Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aleksandra1988

Ciąża po pierwszej miesiączce od poronienia (łyżeczkowania)

Polecane posty

Gość kachna22
Dzisiaj już nie mam jak się wyrwać z pracy na bete. Ale w poniedziałek od rana skoczę na 100%. No o ile nie dostanę @. Ja miałam zabieg dokładnie 30 lipca 2014 też ciąża obumarła. A zaczęliśmy się starać dopiero od lutego. Gdyby to ode mnie zależało to już październiku bym działała no ale do tanga trzeba dwojga :P Najgorsze to czekanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam jeszcze jeden test ciążowy i ostatni w tym miesiącu. Wykonam go w poniedziałek rano, chyba że wcześniej dostanę @ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zmierzyłam temperaturę i mam 37,8 a nie czuję się chora. Od owulacji mierzyłam temperaturę w ciągu dnia i miałam 37,4 lub 37,5 i tak od kilku dni a dziś aż tyle... Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Przykro mi z powodu kolejnego negatywnego testu. Może zrób bhcg. Jest bardziej wiarygodne od sikańca. A na teście nawet blada kreska się nie pojawiła albo cień cienia? Kurcze trochę dziwne. Jesteś po terminie @ więc już powinno się coś pokazać. U mnie znowu szpital. Tym razem jelitówka nas dopadła. Chorujemy wszyscy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cykle mam zwykle 27 dniowe, no czasem 28... A owulacja powinna według długości cyklu być 8 lub 9 marca a test owulacyjny był pozytywny 11 i 12 marca. Temperatura od tygodnia wysoka przeziębienie to nie jest bo ja nawet kataru nie mam ani nic... Kolejny test zrobię w środę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hcg najpierw pojawia się we krwi a potem w moczu więc jak jesteś w ciąży to test z krwi wyjdzie już pozytywny. Teraz też robiłaś pink test? Mi pokazał drugą kreską dwa dni przed terminem @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z temperaturą nie pomogę bo się na tym nie znam, ale za bardzo bym się nią nie sugerowała bo nie obserwujesz jej od początku cyklu. Co do regularności cyklów to po zabiegu może być różnie. Ginekolog powiedziała mi, że nie muszą być regularne przez 6 miesięcy po zabiegu dlatego dała mi teraz pigułki na wyregulowanie przed kolejnymi ewentualnymi staraniami. A może zrób test innej firmy. Może na Ciebie pink test nie działa tak szybko jak na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, bo się przydadzą :) Może to za wczesna ciąża? Wiesz krew u mnie na wsi pobierają tylko w piątki a nie chce mi się jechać do laboratorium 15 km 3 autobusami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym pewnie nie wytrzymała i pojechała na bhcg nawet jakby miało mi to zająć cały dzień :P Taka niecierpliwa jestem :) Tak właśnie spojrzałam w kalendarz, że mi trzy dni przed terminem @ wyszedł pozytywny test. Termin miałam na 10.12 a dwie kreski były 07.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie szukam jakiegoś prezentu dla mojego M. Dostał awans w pracy i od kwietnia przechodzi na nowe stanowisko. Myślę o nowym telefonie. Ten co ma teraz dostał ode mnie na trzydziechę a to już dwa lata temu było. Nic innego mi do głowy nie przychodzi a telefon mu się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peggy może jesteś w stanie coś z tego wydedukować? Testy owulacyjne robiłam stąd mniemam, że owulację miałam 12. 23 lutego dostałam @ (cykl 27 dniowy, jak zawsze) 5 dni krwawiłam, 2 dni plamiłam od 23 lutego do 1 marca) 2 marca - byłam na wizycie kontrolnej u ginekolog, która powiedziała że owulacja nastąpi koło 8 marca najprawdopodobniej (w 14 dniu cyklu) 5 marca zaczęłam robić testy owulacyjne, które dały mi wynik pozytywny 11 i 12 marca (w 17 i 18 dzień cyklu) Od 13 marca test owulacyjny był negatywny Dziś 29 dzień cyklu @ brak, temperatura mierzona po przebudzeniu 37,3 a testy ciążowe cały czas negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temperatura utrzymuje ci się jak zawsze przed @ przyjdzie @ i temperatura spadnie, tak się dzieje normalnie, 12 dni po ewentualnej owulacji test już by wyszedł, blokujesz @ bo się bardzo spinasz. Tak trzeźwym okiem pisze. Życie ci abyś zaszła jak najszybciej ale pisanie, że to może i tak ciąża choć testy negatywne już w terminie @ tylko niepotrzebnie cie nakręcają i dają złudne nadzieje, a tam wszystko się spina. Ile chcesz zrobić testów w jednym cyklu 10, lepiej te pieniądze wydaj na kolacje z mężem i się trochę odstresuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno nie jesteś w żadnej ciąży!!! Okres spóźnia Ci się tylko jeden dzień, pewnie na dniach dostaniesz. Po zabiegu tam czesto bywa. A ty jak ostatnia idiotak doszukujesz się ciąży i wydajesz kase na testy które i tak nie pokażą ci drugiej kreski, weź się opanuj bo z takim podejsciem nie zajdziesz szybko w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kto wyzywa innych od idiotow sam tym idiota jest, gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie dobrze, lepiej myśleć że ciąży nie ma i ewentualnie miło się zaskoczyć, odpuść, idź na spacer ładna pogoda, na kolacje, testy zostaw na przyszłość. Wiem co pisze, też sporo przeszłam, choć ja zawsze zimno i trzeźwo starałam się myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×