Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wczoraj poznałem prawdę i jestem w wielkim szoku

Polecane posty

Gość gość®
Dojdzie kiedyś do tego ze ci co się będą sprzeciwiać chipowaniu będą w najlepszym układzie pozbawieni wszelkich praw. Prawo będzie tak funkcjonowało ze będziemy zmuszeni to przyjąć. A narazie w najlepsze trwa propaganda promująca jakie to jest wygodne ,nowoczesne i bezpieczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Znowu mi się zacielo :o IDE z piesami trzymać kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjmując powyższe założenia można spekulować co do rzekomych porwań. Jedną z możliwości jest, że porywają nas inni kosmici bądź z frakcji przeciwnej do tej, która sie dogaduje z władzami. Np po to aby sprawdzić co z nami robią w celu naszego zniewolenia i znaleźć skuteczne środki do zepsucia im planów, które zrealizowane być może roztrzygną konflikt między nimi. Podział na dobrych i złych kosmitow wydaje mi sie mrzonką. co najwyżej nasza wolność może być na korzyść którejś z frakcji czy ras. z drugiej strony im też może nie być na rękę ujawnianie sie;) To cicho ciemni. wpadają porywają badają i wymyślają przeciwdziałania. dla jakiegokolwiek wywiadu nie jest korzystne aby wróg wiedział co oniwiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz już po 13tym weszło. jak tak będą dodawali posty otwierające kolejną stronę to niedługo będziemy musieli pisać w ciemno 2 stony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu pojawia się dylemat. Bo jeżeli przyjąć jak to przyjąłem to doniesienia o ufo mogą być bezcennym źródłem informacji dla naszych wrogów:( Z drugiej strony mistyfikacje na ten temat skutecznie powinny ich dezinformować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eRka jest nadzieja, że jak cię porwia to nie zostaniesz zgwałcona:) Co najwyżej zrobią ci hiper dokładną sekcję:D Ale...Nie umrzesz na marne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Wróciłam juz :D a swoja droga to nie pocieszyles mnie wcale :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
W sumie to nie wiem co było by gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no wyluzuj. odstawią cie do domu z amnezją;) niewyjaśnione (przez zarządców) zniknięcia też są źródłem informacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
To tez mnie nie pociesza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Dobrze ze śnieg juz prawie stopniał bo jak by jakiś czub zrobił balwana ,a ja bym się po ciemku na niego natknęła ... Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będziesz się tak bała to w końcu i tak cie zabiją zawałem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Każdy sie czegoś boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Tylko ze moja fobie społeczna zwalczylam (nie do końca) mierząc się ze swoim lekiem , a ich jak mam się przestać bać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Ja się nie gniewam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Narazie sama się z siebie śmieje , ale śmiech się kończy kiedy trzeba wyjść,potem chodze po tym lesie i recytuje psalm 23 :( żeby to w sobie zagłuszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak. Tym bardziej, że jeżeli nie uda się im przeszkodzic w realizacji planów, o ktorych tu mówiliśmy względem ludzkości to mogą posunąć się do naszego zniszczenia:) (ci dobrzy, którzy nas porywają;) ) Ja najbardziej boje sie tępych ludzi - lemingów. w urzędach, sądach, policji, szkołach, na ulicach. jak będą się chcieli ciebie pozbyc to ich rękoma:) I nie wytłumaczysz, jak widać na przykładzie tego topiku, że masz jakieś racje. Zamkną cię w psychiatryku albo więzieniu, obłożą ekskomuniką i napiętnują społecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×