Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Jestem rad, iż znalazłem właściwą ścieżkę . . .

Polecane posty

Jesteś żałosna:D W 2012 spotkało mnie coś bardzo lipnego. Załamałem się wtedy psychicznie i zacząłem prosić Najwyższego, że jeśli nie jest to wbrew Jego woli, żeby udało mi się uzyskać kontakt do PK. Uruchomiłem trochę swoją intuicję, trochę dedukcję. I udało mi się jako taki namiar na PK znaleźć... Gdybym to zrobił parę dni później, nie udałoby mi się:D A we wrześniu nastąpił drugi przełom, bo pojechałem do tamtego miasta i udało mi się zebrać dalszą część informacji...:) PS. Nigdy nie miałem snu erotycznego z udziałem PK:) Tylko symboliczne, i to nie takie w których się pojawia, tylko występuje w tle...:) Raz miałem też dziwny sen, ale zachowam dla siebie . . . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś żałosna:D W 2012 spotkało mnie coś bardzo lipnego. Załamałem się wtedy psychicznie i zacząłem prosić Najwyższego, że jeśli nie jest to wbrew Jego woli, żeby udało mi się uzyskać kontakt do PK. Uruchomiłem trochę swoją intuicję, trochę dedukcję. I udało mi się jako taki namiar na PK znaleźć... Gdybym to zrobił parę dni później, nie udałoby mi się:) A we wrześniu nastąpił drugi przełom, bo pojechałem do tamtego miasta i udało mi się zebrać dalszą część informacji...:) PS. Nigdy nie miałem snu erotycznego z udziałem PK:) Tylko symboliczne, i to nie takie w których się pojawia, tylko występuje w tle...:) Raz miałem też dziwny sen, ale zachowam dla siebie . . . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacząłem prosić Najwyższego, że jeśli nie jest to wbrew Jego woli, żeby udało mi się uzyskać kontakt do PK. idź do psychiatry i żegnaj psycholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdrościsz mi protekcji . . . Najważniejsze jest to, że PRZYNIOSŁO REZULTAT ;) Amen . . . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×