Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z dziewczyną

Polecane posty

Gość gość

Pisze na tym forum, bo wy kobiety wiecie najlepiej;) Jestem w takiej sytuacji, że pewna dziewczyna mówi ze jej na mnie zależy, byłem z nią już wcześniej, i zaczęło się układać znowu, przed tym sylwestrem poznała jakiegoś gościa ze szkoły i mówiła, że to tylko kolega, po tym sylwestrze napisała mu że nie mogą ze sobą pisać, powiedziała mi że to był jej przyjaciel, ona z nim się raz spotkała i on jej powiedział ze chciałby z nią spróbować a ona powiedziała, że nie chce, ona mi mówiła ze chciała żeby to był tylko jej przyjaciel, i się stało on znalazł dziewczynę i przestał się odzywać a ona zaczęła beczeć zmieniła się tydzień czasu minął płakała wieczorami, nie chciała się widywać ze mną i mówiła mi, że jej to przejdzie, no i minęły 2 tygodnie, spotkaliśmy się ona mówiła że płakała i jej tak smutno było bo ma dziewczynę a mi wmawiała na tym spotkaniu, że ona go nie kochała, tylko że to był jej przyjaciel i przestał się odzywać i znalazł inną, i mówiła, że jej na mnie bardziej zależy. Co mam o tym myśleć? Kochała go i mnie w chuja robi, czy naprawdę, to tak jak mówi, że to tylko przyjaciel, i takie tam? Co mam z tym zrobić? Bardzo mi na niej zależy ale wydaje mi się że ona znowu z nim zaczęła pisać bo widziałem, mam jakieś wyjście? jeżeli nie kłamie, mam postawić ultimatum? on lub ja? i się nie odezwać? doradźcie mi jak mam się zachować i czy ona go kocha, czy to tylko tak jak mi mówiła? Dziękuje z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko fiut może nie wiedzieć jak się zachować w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bo Ja wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj kolor oczu..albo literke imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachowaj to dla siebie, dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli piszesz o tym jej kumplu z podstawówki to Nie!,nic ich nie łaczy i nigdy nie łaczyło...nie wiadomo skąd ubzdurał sobie że ona nazywa go przyjacielem.Odrzuciła go a teraz on rozpowiada o niej że jest puszczalska co oczywiscie jest nieprawdą.Ona kocha Ciebie,ale serio spotkaliscie się...bo tamtego to jedynie na przejsciu dla pieszych mineła i coś mu strzeliło do głowy..podobno przez to że powiedziała mu czesc.Ciebie to podobmo wieki nie widziała a wyje za Tobą do księżyca jak szalona...to jak to jest z wami ..hmm?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×