Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem za aborcją nawet do 9 mca

Polecane posty

Gość gość
"JA tez jestem za aborcja ,ale nie k***a 9 miesiac dla mnie 14 tydzien to max.Sa kraje gdzie do 23 tyg usuwaja a ratuja dzieci juz po 24 tyg masakra " No. O potem ktoś miał pecha bo mu wg cyklu naliczono że tydzień później został spłodzony niż w rzeczywistości i pod gilotyne go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to prowo jest.. Nikt nue jest za aborcja do 9 mca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMloda39
Aborcja do 9 miesiąca? Po co? Skoro za chwilę i tak urodzisz to zabij sama. Przynajmniej mniejsze ryzyko powikłań. Jedno i drugie to takie samo morderstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aborcja do 9 miesiąca? Po co? Skoro za chwilę i tak urodzisz to zabij sama. Przynajmniej mniejsze ryzyko powikłań. Jedno i drugie to takie samo morderstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko! Ty masz coś z deklem? Samą powinni cię przywiązać do łóżka byś nie uciekła, i po kawałku wyrywać każdą część twojego cielska! Bolało cię kiedyś coś bardzo mocno!? To wyobraź sobie jaką rzeźnie narzucasz dziecku! Lecz się sadystko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre, bardzo przykre, że tak myślisz. Nie ma co dyskutować z kimś takim. Ciebie autorko nie ma co osądzać Ciebie trzeba leczyć. Ja walczyłam o dziecko kilka lat, kocham je od chwili gdy zobaczyłam dwie kreski, a jak się poruszyło pierwszy raz to nasłuchuję do tej pory czy się rusza. Kończy mi się 8 miesiąc, codziennie drżę o to czy wszystko będzie dobrze przy porodzie. Nie boję się o siebie tylko o tego małego człowieka i kocham je ponad wszystko. Myślę, że jak kobieta poczuje ruchy to już nie chce się pozbyć dziecka zabijając. Jeśli nie chce wychowywać niech odda do adopcji i da szansę dziecku, jego nowej rodzinie i sobie. Nie jesteśmy stworzeni do zabijania, jesteśmy stworzeni do dawania życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestem prawie pewna, że ten temat to durne prowo, nie ma nic złego w dyskusji o aborcji, ale bez przegięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a nie prościej usunąć macice. .. I możesz szaleje z dupa na prawo i lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgazetapolskapl
Niech będą czyści i bliżej boga. Walczmy - kościół bez Pedofilii bez Homoseksualizmu....!!!! Aborcja-Przerywanie ciąży - więzienie ???!!!! Wprowadzić Obowiązkową Kastrację księży!!! Kościół żąda bezwzględnego więzienia za przerwanie ciąży, która jest efektem gwałtu (nawet zbiorowego) lub kiedy płód zagraża życiu kobiety. Czarni odwołują się do swoich norm moralnych i żądają prawnego zakazu przerwania ciąży z sankcjami bezwzględnego więzienia. Czarni odwołują się do norm moralnych. Normy moralne tworzą system odmienny od pozostałych systemów normatywnych: (prawa, obyczaju, etykiety). Normy moralne według wielu posiadają pierwszeństwo w stosunku do innych norm, a czasami także kategoryczność, bezwzględność, powszechność, niezmienność. Inni wskazują, że absolutyzowanie uznawanych przez siebie norm moralnych i traktowanie ich jako powszechnych i bezwzględnie obowiązujących jest źródłem fanatyzmu. "TAK" dla obowiązkowej kastracji księży. Niech będą czyści i bliżej boga. Walczmy - kościół bez Pedofilii bez Homoseksualizmu....!!!!! Celibat czarnych Naturalną konsekwencją podążania stanowionego prawa za normami moralnymi jest wprowadzenie obowiązkowej kastracji dla księży i kandydatów na księży. Czarni powinni być bliżej Boga i należy pozbawić ich chuci do kolegów z po fachu, do dzieci. Czarni ślubują celibat, a więc My jako Społeczeństwo musimy zapewnić czarnym poszanowanie ich praw moralnych. Jam jest Pan, Bóg twój, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli. 6. Nie cudzołóż. W starożytności chrześcijanie z grupy wyznaniowej walezjan dokonywali kastracji i odrzucali małżeństwo, ponieważ wierzyli, że męskie narządy płciowe przeszkadzają w zbliżeniu do ich boga. Kastracja ponownie pojawiła się w chrześcijaństwie za sprawą rozwoju muzyki, szczególna popularność kastrowanych śpiewaków przypadła na okres od XVII do końca XIX wieku. Kastrowano chłopców w wieku 6−7 lat, dzięki czemu ich głos zachowywał barwę chłopięcą lub kobiecą, a praktykom tego typu poddawano ich często z inicjatywy rodziców, którzy chcieli w ten sposób zapewnić dziecku dostatniejsze życie. Jedynym tego typu śpiewakiem, którego głos zarejestrowano był Alessandro Moreschi. Wśród wyznawców prawosławia kastracja była obecna za sprawą Skopców, którzy od XVIII do początków XX wieku stosowali kastrację mężczyzn, a kobietom amputowali piersi i łechtaczki. "TAK" dla obowiązkowej kastracji księży. Niech będą czyści i bliżej boga. Walczmy - kościół bez Pedofilii bez Homoseksualizmu....!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lewaccy mordercy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aborcja to jest to
Zgadzam sie w 100% z Toba, autorko! A Wam, durne matki-polki, ch*j w d**e. Beda sie pi*dy czepiac osoby, ktora ma racje. Jak sie nie chce bachora to sie robi aborcje i tyle. Same sobie rodzcie i "ratujcie" nasz gatunek przed wyginieciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aborcja to jest to
I nie rozumiem dlaczego na nia wyskakujecie. :/ Jak ja kuzwa nienawdzie niemowlakow. Prowo czy nie, madre slowa... Jestescie tak zalosne, ze nie wiem czy mam plakac czy sie smiac. Nie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, aborcja-morderstwo, ale parowki dla waszych bachorów ze świni, ktora ma inteligencje na poziomie 4 letniego czlowieka-to już smaczny obiad???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem za aborcją nawet 100 lat po urodzeniu. Tak dla aborcji na takich trollach jak autorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tępota ja pierdziu.. Co płód czuje?? G**no czuje, nie ma świadomości, wy macie jakieś wspomnienia ze swojego życia płodowego?? Ok, powstanie z tego człowiek i można to tak rozpatrywać, że morderstwo czy nie, ale dajcie spokój z tymi pierdołami, co to płód nie czuje, bo mi wstyd za waszą ciemnotę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciemnogród to ludzie, którzy wmawiają że nowe życie w łonie matki to nie człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem za usuwaniem mozgow aborcjonistkom, po co im jak nie urzywaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za aborcja. Jak najbardziej. Nie do 9-go m-ca bo to niemożliwe ale do 3-go. Gdybym wpadła to usunęłabym bachora. Nienawidzę dzueci i cieszyłabym sie gdyby jedna czwarta ludzkości była bezpłodna. Tak bardzo nienawidzę bachorow ze az mnie skręca. Nienawidzę z całych sił!!!!!! Smierc bachorom!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama kiedyś byłaś bachorem. W sumie mogli cie usunąć jednej kretynki mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego ze byłam bachorem? Nie zmienia to faktu ze bachor jest dla mnie bachorem i ze ich nienawidzę. Mogłam byc nawet wrzeszczacym małym bydlakiem i mimo to nienawidzę małych sukinsynów. Sralam w pieluchy i darlam jape ale nie mam przez to obowiązku ich kochać, ja ich nienawidzę i cieszę sie gdy ktoś mysli i mówi tak samo. Lubie dzieciaki dopiero gdy stają sie nastolatkami bo wtedy nie jęczą, nie zawracają gitary i nie popiskuja cieniutkimi głosikami i przynajmniej mozna wreszcie z nimi porozmawiać normalnie bo nie jęczą ani nie nudzą. Nie widzę nic rozczulającego w bachorach, sa głupie, brzydkie i nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja matka usunęła 4 ciąże i ja tez byłam na liście. Tylko ksiądz zainterweniował;-) Serio! A matka w tamtym okresie zaczela do kościoła chodzić. Ino ja sie nie prosiłam i nie decydowałam o swoim pojawieniu sie wiec niech mi nikt nie pitoli ze powinnam przez to zmienic poglądy. Nie! Wciaz jestem za aborcja i wciaz nie cierpię dzieci. Jak mnie koleżanki z dziećmi odwiedzają to ledwo jestem w stanie irytację ukryć bo bezmyślne krowy mi dzieciary do chaty sprowadzają i potem trza mieć oczy dookoła głowy. A ile przy tym sie nasłucham o sraniu, karmieniu, przewijaniu i tego typu NUDNYCH JAK CHOLERA dyrdymałów to szkoda słów! Baby po prostu głupieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kumpeli syn tak rozdarł mordę jak był u mnie. I w sumie bez powodu (bo mu kumpela jakiejs tam głupiej miny nie chciała zrobic) ze sie k***a zastanawiam ile siły i cierpliwości trzeba w sobie mieć zeby potrafić takie cos znosić. Te płacze i grymasy, ciągła mieszanina bełkotliwych wkurzających dźwięków, krzątanie sie wokół dzieciaka i sranie sie z nim jakby był jakimś pacjentem hospicjum przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak też jestem za taką aborcją, bo najcześciej w ciąży wychodzi jaki huj jest faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A moja matka usunęła 4 ciąże i ja tez byłam na liście. Tylko ksiądz zainterweniowałoczko.gif Serio! A matka w tamtym okresie zaczela do kościoła chodzić. Ino ja sie nie prosiłam i nie decydowałam o swoim pojawieniu sie wiec niech mi nikt nie pitoli ze powinnam przez to zmienic poglądy. Nie! Wciaz jestem za aborcja i wciaz nie cierpię dzieci. Jak mnie koleżanki z dziećmi odwiedzają to ledwo jestem w stanie irytację ukryć bo bezmyślne krowy mi dzieciary do chaty sprowadzają i potem trza mieć oczy dookoła głowy. A ile przy tym sie nasłucham o sraniu, karmieniu, przewijaniu i tego typu NUDNYCH JAK CHOLERA dyrdymałów to szkoda słów! Baby po prostu głupieją. xxx ale my piszemy o normalnych ludziech, nie o takiej patologii jak twoja radzina. Twoja matka k\u\r\e\w\a, pewnie każda ciąża z innym i od początku było wiadomo, że z ciebie też nic dobrego nie wyrośnie. Taka prawda niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o czym tu dyskutować? Czytam co piszą zwolenniczki aborcji to może i lepiej żeby one abortowały ciążę bo cóż by z takich dzieci było? Mój ginekolog powiedział kiedyś że kobiety nienawidzące dzieci mają defekty psychiczne i lepiej żeby się nie rozmnażały, myśle że ma rację, bo nienawiść wobec niewinnego dziecka nie jest czymś normalnym. Psycholki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zastanawia czemu ktoś kto nie chce dziecka miałby tak długo czekać z aborcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też słyszałam że taka niechęć do dzieci jest jakimś defektem mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabicie dziecka w 6 miesiącu niczym sie nie różni od zabicia dziecka zaraz po urodzeniu czy też rocznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka tego durnego tematu chyba pozamieniala sie na lby z oslem.Chociaz nie,obrazilabym to fajne stworzonko jakim jest osiol.Jestem ciekawa co ta durnota robila na lekcjach biologii skoro nie wie,ze w ostatnich miesiacach ciazy to jest maly czlowiek,a ta idiotka napisala o aborcji nawet w 9 miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×