Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie spłacę ex, jakie konsekwencje

Polecane posty

Gość gość
"to na jakiej podstawie ?" Na podstawie wyroku sądu, proszę pani. I proszę się oddalić i nie zaśmiecać wątku! Nieuku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mośku jeden - na jakiej podstawie są wyda taki wyrok ?:D bo pani tak ise zachciało ? na akcie własności może figurować tylko ona ale jeśli mieszkanie zostało nabyte w trakcie małżeństwa a oni nie mieli w tym czasie odrębności majątkowej to mieszkanie jest ICH WSPÓLNĄ WŁASNOŚCIĄ - czego tu nie rozumiesz ? Sąd zasądzi podział , oni zdecydują kto kogo spłaca , ona w swoim palnie pozornie się na to zgodzi ale ... nie spłaci eks . I co ? zostanie jedyną właścicielka ?:D sądowy podział majątku to nie jest sądowe przeniesienie własności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą , niech wprowadza swój " genialny " plan w życie - życie i sądy po d***e wytrzepią to zapomni jak sie nazywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądowy podział mieszkania polega na tym że: - jednej stronie przydziela się PEŁNĄ własność mieszkania z obowiązkiem spłaty drugiej strony w postaci określonej kwoty w określonym terminie - drugiej stronie przydziela się prawo EGZEKUCJI określonej kwoty, będącej w/w kwotą spłaty z ustawowymi odsetkami po upływie określonego terminu. Rozumisz mośku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba w Hondurasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłaś w Hondurasie? I jak było? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu podejrzewa mnie o pokrętny charakter... gdyby tak było, już dawno mieszkanie byłoby moje. Mój charakter cechują naiwność i łatwowierność, dlatego ex tak łatwo mnie wyrolował i chce robić to dalej. Gościu z 16:11, jeszcze raz dzięki za naświetlenie tematu i łopatologiczne wytłumaczenie :) Zacznę chyba rozglądać się za mniejszym mieszkaniem, jakaś zamiana itp. Zadowolona będę, jak będę miała zabezpieczenie na przyszłość. Otworzyłaś/eś mi oczy gościu :) Muszę teraz przekonać Sąd, żeby mieszkanie przydzielił mi, a wydaje mi się, że mam szanse, bo jak pisałam ex nie mieszka tam już 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na kiego grzyba ci to mieszkanie? Żeby je sprzedać, spłacić byłego i kupić mniejsze? A nie prosciej - dostać pieniądze i kupić mniejsze? p.s. To że jesteś głupia nie znaczy że nie masz pokrętnego charakteru!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p.s.2 Świadczą o tym twoje pomysły. Złodziejskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p.s.3 Na szczęście prawo przewidziało takie małe złodziejki już dawno, i ustanowiło odpowiednie przepisy prawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:07, nie znasz sytuacji, to daruj sobie. Pisała, że facet obrobił ją z 200 tys. Różne są sytuacje i nie osądzaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, bez wyzwisk się nie obejdzie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złodziej obrobił złodzieja i teraz złodziej chce obrobić złodzieja? Mam nie osądzać złodzieja? Którego? Ten zlodziej, który pytał co będzie jak będzie chciał okraść tego drugiego złodzieja, dostał radę. Rada brzmi- NIE KRADNIJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 16:26 ma rację. Nabędziesz prawo do własności mieszkania dopiero gdy spłacisz exa. Olej to mieszkanie i żądaj od niego kasy od razu (czyli jak najszybciej).Niech on ma problemy ze spłatą, a nie ty.Bądź mądra i bądź krok przed nim...Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gość z 16:26 ma rację." Mam rację. "Nabędziesz prawo do własności mieszkania dopiero gdy spłacisz exa." - bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, a to nie jest tak, że mogę więcej zyskać sama sprzedając to mieszkanie ? on chciałby zapłacić mi absolutne minimum, za które nic nie kupię, a tak mając mieszkanie i jakiś czas do dyspozycji mogę szukać czegoś na zamianę z dopłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję ci. To już nie chcesz mieszkać za granicą z konkubentem i kupić działkę na syna? Chcesz kupić małe mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pierdzielenie.... Ktoś tu nie ma pojęcia o czym pisze, myśli ze tak łatwo mozna sobie nie spłacić hahahhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×