Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Ktore dolegliwosci ciazowe denerwuja was najbardziej?

Polecane posty

Dnia 6.02.2015 o 20:02, Gość gość napisał:

Mnie denerwowała zgaga, okropność!! przeszło po kilku miesiącach ale miałam zgagę tak co 2 dni blehhh i wkurzały mnie nudności, mało wymiotowałam ale juz naprawdę wolałam wymioty niż nudności i zastanawianie się, zwymiotuję zaraz czy nie?

O tak!!! Zgaga!!!! Dzięki ciąży wiem co to zgaga... Codziennie przed snem pół litra zimnego mleka bo uczucie palenia w przełyku nie dawało spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem w 26 tyg. i poki co czasem zgaga, ale najbardziej to dziwny ból w kroku jakby wszystko mi tam zardzewiało i nie ruszala się od miesięcy.. 

na szczescie ani razu nie wymiotowałam i zero nudności 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kokolino290190 napisał:

ja jestem w 26 tyg. i poki co czasem zgaga, ale najbardziej to dziwny ból w kroku jakby wszystko mi tam zardzewiało i nie ruszala się od miesięcy.. 

na szczescie ani razu nie wymiotowałam i zero nudności 😄 

Akurat nudności i wymioty to pozytywny objaw 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadnych objawów nie miałam do 18 tygodnia. Wtedy dopadła mnie senność, w ciagu dnia musze spać, przez co wstaje rano. Ale jak nie pojde spac w dzien to i tak wstane wcześnie. Do tego dochodzi totalne.rozkojarzenie, wcześniej mi się to nie zdażało. No i ruchy dziecka wcale nie są przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkofobia

U mnie najgorsze były czkawka dziecka i podskakiwanie brzucha po kilka - kilkanaście razy dziennie, zgaga, bóle miednicy i pleców, puchnięcie nóg pod koniec ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrzydzenie jeśli chodzi o jakieś jedzenia czy zapachy. Moje ulubione perfumy partnera, jak je czułam to myślałam że wyzione ducha. 

Opuchlizna stóp pod koniec ciąży 

Zgaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×