Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aleksandra1988

Ciąża po pierwszej miesiączce od poronienia (łyżeczkowania)

Polecane posty

Zrobiłam dzisiaj test o czułości 10. Pokazała się druga kreska, ale jaśniejsza od tej co była wczoraj rano i po południu. Zaraz zaprowadzę Młodego do przedszkola i pójdę na bhcg. Nie nastawiam się, że coś z tego będzie. Mam doła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stao
Peggy_B to trzymam kciuki żeby beta ładnie rosła i potwierdziła ciążę:) Być może jest to bardzo wczesna ciąża- np. owulacja się przesunęła - więc stąd może być niski wynik bety. <><><><><> Anik388 przykro mi bardzo, każda z nas to przeszła, niestety:/ Ty i tak jesteś w o tyle dobrej sytuacji że udało Ci się od razu zajść w ciążę, ja na tą czekałam rak czasu - bo cały czas się nie udawało...Aż w końcu po roku zobaczyłam drugą kreskę, ale tylko chwilę cieszyłam się ciążą. Mam nadzieję że teraz uda się szybciej zajść. <><><><><> Aleksandra1988 na temat testów nie będę się już wypowiadała, tak jak napisałam dla mnie nie są wiarygodne a jeśli masz podejrzenia że występują u Ciebie cykle bezowulacyjne to idź na monitoring cyklu o będziesz wtedy miała pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peggy nie sugeruj się jednością kreski. Ważne że jest. Pamietaj, że tylko ginekolog może potwierdzić ciążę. No właśnie, kiedy idziesz do ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stao codziennie poza sobotą (za to nadrabialismy w niedzielę od rana) od środy dzialamy. Wczoraj też. Planujemy do środy albo czwartku nadal intensywnie się starać. Testy bede robiła gdzieś do czwartku potem da sobie spokój i za jakieś 10 dni zrobię test ciążowy. Na 22 mam termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Około 12 będę miała wynik bhcg. Rozmawiałam z kobitką z laboratorium i powiedziała mi, że w dniu spodziewanej @ wynik powinien być już wiarygodny a nie wątpliwy. Zobaczymy dzisiaj. Nie robię sobie nadziei. Czekam na wynik i na jutrzejszą wizytę. Co do objawów to nie czuję zupełnie nic. Cycki mam takie normalne. Nic mnie nie bolą, nie spuchły. W podbrzuszu też cisza. Tylko apetytu nie mam, ale to pewnie przez te nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stao
Aleksandra1988 działajcie, lepiej w okresie płodnym codziennie lub co drugi dzień niż sugerować się testami i przegapić ten dzień:) Peggy_B jeśli ma być dobrze to będzie, jeśli nie to nie ma się na to wpływu. Jeśli przesunęła Ci się owulacja i była później to bardzo możliwe że jest to wczesna ciąża. Trzymam kciuki żeby wynik był potwierdzeniem ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra jutro o 11 mam wizytę. Za godzinę odbiorę wynik bhcg. Stao owulacja raczej mi się nie przesunęła. Zawsze boleśnie ją odczuwam. Tak też było w tym cyklu. Owu była 22.02. Jak ma być źle to lepiej niech się wszystko skończy jak najszybciej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stao
Peggy_B to super!!! ale jeszcze nie gratuluję, czekam aż doktor wszystko potwierdzi, ale cieszę się razem z Tobą!:) Nie stresuj się, jak ma być dobrze to będzie!:) Dbaj o siebie:) hehe ja też tak chce!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stao boję się jak nie wiem co. Nie wiem czy ta beta nie jest za niska. Pani w laboratorium powiedziała mi, że to 4tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam w dniu spodziewanej @, ale wynik był wątpliwy. Dzisiaj poszłam do innego laboratorium i wyszło 19,55. Podobno można już 12 dpo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stao
Peggy_B rozumiem Twój lęk, my kobiety tak mamy że lęk jest wpisany w naszą egzystencję, całą ciąże się martwimy, później jak dzieciaczek się urodzi też jest lęk i troska żeby tylko wszystko było dobrze... zresztą masz już dziecko więc wiem o czym mówie:0) Będzie dobrze, myśl pozytywnie:) Aleksandra1988 lekarze zalecają żeby najwcześniej betę robić w dniu spodziewanej @, nie obraź się ale coś Ty się tak nakręciła z tymi testami? Dziewczyny kiedy przyszła do Was pierwsza @ po zabiegu? U mnie już prawie 4 tyg i cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stao ja miałam cykle regularne 30 dniowe po łyżeczkowaniu dostałam dopiero po 5 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stao
Dzięki dziewczyny, czyli generalnie powinnam dostać niedługo... Kurcze nie pamiętam żebym kiedykolwiek wyczekiwała tak @:/ Chciałabym już tak całkiem zamknąć ten rozdział i zacząć nowy cykl, znów wrócić do starań a tu taka zawieszona jestem:/ Uciekam już w pracy , jadę dzisiaj do szpitala odebrać wynik histopatologiczny i kartę ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra może to pierwsze objawy fasolki:) Ja w poprzedniej ciąży kilka dni po owu miałam ogromną chęć na mandarynki choć za bardzo za nimi nie przepadam a dzień przed zrobieniem testu chodził za mną żurek. Niestety nie miałam czasu, żeby go zrobić. Poryczałam się przez to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to niesamowite !!! Wczoraj odpuściliśmy sobie starania ponieważ wieczorny test o 20:00 wyszedł negatywny i poszłam spać. A dziś ponieważ za godzinę jadę do lekarza owy test wykonałam o 10:00 i wyszedł pozytywny !!! Poniżej link do zdjęcia :) http://s17.postimg.org/g3sxwaysv/100_3608.jpg Ta druga kreska, która dotąd była blada wyszła dużo mocniejsza od tej kontrolnej !!! :) To mój 17 dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra to by znaczyło, że owu Ci się przesunęła. Ja się właśnie zbieram do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peggy jak wrócę od lekarza to test powtórzę, mam nadzieję, że powodem pozytywnego testu nie jest ranny mocz, chociaż rano o 6:30 byłam siku w sumie, bo męża do pracy odprawiałam (zaspał skubaniec i na szybko robiłam mu kanapki) a potem w łóżku leżałam do 9:30 i oglądałam TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej... wiem ze to pewnie nie tu powinnam pytac ale sadze ze Wy jako doswiadczone mi pomozecie. Mam taki problem od 7 dni spoznia mi sie okres.Nie mam jakis typowych objawow ciazowych,jedyne co mnie zastanawia to ciagla suchosc co mi sie wczeniej nie zdazalo. A raczej tylko w dniu spodziewanego okresu a tu juz od tyg taka susza czasem sladowe ilisci takiego przezroczystego sluzu. Raczej okres tez mi sie az tak dlugo nigdy nie spoznial czasem zdazylo sie ze 2 dni ale to tyle. Wczoraj wieczorem robilam test ciazowy. Ale wyszla tylko jedna kreska. Od momentu kiedy mielam dostac okres to hmm "czuje" jajniki nie tak zeby mnie bolalo tylko czuje po prostu tak samo w dole brzucha. Czy sadzicie ze jednak moze to byc ciaza? Bardzo prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość udaj się do ginekologa. Być może jest inny powód. Twój test powinien wyjść po 7 dniach od terminu @ pozytywny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam od lekarza. Prawdopodobnie to ciąża biochemiczna albo pozamaciczna. Bhcg jest za niskie jak na ten tydzień ciąży. Według ostatniej @ to 5tc a poziom hcg wskazuje na 3-4. Wynik powinien być już trzycyfrowy. Poza tym macica jest twarda a szyjka lekko otwarta jakbym zaraz miała dostać @. Trafiłam na fajną panią ginekolog. Powiedziała mi, że trochę za szybko zaczęliśmy się starać. Jej zdaniem po zabiegu trzeba odczekać 3 miesiące. Może dlatego teraz się nie udało, że za szybko. Ciężko powiedzieć. Jutro i we wtorek mam jeszcze zrobić bhcg a za tydzień na kontrolę. Jak do tego czasu nie będę miała @ to dostanę leki na wywołanie. Wcale nie jest mi jakoś źle. Dobrze, że wszystko się wyjaśniło teraz a nie za kilka tygodni. Aleksandra może Ty też powinnaś poczekać z tymi staraniami. Może niech lepiej się wszystko porządnie zregeneruje. Jak tam Twoja wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik388
Peggy _ B a mnie się wydaje ze ta beta nie jest niska i ze to bardzo wczesna ciąża daj jej czas i zobacz co się będzie działo :) Ja trzymam kciuki żeby było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stao
Peggy_B szkoda bardzo że doktor nie potwierdziła ciąży:/ Czyli jednak lekarze są zdania żeby odczekać te 3 miesiące bo wtedy jest mniejsze prawdopodobieństwo że sytuacja się nie powtórzy, podobno nie ma na to reguły, ja znam lekarza który jest zdania ze można zaraz po pierwszej @ starać się o drugą ciążę bo nasz organizm nastawiony jest teraz na ciążę...Dobrze że poszłaś do ginka, przynajmniej wiesz co się dzieje. Ja przy ostatniej ciąży którą straciłam miałam betę w 5 tyg i 3 dniu 846... więc chyba u Ciebie faktycznie za mała beta na ciążę...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×