Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylwia90324

Problem z chodzeniem do szkoły.

Polecane posty

u mojej 14 letniej córki zauważyłam problem z chodzeniem do szkoły, każdego poranka córka budzi się z płaczem i jak ona mówi, bo nie wiem czy jej wierzyć bólem brzucha. mówi, ze nie chce iść do szkoły, wpada w histerie, zamyka sie w łazience. nie wiem co robić, takie zachowanie wystepuje u niej od około tygodnia przedtem tak się nie zachowywała, ale również wstawała z niechęcią do szkoły i bólem brzucha, pare razy nawet zwymiotowała gdy miała iść do szkoły, pytałam sie jej i nauczycieli czy w szkole coś sie dzieje, a oni odpowiadali, ze nie, ze córka na przerwach przeważnie siedzi sama w kącie, nie ma przyjaciółek ani znajomych. nie wiem co już robić, umówiłam ja do psychiatry, ale wizyte mamy na poczatku marca, nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem ewidentnie problem tkwi w rówieśnikach. Może zrobili jej jakąś przykrość o której nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu ona czuję się w szkole samotna i mało bezpieczna. Stwórz ciepłą atmosferę i delikatnie porozmawiaj z nią, taką rozmowę warto poprzedzić zabawą. Dla rozwinięcia rozmowy możesz sama powiedzieć jej jak Tobie było w szkole, kiedy czułaś się w niej źle, czy czułaś się samotna, cokolwiek co może być problemem u Twojej córeczki wtedy powinna zauważyć w Tobie bratnią duszę i zacząć mówić co ją gnębi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno miałam styczność z sytuacją u mojej dobrej koleżanki. Miała objawy takie jak Twoja córcia, skończyło się na nerwicy. Jak się później okazało była nękana przez rówieśników. Mam nadzieję, że u Twojej chodzi o coś innego i nikt jej nie krzywdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×