Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Ktore dolegliwosci ciazowe denerwuja was najbardziej?

Polecane posty

Gość gość

Mnie to klucie w pochwie i ciagle problemy z bulgotaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie denerwowala sennosc i nudnosci oraz zmeczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie denerwowała zgaga, okropność!! przeszło po kilku miesiącach ale miałam zgagę tak co 2 dni blehhh i wkurzały mnie nudności, mało wymiotowałam ale juz naprawdę wolałam wymioty niż nudności i zastanawianie się, zwymiotuję zaraz czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymiotowałam od 6 do 16 tygodnia i to od rana do popołudnia , a potem puchlam , bolały mnie plecy bardzo . Jakos 2 miesiące przed porodem budziłam się w nocy i nie mogłam spac ... masakra , ile ja bym dala teraz żeby się wyspac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 tc- problemy z oddychaniem i zmęczenie/zadyszka po najbardziej banalnych czynnościach, no ale tu nie ma się co dziwić, bo prawie od początku spędzam 3/4 czasu leżąc- ze wzgledu na szyjke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymioty i jeszcze raz wymioty! Pozniej zgaga.. Taka, ze chcialam umrzec bo tak dokuczała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie ból pleców i ból pleców. nie radzę sobie z tym szczególnie w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgaga i bezsennosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przed ciążą codziennie chodziłam na basen, robiłam 2/3 kilometry ( nie jakieś tam żabkowanie, tylko ostra pompa kraulem) teraz a jest to dopiero 4 miesiąc wszystko mnie męczy....choć to moja 3 ciąża to jakoś nie mogę się przyzwyczaić do braku kontroli nad własnym ciałem.... Najpierw nudności, senność, teraz obrzarstwo i zmęczenie :-( i najgorsze ze najgorsze miesiące czekają mnie w największe upały :-((((.... Cieszę się bardzo ze jeszcze raz doswiadcze posiadania dzidziusia ale nie nawidze być w ciąży.... I jeszcze ten poród..... Echhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najgorszy był ból żeber i kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ból kręgosłupa, łamanie w kości łonowej, ból miednicy i wewnętrznych partii ud. Nie mogę się poruszać. Jęczę z bólu gdy w nocy przewracam się z boku na bok. Mdłości, wymioty, parcie na pęcherz, skurcze przepowiadające,zgaga wszystko da się znieść tylko nie to łamanie w kościach uniemożliwiające normalne wykonywanie prostych, codziennych czynności. Przed ciążą uprawiałam sport 5 razy w tygodniu, miałam gibkie, wysportowane ciało, figurę fitneski, teraz jak siądę na 5 minut nie mogę się podnieść. To dołujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamacitazzaparciem
Nudności i zgaga to coś strasznego. :( Ale gorsze od tych dwóch rzeczy są chyba zaparcia. Normalnie mam ochotę się rozpłakać, siedząc na toalecie. Czy znacie może jakieś sposoby na ulgę? :( Znalazłam stronę http://www.stopzaparciom.pl/Zaparcia-w-czasie-ciazy , ale liczę na Wasze rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wodnisty sluz i uczucie wiecznej wilgoci, mdlosci i bol glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość africana22
Mnie najbardziej denerwuje zgaga i nudności. Straszne to jest, upierdliwe i zazwyczaj przychodzi znienacka. Niby dobrze się czuję i bach. Na mdłości pomaga mi Imbifem, takie kropelki, ale z tą zgagą, to nie wiem, co mam począć? Znacie jakieś sprawdzone metody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgada, wzdecia, zaparcia i ogolnie mi jelita dokuczaja odkad mi brzuch zaczal sie powiekszac;////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie zgaga.. jestem teraz w 33tc i jakims cudem nie pojawia sie juz czesto i nie jest tak silna jak przez ostatnie miesiace.. kilka razy nawet sie budzilam w nocy przez kwas podchodzacy do gardla :/ okropne :/Stosowalam tabletki Rennie, przynosily ulge, ale niestety krotkotrwala. Moj tata na zgage pije mleko ja niestety nie moge. Kolejne sposoby to majeranek,lyzeczka sody rozpuszczona w szklance wody - zasada neutralizuje kwas, niestety soda jest tez wiatropedna ;p wiec tego nie probowalam, bo rozne dolegliwosci jelitowe tez mnie meczyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mdłości długi czas, zgaga i ucisk na płuca na sam koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie strasznie ręce bolały tak, że waliłam nimi o ścianę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 1 trymestrze mdlosci, ospalosc i brak checi do zycia, teraz w 27 tygodniu twardnienia brzucha, zgaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ogolne rozdraznienie, wszystko i wszyscy mnie denerwuja. A do tego sennosc i zmeczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 tydzień. Rozdrażnienie, wszystko mnie wkurza. Klucia w pochwie, bole pachwin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Przy każdej ciąży (a jestem matką 3 dzieci), bolały mnie plecy. W ostatniej ciąży to już maksymalnie i wtedy dopiero zapisałam się na masaż dla ciężarnych. Ulga była natychmiastowa, aż żałowałam, że wcześniej nie korzystałam. Po porodzie też regularnie chodzę na masaże, bo dźwiganie dzieci niestety nie wpływa dobrze na kręgosłup. Generalnie polecam poczytać co nieco tutaj https://manufakturarelaksu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Miałam bardzo przenikliwy i długotrwały ból w plecach, już prawie wszystkich maści próbowałam. Lekarz polecił mi zabiegi z osteopatii i bardzo dobrze się sparwdziły. Odkąd na nie chodze mój ból jest dużo mniejszy i lepiej się czuję, zabiegi wykonuje w Rehaorthopedica w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

U mnie najgorsze było ciągłe zmęczenie, kompletny brak energii. Poza tym zgaga w 3 trymestrze była tragiczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też problem z plecami, ostatnio wspomniałam lekarzowi coś mi mówił o fizjoterapeucie i elektrostymulatorze.  Używała któraś z was w ciąży? Mąż kupił sobie jakiś czas temu takiego Tensa haxe i myślę, czy mogę go użyć, lekarz pozwolił ale nie wiem czy faktycznie coś takiego pomaga :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, looveee napisał:

Ja mam też problem z plecami, ostatnio wspomniałam lekarzowi coś mi mówił o fizjoterapeucie i elektrostymulatorze.  Używała któraś z was w ciąży? Mąż kupił sobie jakiś czas temu takiego Tensa haxe i myślę, czy mogę go użyć, lekarz pozwolił ale nie wiem czy faktycznie coś takiego pomaga 😞

Hehehe ile zapłacili za reklamę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat
Dnia 4.03.2022 o 11:02, Foko Loko napisał:

Hehehe ile zapłacili za reklamę?

 

Jakby mi ktokolwiek zapłacił to bym się nie pytała o to czy mogę z tego korzystać. 🙂 Pytam o ten bo być może ktoś go ma, a nie będę kupować innego skoro tego mam w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, looveee napisał:

Jakby mi ktokolwiek zapłacił to bym się nie pytała o to czy mogę z tego korzystać. 🙂 Pytam o ten bo być może ktoś go ma, a nie będę kupować innego skoro tego mam w domu.

Ojoj, ale wiesz, że to niczego nie zmienia.

Sprytnie przemycona nazwa produktu mówi sama za siebie, odgrzebany temat sprzed 2.5 roku tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 trymestry wymioty, piłam tylko wodę bo po innych napojach zaraz do WC i bleee, pod koniec 2 ostatnie miesiące ból w kroku bo już rozszerzala mi się miednica i robiło rozwarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×