Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem za aborcją nawet do 9 mca

Polecane posty

Gość gość
a ja kiedyś czytałam artykuł na temat legalnej aborcji w dawnej rosji i doszło do tego że każda kobieta miała średnio 8 aborcji na koncie dzieci w ogóle przestały się rodzić bo wszystkie były takie nowoczesne i wyluzowane aż w końcu zakazano tego bo zaczęło istnieć ryzyko wymarcia ;) a za aborcją nie jestem bo uważam że odpowiedzialni za swoje czyny i dojrzali ludzie szanujący życie nie zabiją dziecka... a naturalną konsekwencją seksu jest ciąża i jak się nie umie ponieść odpowiedzialności za ewentualną ciążę to się kolanka powinno trzymać razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas juz byla legalna aborcja i do czego doprowadziła ? ludzie traktowali to jak środek antykoncepcyjny , Sa prezerwatywy ,tabletki, spirale , plastry , zastrzyki , wazektomia juz od 2000 zł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poza tym jak aborcję zalegalizują to eutanazję pewnie zaraz potem i nim się obejrzycie drogie zwolenniczki aborcji też staniecie sie dla bliskich takimi pasożytami które trzeba usunąć i tak jak wy, tak samo oni nie będą mieli oporów by się pozbyć kłopotliwego pasożyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasożyt to ten co żyje w środku matki i się jeszcze nie narodził. Nikt nie mówi o zabijaniu urodzonych dzieci tylko o aborcji płodów, za którą mogę się podpisać rękami i nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aborcją plein à być nie tylko zakazana ale też karalna dla kobiet i to surowo. Jak nie chcesz być w ciąży wysterylizuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zwolenniczka konkubinatu dziś a skąd przekonanie, ze za komuny ludzie stosowali aborcje jako srodek antykoncepcyjny?" bo tak bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nadstawiać d**y i tyle w temacie,a nie zabijać dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aborcja powinna być legalna. Nie każda kobieta chce donosić niechciany płód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram autora tematu. Płód to nie dziecko. Dzieckiem jest po odcieciu pepowiny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za eutanazję dla takich p/o/p/i/e/r/d/o/l/e/ń/c/ó/w, niech się nie męczą na tym świecie przez następne lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również jestem za aborcja, ale na pewno nie do 9 miesiąca bo to juz jest dziecko, natomiast do 4 miesiąca nie widzę sprzeciwu, ciotka w 3 miesiącu poroniła w domu i miało to rozmiar fasolki, jednak potem płód zaczyna być dzieckiem, niemowlęciem i aborcję w późniejszych miesiącach uważam za czym karygodny jeśli płód jest zdrowy, jeśli jednak jest chory to również nie widzę innego wyjścia bo ja na miejscu tego dziecka nie chciałabym żyć z jakąś poważną chorobą bo takie dzieci mają bardzo ciężko w życiu za młodu, a w życiu dorosłym jeszcze ciężej, a i rodzic się męczy. A jeśli kobieta po prostu nie chce dziecka to myślę, że powinna zdecydować się na aborcję do 4 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli kobieta po prostu nie chce dziecka to myślę, że powinna zdecydować się na aborcję do 4 miesiąca XXX A ja myślę, że jeśli kobieta nie chce mieć dziecka to powinna się porządnie zabezpieczać. Są skuteczne: tabletki/plastry hormonalne, są prezerwatywy (w połączeniu z kalendarzykiem, są spirale. A w razie awarii są tabletki po. Wybaczcie, ale czasem się zastanawiam jak w dzisiejszych czasach można wpaść:/ Jedyne co bym zalegalizowała to możliwość podwiązania jajowodów/nasieniowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) głupie Polki. Aborcja nigdy nie była legalna, zalegalizowano ją dopiero w XX wieku dla wygody rządzących, żeby nie musieli płacić zasiłków na dzieci po II wojnie światowej - socjał miał zapobiegać powrotowi nazizmu i komunizmu, którego bali się rządzacy, co był on między innymi spowodowany ogromna ilością ludzi biednych w młodych wtedy społeczeństwach przed II wojną światową. Aborcje propagowały też towarzystwa eugeniczne w USA i Niemczech, które Słowian i czarnych i w ogóle ludzi biednych uznały za coś, co należy wytępić, między innymi za pomocą aborcji. Wg badań aborcji poddają się kobiety, które nie używają antykoncepcji albo nie używają jej konsekwentnie za każdym razem. Poza tym po co chodzicie do łóżka z przypadkowymi facetami, wiadomo, że rzadko kiedy chce sie z takiego "związku" mieć dziecko. Faceci się z was śmieją jesteście tak łatwo dostępne, chlejecie, ćpacie, po prostu porażka. Jesteś egoistkami, w domu was nie wychowano, a zresztą, kto miał to robić, chwiejna psychicznie mamusia, która wyskrobała całe wasze rodzeństwo? jak się pochodzi z takich rodzin, to nie postępuje się logicznie. Myslicie tylko o sobie, powiększacie usta, robiąc se wary obciągary w nadziei, że jakiś idiota zwróci na was uwagę, potraficie myśleć tylko o ciuchach, żebyście się chociaż myły, ale nie chętnie zdejmujecie majtki, a tam sklep rybny... a na koniec dla was film: https://www.youtube.com/watch?v=buaiT3wEhCU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co skomplikowana aborcja. Lepiej urodzić i potem udusic, albo podciac gardełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie glupie du///py zabezpieczajcie...a sorry jedyne co potraficie to beznyslnie rozkladac giry, a ciaza sie bede martwic potem. Najwyzej skoluje tabletki poronne i pokrzycze w ramach zagluszania sumienia ze "moj brzuch,moj wybor" probujac siebie utwierdzic ze wybor byl dobry. Dla takich debilek jak wy-po sztucznych poronieniach i skrobanach powinna byc PRZYMUSOWA STERYLIZACJA w formie kary. Za zamordowanie doroslego- dozywocie, za zamordowanie nienarodzonego- dozywotnia bezplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się wydaje że osoby które najbardziej chcą aby aborcja była legalna nigdy nie były w ciąży. kobieta w ciąży gdy wie że wewnątrz żyje mały człowiek, gdy poczuje jego ruchy - nie byłaby w stanie takich głupot wygadywać. zobaczcie jak dzieci urodzone już w 23-24 tygodniu walczą żeby przeżyć, ile woli walki mają w sobie, a tu jedna z drugą będzie mordować dzieci donoszone, te maleństwa nic nie są winne że ktoś jest leniwy i nie chcę się zabezpieczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie ...patrzcie na te aktywistki proaborcyjne - na ogół baby tak straszne (90%) że żaden facet by kijem nie dotknął ,przemądrzałe agresywne często dożywotnie stare panny albo lesbijki . To chyba jest ich jakaś zemsta że albo nikt ich nie chciał albo charakterkirm odstraszały albo same bezpłodne wiec niech inne też nie rodzą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p*********e Hipolicie, ja mam dwoje dzieci i aborcję zrobiłam w trzeciej ciąży , bo nie chciałam trzeciego, a 100% antykoncepcji nie, ma !wszystko może zawieść, spirala, hormony, gumka, więc nie pitolcie tu głodnych kawałków, bo chętnie bym się wysterylizowała, ale w naszym pięknym katolandzie - zabronione !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jestem aktywistką proaborcyjną, a jakże :) bo każda kobieta powinna mieć wybór - maszwybor/./net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos nie chce moec dziecka to niech nie uprawia sexu. Proste jak konstrukcja cepa. Dziecko to największy dar jaki moze spotkać czlowieka niezaleznie od wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie chcę mieć więcej dzieci, a sex kocham i będę uprawiac. A jak zabezpieczenie zawiedzie to usunę zestawem od womenonweb i nic Wam do tego !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale głupie gadanie. Do 9 miesiąca, do 6 miesiąca? Brak słów. Wpadka, ok, aborcja w pierwszym miesiącu, ale nie mordowanie w 9 ms, bo ktoś się rozmyślił. Co za różnica po której stronie brzucha jest takie dziecko, to już jest mały, rozwinięty człowiek. Zobacz jak wcześniaki wyglądają głupia babo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 2015.02.05 - własnie jestem za aborcją i eutanazją, także, bo mam jako roślina leżeći cierpieć to wolę aby wykonano na mnie eutanazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak rodzcie wszystkie rozmnażajcie się ale skoro jedno planowałam a potem 5 mam w drodze i nie mam za co utrzymać, to nikt mi reki pomocnej nie wyciągnie do wykarmienia, bo akurat naprzyklad straciłam prace ,a maz mnie zostawił,za co ja mam wychować z opieki za grosze ,urodzić i oddać do adopcji a jak dorośnie mi w pysk napluje dziecko i powie ty suko oddałaś mnie, nie chciałaś mnie, wiec i tak jestem zimna suka,czy oddaje czy usuwam,to przecież POLSKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się już chodzi w tej ciąży do 7-9 miesiąca autorko, to ta aborcja jest już chyba niepotrzebna. Wywołujesz poród i oddajesz do adopcji kretynko, bo i tak masz rozciągnięty wielki brzuch, nabrzmiałe mlekiem piersi i kilka innych niedogodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwolenniczka konkubinatu 2015.02.05 a skąd przekonanie, ze za komuny ludzie stosowali aborcje jako srodek antykoncepcyjny? xx Bo nie było antykoncepcji? Głupie prezerwatywy ogólnie dostępne były dopiero po 85 roku? Jakoś tak. Wcześniej to w pewexach. Antykoncepcja hormonalna była tak paskudna, że kobietom rosły od niej wąsy, podczas, gdy teraz jest stosowana do leczenia nadmiaru androgenów. Połowa 60-70 letnich moherów jest po skrobance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerbatek 2015.09.04 Hejusmiech.gif głupie Polki. Aborcja nigdy nie była legalna, zalegalizowano ją dopiero w XX wieku dla wygody rządzących, xxx Ha ha ha, jak to nigdy jak jednak była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciw
ktoś tu pisała, ze kobieta ma decydować o swoim ciele- to prawda ale zadajmy sobie pytanie: czy płód (mały człowiek, dziecko przecież) to jest jej ciało?? chyba już nie, przeciez to jest odrebny człowiek i odrębne ciało, to o czym w ogóle ta dyskusja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×