Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem za aborcją nawet do 9 mca

Polecane posty

Gość gość
Zgadzam sie ze aborcja w późnym miesiącu to juz nie jest "tylko aborcja" ale do 3-go miesiąca powinna byc legalna. Nie sadze aby każda pojedyncza kobieta usuwała ciąże bo generalnie spora liczba jest kobiet ktore chcą mieć dzieci, te ktore nie chcą ich mieć zabezpieczają sie a wpadki to zaliczają często małolaty, patologia, osoby nieuważne i do tego doliczyć awarie środków antykoncepcyjnych. I dlatego gdy ta grupa (małolaty, patologia itd) ma produkować dzieci to lepiej zeby ich nie wydawały na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bo dziecko jest gościem bez żadnych praw" Gościem którego TY zaprosiłaś. Usłyszałam w radiu: "Walczę o prawa dla moich córek i wnuczek! Chcę abyśmy żyli w normalnym kraju!" Normalnym? Coś nie sądzę. Wnuczek? Ciekawe czy się urodzą. Na tych wszystkich transparentnach powinno być napisane: CHCEMY ZABIJAĆ NASZE NIENARODZONE JESZCZE DZIECI! MOŻEMY BYĆ MORDERCAMI JEŚLI CHCEMY! To jest tak potworne i egoistyczne że szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najsmutniejsze jest to , że zamiast promować zdrowy styl życia itd To oni zamiast uczyć jak zapobiegać kiedy się nie chce To chcą żeby można było zawsze bo phi i tak można bezkarnie zabić :-( Miernoty umysłowe :-( i to POlki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miernoty, to te co rodzą i wyrzucaja na śmietnik, lub rodzą i głodzą na śmierć, katują, zabijają i p*****la jak opetane, że rodzić, rodzić i jeszcze raz rodzić. Trzeba urodzić, wychować, wykształcić, leczyć i miec pieniądze , pomoc, warunki aby zając się chorym, kalekim dzieckiem. Czy was hipnotyzują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o zakazie aborcji najwięcej mówią pasztety :);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonelove
kto chce niech usuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronald Reagan
Zauważyłem, że wszyscy, którzy są za aborcją zdążyli się urodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne. Szatan opętał autorkę tego tematu i namawia ją do zabijania dzieci i też do tego aby ona namawiała ludzi do mordowania dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem za aborcja ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno odpowiadać osobie sprzed ponad 3 lat :) ale żeby wyprostować pewne mity: aborcja dużego płodu jest zabiegiem bardzo ryzykownym dla matki - właśnie dlatego nie powinno się jej wykonywać bez ważnych wskazań medycznych. Kobieta ryzykuje więcej swoim ciałem niż odczekując już do tego naturalnego porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aborcja to bardzo powazny temat - ze wzgledu na moja wiare odrzucam wszelka aborcje, ale rownoczesnie uwazam, ze tak jak wszystkie rozwazania dotyczace grzechu (jedyne pojecie w ramach wiary) kazdy podejmuje decyzje sam, swoja wolna i nieprzymuszona wola. Jezeli chodzi o klausure sumienia, to chcialabym zgodnie z moim sumieniem decydowac o antykoncepcji i denerwuje mnie klausura sumienia aptekarki, ktora nie realizuje recepty na tabletki antykoncepcyjne. Powinno byc obowiazkiem apteki, bez komentarzy sprzedac (w razie potrzeby zamowic) zarejestrowany i dopuszczony do obrotu w Polsce (decyzja odpowiednich urzedow) preparat. To decyzja moja i lekarza - nie aptekarki, ktorej wiare i przekonania szanuje, ale ktora jednak ma okreslone ustawowe obowiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem za abortowaniem wszystkich zwolenniczek widzimisie aborcji. Nie bawcie sie w boga, bo to grzech smiertelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie uwazacie, ze podstawa powinna byc edukacja seksualna w szkolach i zapobieganie. Aborcja nie jest srodkiem anty-. To, oczywoscie troche upraszczajac jakby wyrywac zeby zamiast o nie dbac i leczyc. Poza tym nie powinno sie zmuszac do rodzenia uposledzonych dzieci, powinny byc kompletne badania prenatalne i do decyzji rodzicow. Ale edukacja przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalosne. Aborcja to morderstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sssssss12345
W środę przeprowadzam aborcję farmakologiczna, będzie to początek 9 tygodnia. Dzisiaj byłam na usg, lekarz pozwolił mi usłyszeć bicie serca. Jestem za wolna wola, ok. Aborcja w 20 tygodniu powinna być karania jak morderstwo. Niech Państwo pozwoli młodym niby wyzwolonym nastolatkom na darmową antykoncepcje. Aborcja? Ok, miej wybór ale max do 10 tygodnia, nie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Decydować to możecie, ale o tym czy zajść w ciążę! Gdy pojawia sie płód jest on od Was zależny, ale jest oddzielną istotą ludzką. Zabijanie dziecka w brzuchu to morderstwo. Teksty: mój brzuch - mój wybór mnie irytują. Mój brzuch - mogę decydować, czy zrobię na nim tatuaż. Ale gdy dopuściłam do zajścia w ciążę to nie mam prawa decydować o ludzkim losie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×