Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Przymusowe obrzezanie penisa, co o tym myślicie dziewczyny?

Polecane posty

Gość gość
dobrze napisał. Jeśli mężczyzną nie jest potrzebny napletek to kobietom nie są potrzebne 4 wargi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzną jest potrzebny, ale prawdziwym mężczyznom nie jest - chyba, że biega na golasa po buszu i rani sobie żołądź co chwila;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo jak tobie tępa laseczko nie jest potrzebna łechtaczka. Mózg też, ale jego natura Ci już akurat nie dała :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze prawisz kolego. Ale jak się myśli sromem zamiast głową to tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość324234
a ja jetem kobieta i nie rozumiem jak mozna kogos kochac i namawiac go do jakiejkolwiek zbednej zdrowotnie operacji.ja zawsze kocham czlowieka jakim jest,jak chce sie kogos zmieniac to milosc idotyczy to zarowno mezczyzn jak i kobiet.jak jakis facet kazalby mi zmniejszyc wargi ze wzgldow"estetycznych"dalabym mu kopa na dowidzenia .boze uchowaj od takich osob jak autorka.moze lubic ,co chce ale niech innym nie narzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mężczyzną jest potrzebny, ale prawdziwym mężczyznom nie jest - chyba, że biega na golasa po buszu i rani sobie żołądź co chwilaoczko.gif xxxxxxxxxxxxxxxxxxx i tyle w temacie:) a chłopak z rozdwojoną jaźnią ślini się dalej w swoim sosie napletkowym ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to mówią są ludzie i taborety... Tępa d****** pozostanie tępą dziwką. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:31 lepiej sos napletkowy niż ser sromowy. Takim szmatom jak ty powinni upierdolić łechtaczke z wargami zardzewiałą żyletką jak w Afryce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram. Obrzezanie pustych idiotek powinno być obowiązkowe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zauważyłem, żeby autorka komuś coś narzucała...:) raczej pyta o zdanie - bo od tego jest forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze to każdy sią tutaj wypowiada a po drugie musisz być zwykłym cwelem skoro jej bronisz :-) ciotki tak mają :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego cwelem? wiesz jak to jest bez napletka? no właśnie g****o wiesz! jest z***biście! a usunąć kobiecie łechtaczke to tak jak nam żołądz. tylko tchórze boją się usunąć kawałek skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka była reakcja kobiet po twoim zabiegu? jaką miały mine? były bardziej nakręcone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość324234 no ok, ale napletek nie pełni żadnej sensownej funkcji dla faceta a tylko przeszkadza w seksie i w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namawiajcie do tego swoich facetów! Warto! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko cwele i żydzi usuwają napletki i jestem za przymusowym obrzezaniem tępych suk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 4:10. Tchorzem to musiał być twoj stary że cie nie zajebał po urodzeniu, widząc że mu się cwel zamiast syna urodził :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uzasadnisz? bo ja też mogę cię bezpodstawnie wyzywać od ciotek i co z tego? laski nie mówią tego głośno ale napletek przy k*****e jest dla nich obleśny. możesz i mnie i je wyzywać ale nie zaklniesz tym rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha. Ale teorie prostak wysnuł. Ile znasz takich lasek cwelu. Nie odpowiadaj, bo dziwek z rodziny i kurewek z pracy nie liczymy. Jesteś cwele i każdy prawdziwy facet i kobieta Ci to powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobietą i popieram. Tylko męskie cioty mają problem z napletkiem. Penis bez napletka to jak cipa bez warg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzyciu
Nie dałbym sobie żadnej tego typu operacji/zabiegu zrobić.Jeśli kobieta by mnie na to namawiała bym się zdenerwował mocno, bo brak jej wyobraźni.wygląda ładniej?szczerze, nic mnie to nie obchodzi nie dałbym sie okaleczyć.Mam gdzieś egoistyczne panienki które dla swojej przyjemnosci namawiają mężczyzn.Wiele mogę zrobić dla kobiety, ale to..nie, granica została przekroczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dużo znam takich lasek. nie mówią tego głośno bo nie chcą dostać po ryju od takich prostaków jak ty. nie obrażaj mnie i nie wyzywaj bo to źle świadczy o twojej kulturze osobistej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ryju :-D od razu widać że jesteś z marginesu a laski jaki znasz to dziwki z dworców i menelni. Nie dziwie sią że nie lubią napletkow i warg. Nie myją się, to smierdzi serem sromowym. I skończ już cwelu pisać bo już wszyscy łacha drą z takich ciot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, po co męskie cioty się wypowiadają. Jemu jakby odciąć całego penisa to by nie zauważył bo nie wie do czego służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 13:10 na którym śmietniku macie baze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak śmiesz pisać że pochodzę z marginesu hipokryto? to ty bez przerwy do znudzenia używasz patologicznego języka i napisałem 'po ryju' specjalnie, żebyś zrozumiał o co mi chodzi. wulgaryzmy których używasz nie straszą a irytują i nudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpisujesz sam do siebie. jesteś żałosny. jak cię boli ten temat to na niego nie wchodz a nie wylewasz tutaj swoje frustracje. nie obchodzi mnie twój kutas i to czy masz napleta czy nie. dla mnie możesz nawet mieć go do ziemi i wciągać mrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze kolego to pisze do Ciebie kilka osób, ale za tępy jesteś żeby zrozumieć. Chyba razem z napletkiem ci mózg wycieli. Tyle w temacie. Jak widzę takich meneli to jestem za przymusową eutanazją :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka na Dowód bez Zaświadczeń http://www.kredytyt.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Kredyty na Wakacje 2015 - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Pożyczka na Samochód bez BIK, Chwilówki Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę Kredytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×