Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rajski ogród

Polecane posty

Gość gość
Życie erotyczneTemat dla spamerki spamera Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Temat dla spamerki spamera Poprzednie 1 2 3 Następne gosc nowa97 wczoraj intryguj, uwodz, prowokuj mnie, podstępem sprytnym doprowadź mnie, do miejsca, w którym już poddam się... gość wczoraj up gość wczoraj gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W Życie erotyczneTemat dla spamerki spamera Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Temat dla spamerki spamera Poprzednie 1 2 3 Następne gosc nowa97 wczoraj intryguj, uwodz, prowokuj mnie, podstępem sprytnym doprowadź mnie, do miejsca, w którym już poddam się... gość wczoraj up gość wczoraj gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W Życie erotyczneTemat dla spamerki spamera Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Temat dla spamerki spamera Poprzednie 1 2 3 Następne gosc nowa97 wczoraj intryguj, uwodz, prowokuj mnie, podstępem sprytnym doprowadź mnie, do miejsca, w którym już poddam się... gość wczoraj up gość wczoraj gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W Życie erotyczneTemat dla spamerki spamera Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Temat dla spamerki spamera Poprzednie 1 2 3 Następne gosc nowa97 wczoraj intryguj, uwodz, prowokuj mnie, podstępem sprytnym doprowadź mnie, do miejsca, w którym już poddam się... gość wczoraj up gość wczoraj gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W Życie erotyczneTemat dla spamerki spamera Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Temat dla spamerki spamera Poprzednie 1 2 3 Następne gosc nowa97 wczoraj intryguj, uwodz, prowokuj mnie, podstępem sprytnym doprowadź mnie, do miejsca, w którym już poddam się... gość wczoraj up gość wczoraj gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W Życie erotyczneTemat dla spamerki spamera Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Temat dla spamerki spamera Poprzednie 1 2 3 Następne gosc nowa97 wczoraj intryguj, uwodz, prowokuj mnie, podstępem sprytnym doprowadź mnie, do miejsca, w którym już poddam się... gość wczoraj up gość wczoraj gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W Życie erotyczneTemat dla spamerki spamera Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Temat dla spamerki spamera Poprzednie 1 2 3 Następne gosc nowa97 wczoraj intryguj, uwodz, prowokuj mnie, podstępem sprytnym doprowadź mnie, do miejsca, w którym już poddam się... gość wczoraj up gość wczoraj gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu się ukryły gwiazdeczki 👄👄👄 no tak takie pawie to tylko w rajskim ogrodzie ;)👄 Roman ale co widzę ..trollik za Wami też przybiegł ? ciekawe za która tak lata ? a może za Romanem ? teraz moda na żonę rolnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W Życie erotyczneTemat dla spamerki spamera Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Temat dla spamerki spamera Poprzednie 1 2 3 Następne gosc nowa97 wczoraj intryguj, uwodz, prowokuj mnie, podstępem sprytnym doprowadź mnie, do miejsca, w którym już poddam się... gość wczoraj up gość wczoraj gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W Życie erotyczneTemat dla spamerki spamera Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Temat dla spamerki spamera Poprzednie 1 2 3 Następne gosc nowa97 wczoraj intryguj, uwodz, prowokuj mnie, podstępem sprytnym doprowadź mnie, do miejsca, w którym już poddam się... gość wczoraj up gość wczoraj gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W Życie erotyczneTemat dla spamerki spamera Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Temat dla spamerki spamera Poprzednie 1 2 3 Następne gosc nowa97 wczoraj intryguj, uwodz, prowokuj mnie, podstępem sprytnym doprowadź mnie, do miejsca, w którym już poddam się... gość wczoraj up gość wczoraj gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W Życie erotyczneTemat dla spamerki spamera Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Temat dla spamerki spamera Poprzednie 1 2 3 Następne gosc nowa97 wczoraj intryguj, uwodz, prowokuj mnie, podstępem sprytnym doprowadź mnie, do miejsca, w którym już poddam się... gość wczoraj up gość wczoraj gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W Życie erotyczneTemat dla spamerki spamera Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Temat dla spamerki spamera Poprzednie 1 2 3 Następne gosc nowa97 wczoraj intryguj, uwodz, prowokuj mnie, podstępem sprytnym doprowadź mnie, do miejsca, w którym już poddam się... gość wczoraj up gość wczoraj gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W Życie erotyczneTemat dla spamerki spamera Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Temat dla spamerki spamera Poprzednie 1 2 3 Następne gosc nowa97 wczoraj intryguj, uwodz, prowokuj mnie, podstępem sprytnym doprowadź mnie, do miejsca, w którym już poddam się... gość wczoraj up gość wczoraj gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CiZia Ty taka delikatna dziewczyna, bimbrem jeszcze się strujesz, a reala nie wyprostujesz:( może jakieś Fin ? Najuuuuu dawaj zaskórniaka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W Życie erotyczneTemat dla spamerki spamera Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Temat dla spamerki spamera Poprzednie 1 2 3 Następne gosc nowa97 wczoraj intryguj, uwodz, prowokuj mnie, podstępem sprytnym doprowadź mnie, do miejsca, w którym już poddam się... gość wczoraj up gość wczoraj gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W Życie erotyczneTemat dla spamerki spamera Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Temat dla spamerki spamera Poprzednie 1 2 3 Następne gosc nowa97 wczoraj intryguj, uwodz, prowokuj mnie, podstępem sprytnym doprowadź mnie, do miejsca, w którym już poddam się... gość wczoraj up gość wczoraj gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W Życie erotyczneTemat dla spamerki spamera Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Temat dla spamerki spamera Poprzednie 1 2 3 Następne gosc nowa97 wczoraj intryguj, uwodz, prowokuj mnie, podstępem sprytnym doprowadź mnie, do miejsca, w którym już poddam się... gość wczoraj up gość wczoraj gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W Życie erotyczneTemat dla spamerki spamera Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Temat dla spamerki spamera Poprzednie 1 2 3 Następne gosc nowa97 wczoraj intryguj, uwodz, prowokuj mnie, podstępem sprytnym doprowadź mnie, do miejsca, w którym już poddam się... gość wczoraj up gość wczoraj gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W Życie erotyczneTemat dla spamerki spamera Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Temat dla spamerki spamera Poprzednie 1 2 3 Następne gosc nowa97 wczoraj intryguj, uwodz, prowokuj mnie, podstępem sprytnym doprowadź mnie, do miejsca, w którym już poddam się... gość wczoraj up gość wczoraj gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W Życie erotyczneTemat dla spamerki spamera Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Temat dla spamerki spamera Poprzednie 1 2 3 Następne gosc nowa97 wczoraj intryguj, uwodz, prowokuj mnie, podstępem sprytnym doprowadź mnie, do miejsca, w którym już poddam się... gość wczoraj up gość wczoraj gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×