Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

13 tydzien ciąży, jak sie czujecie?

Polecane posty

Gość gość

U mnie nie jest zle poza tym ze sie dość mocno przeziębilam, wymiotuje od czasu do czasu, tylko ta awersja do mięsa, slodkiego , a rano praktycznie do wszystkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16 tyg praktycznie nic jesc nie moglam, wiec spokojnie wszystko wróci do normy niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, bo boje sie ze w jakis tam sposob glodze dziecko przez to ze jem niewiele a właściwie wmuszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 12 tc i czuję się tragicznie, wymiotuję i draznią mnie zapachy do tego stopnia, ze przestałam używać antyperspirantu (wszystkie, nawet bezzapachowe mnie drażnią) i myję się mydłem dla dzieci, bo jako jedyne mnie nie drażni (zapach). To moja 3 ciąża i w poprzednich było tak samo, wiem że to minie około 16 tc ale to jeszcze cały miesiąc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczelam 14 tydzien,na okraglo mdlosci i wymioty i konca nie widac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc mam wrażenie że ze mną nie jest az tak źle, brak apetytu i awersja co do mięsa przy Waszych bolączkach nie jest az takim koszmarem, współczuję wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 13,5 tyg.... w końcu nie chce mi się żygac ;-) i juz ogólnie jest dużo lepiej, tylko zapalenie oskrzeli dopadło mnie i 8 dzień aqumentin biorę.... a na wymioty polecam wam Mamarin to taki suplement diety dla kobiet w ciąży ( skład witamina B6 i imbir) przy wzięciu max dozwolonej dawki wymioty naprawdę odpuszczają). U mnie było naprawdę kiepsko najgorzej w święta, potem gdzieś na necie przeczytałam o tym, kupiłam, i naprawdę pomaga!!! A kosztuje 13 zł wiec warto spróbować.... teraz tylko niech ta Ibfekcja minie i będzie super....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wymiotuję ale ciągle mi niedobrze. Chce mi się pić, a po wodzie mi jeszcze gorzej wiec pije niezbyt zdrowe soki i napoje. wczoraj zjadłam całego melona i coś czuję, że dziś mąż po pracy kupi kolejnego ;)) Oprócz tego jestem osłabiona i po wejściu po schodach mam zadyszkę, zawsze miałam podwyższone tętno ale teraz to już przesada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×