Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki fotelik samochodowy od 9 kg

Polecane posty

Gość gość
jakis sklep internetowy w ktorym zakupie taki fotelik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylemPL
Dla tak małego dziecka, polecamy foteliki 0-18kg montowane tyłem do kierunku jazdy - RWF. To dużo wygodniejsze i bezpieczniejsze rozwiązanie niż foteliki montowane przodem FWF. Polecam zerknąć na modele RWF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy taki Gravity Jane i jego można używać od 40cm do 104 :) więc praktycznie. A do tego jest obrotowy i ma regulowany zagłówek dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dualipa972
Chyba startowac o fotelika 9 kg i wiecej to troche nie bardzo dla takiego maluszka. Na twoim miejscu wybralabym przedzial 0-18, na przykład Rotario- mam go od kwietnia i polecam. Bez problemu woze synka tylem do kierunku jazdy, bardzo latwo sie go montuje i lekko, gladko reguluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Lionelo i ich foteliki http://lionelo.com/product_category/foteliki-samochodowe/ , wysoka jakosć materiałów, nie jest to jakiś chiński plastik, czy obicia które się zaczną rozchodzić po kilku użyciach. Najtańsze nie są ale rzeczywiście wygodne, mamy porównanie bo wcześniej córkę woziliśmy w innym foteliku to czasami narzekała że jej niewygodnie, a tutaj – ciężko ją z fotelika jest wyciągnąć, nie chce zejść ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna 85
Ja kupiłam GB Vaya Lux Black. 4 gwiazdki w ADAC, nowa norma (I-Size) i się obraca. Mierzyłam ją wcześniej z moim Kubusiem w sklepie na al. Solidarności 95/99. Sprawdziliśmy jeszcze Recaro i Maxi Cosi. Kupowaliśmy przez stronę fotelikiwarszawa.pl i odbieraliśmy osobiście a przy odbiorze zamontowali nam go i sprzedawcy przeszkolili z obsługi. Nie kupiłabym już dzisiaj fotela bez mierzenia w aucie. Fajnie, że coraz więcej sklepów zamiast wciskać nam to co ma akurat na wystawie, jest w stanie coś zamówić pod klienta i zajmują się tym kompleksowo. I coraz częściej robią to za darmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotelik- żeby był bezpieczny musi byc idealnie dopasowany do maluszka. Jeśli szukasz fotelika dl anoworodka - wiadomo, że fotelik musi być przeznaczony dl anajmłodszych. jeśli chodzi Ci o starsze dzieci to w http://babysafe.eu/dziecko-w-podrozy/ znajdziesz idealne foteliki,a obsługa z przyjemnością podpowie, jakie produkty warto wybrać. Doradztwo jest u nich na najwyższym poziomie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka

Caretero sąteraz dosyć dobre i nie należą do najdroższych wiec raczej na każdą kieszeń. Kupiliśmy ostatnio z mężem model sport turbo w sklepie tosia i bardzo fajnie się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×