Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak to jest z tym termometrem bezdotykowym?

Polecane posty

Gość gość

Witam, Mam pytanie odnośnie termometrów bezdotykowych. 10 minut temu mierzyłam córce gorączkę, bo mi się wydawało, że ma ciepłe czoło i wskazał 37,8 przy skroni, przy czole 37,4. Teraz mierzyłam drugi raz i przy skroni 37,4, a przy czole 37,0. Jak na złość jeden termometr elektroniczny, który mam w domu ma słabe baterie. Jeszcze nigdy mi się tak nie zdarzyło, zawsze wskazywał niewielką różnicę temperatur między czołem, a skronią. Teraz co chwilę inny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to kasa wyrzucona w błoto. Pokazywał 37.1, czyli tak jak zawsze, a mój niemowlak miał 39.2 czyli po odjęciu 38.7. Oba pomiaru w odstępie kilku minut! Nie mogłam uwierzyć, sprawdziłam jeszcze raz i znów 37.1. Mam ten z baby ono. Nie polecam. Odtąd zawsze mierze w pupie. Pożycz termometr od sąsiadki lub wyślij męża do apteki całodobowej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz pokazuje na czole 37,1 a przy skroni 38,1. Ja mam firmy geratherm i nigdy tak nie było. Czasem była różnica, ale minimalna, bo np przy czole 38,2 a przy skroni 38,5, a teraz wydaje mi się, że za duża. Nie mam kogo wysłać do apteki i to najgorsze, dziecko wychowuję sama. Auto u mechanika, moja mama ma wyjazd służbowy, a brat może być najwcześniej o 2 w nocy... wszystko na raz po prostu :( Dałam Jej syrop, bo na czole wskazał ponad 38 stopni, jak nie spadnie to najwyżej pojadę taksówką do przychodni całodobowej. Teraz się obudziła i zachrypnięta tak, że mówić nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie też chciałabym wiedzieć. za 3 tygodnie drodze i muszę małemu kupić termometr i nie wiem jaki. czy elektroniczny, czy na podczerwień czy jakiś zwykły wystarczy. dajcie znać mamusie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy skroni ZAWSZE pokazuje WIECEJ! I nie nalezy mierzyc przy skroni tylko na czole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od zawsze mialam taki pod pache i na serio nie jest to az tak uciazliwe , termometru uzywa sie kilka razy w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedewszystkim to trzeba przeczytac instrukcje gdzie napisane jest jak prawidlowo mierzyc temp danym termometrem. Mam microlife i tym mierzy sie przsuwajac term od skroni do skroni. wynik zawsze byl ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy skroni zawsze pokazuje wiecej, bo tam krew pulsuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Przy niemowlaku to bardzo będę polecała termometr Non Contact bo można zaoszczędzić stresu dziecku ale też sobie. Termometr sprawdzi temperaturę ciała ale rownie dobrze można sobie nim zmierzyć jak ciepło jest w mieszkanku, albo czy mleko w butelce się już nagrzało na tyle żeby dać maleństwu amu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×