mi się nigdy nie zdarzyło, żebym się przespała z niewłaściwym, toksycznym facetem, a dla Ciebie to norma. Czas już, żebyś zeszła na ziemię i spojrzała w lustro, bo już trzesz tym swoim nosem o sufit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czułości, opiekuńczości, kobiecości, dobroci, ciepła i pewności siebie, poczucia własnej wartości.<< x I niby do czego mialo by mi byc potrzebne to wszystko? Wystarczy dobry seks! x no to mój facet był kosmitą,w sumie tylko potrzebowałam potwierdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez naprawde brzydcy ludzie , wiazki sie w pary,lacza sie w pary,malzenstwa,czy wszystkie gwiazdy tv ,kina maja tak idealnych pieknych partnerow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałam, że wchodzisz do łóżka na pierwszym spotkaniu, ale że szybko wchodzisz. <><><> A skąd masz kooorva taką wiedzę na jakim etapie weszłam swojemu facetowi do łóżka :O ? Współczuję Twoim sąsiadkom, bo jak o całkiem anonimowej osobie piszesz takie rzeczy, to co one muszą z Tobą mieć :O ? Ja ciągle pisze jedynie o sposobie myślenia facetów bo ich dotyczy temat !! Trafia do tępej pały ? Nie znaczy to, że ja tak samo robię a skoro takie wnioski wyciągnęłaś to masz niskie iq laska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak się składa, tępa wścibska pissssdo, że znałam sie ze swoim facetem już wcześniej bardzo dobrze bo poznaliśmy się na tle zawodowym i w łóżku wylądowaliśmy precyzyjnie ponad pół roku od momentu zapoznania się. Łyso ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość wczoraj cóż shaf, co prawda to prawda, ale seks zwykle zdarza się wcześniej, zanim prawdziwe "ja" wyskoczy niespodziewanie z wora i okaże się, że to co było milutkim cieplutkim mięciutkim nie groźnym stworzonkiem ceniącym rodzinne wartości, okazuje się być chamskim zimnym bezdusznym i wyrachowaniem wampirem smiech.gif shaf78 wczoraj czyli to tylko potwierdza moją tezę, więc co burzysz usmiech.gif ? Na początku wygląd, seks". Stąd. Lecz dalej swoje kompleksy i dowartościowuj się, rzucając na forum wyzwiska w stronę innych. Każdy normalny mężczyzna ucieknie od takiej despotki jak Ty też od razu na pierwszym spotkaniu, bo zauważy, jak bardzo starasz się udawać kogoś innego niż jesteś w rzeczywistości, jak bardzo jesteś chamska i arogancka, a Twoja megalomania tylko wzbudzi salwy śmiechu i odruch politowania. Typowe narcystyczne zaburzenie osobowości, to jedni z najbardziej toksycznych ludzi. Właśnie od takich facetów jak Ty zwiewam. Nikogo nie szanujecie, tylko gardzicie innymi, co zresztą świetnie widać w twoich postach, nie tylko w tym wątku. Przestrzegam Cię, że w końcu zedrzesz skórę na nosie, tyle razy szorując nim o kolejne sufity. Tylko nie masz do tego żadnych podstaw. Czas wreszcie zdać sobie w tego sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. Współczucia dla tego mężczyzny, który da się łatwo wodzić za nos, bo tylko ktoś taki jest w stanie się związać z osobą z NPD. Tylko przypłaca to potem zjechanym zdrowiem i nałogami, żeby nie zwariować od tyranii w domu i ciągłego ich poniżania przez takie osoby, które jak Ty uważają się za chodzące ideały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie bym przeczytała ten Twój bełkot ale niektórzy jutro mają pracę nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"shaf78 dziś chętnie bym przeczytała ten Twój bełkot ale niektórzy jutro mają pracę". Tak, wiem, to typowa reakcja osób z NPD. Totalny bezkrytycyzm wobec siebie, zmienianie tematu, odwracanie kota ogonem z próbą poniżenia innych. I zakładaniem, że tylko Ty masz jutro pracę. I oczywiście zaraz nam tutaj napiszesz, że najlepszą i najbardziej odpowiedzialną, na najwyższym stanowisku i ile to nie zarabiasz, pochwalisz się też tytułami, jak każdy typowy narcystyczny materialista, który tak próbuje przysłonić swoje ogromne kompleksy. Produkuj się ile chcesz, ośmieszasz tym jedynie samą siebie. Ja nic więcej nie musze dodawać, sama sobie świetnie radzisz z pokazywaniem tego, jaka jesteś naprawdę. :-P Gorszy typ ludzi to tylko psychopaci. Żal Twojego faceta, ale wybrałaś go, bo dawał się dobrze prowadzić na sznurku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawa dyskusja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczęło się od pytania o to co przyciąga facetów, skończyło na ubliżaniu Shaf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet leci na wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety też...a poza tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyglad i charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży biust, zgrabna sylwetka, długie nogi, fajny tyłek, ładna twarz. Poza tym fajnie, jak jest inteligentna, dobra w łóżku (nie jakaś kłoda), umie dobrze gotować i można z nią pogadać o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie takie frazesy a nie znacie życia. Kobieta jest potrzebna mężczyźnie do wychowywania dzieci, gotowania i seksu. Czy która ma jeszcze jakieś złudzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrego sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×