Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy nadal mnie pragniesz?

Polecane posty

Gość gość
a jaki to ,..trunek ..daj moze zapomne na chwilę jaką jestem kretynką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze go nie nazwałem ale ms mocny słodki smak I bardzo mocno uzależnia. Jesteś pewna że chcesz spróbować,? już go nie zapomnisz Nawet na chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.57,lepszego od Ciebie?lepszego nigdzie nie znajdzie..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcę,daj ..niech się dzieje co chce,ufam Ci..nocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chcesz dla mnie dobrze czy źle ,zastanow się czy chcesz mi to podać?..ok jestem silniejsza niż myślisz najwyrzej będziesz reanimował...jakie sa objawy po podaniu..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z wraźenia orty robię:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będę żałować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla nikogo nie chcę źle.. A tobie tak bardzo chciało się pić. Jak działa? dopóki pijesz same pozytywy. Ale jak chcesz przestać to wgryza się w ciebie, robi pustkę w środku. tylko czy ja nie będę tego żałował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem sam powiedziałeś że to słodki trunek..tak pustynia..jest strszna..pali od środka..i sam musisz to wiedzieć. ..ja już dawno uzależniłam sie od tej wody..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie to pozytywy opisz je ..brzmi kusząco.powiem Ci czy na mnie to działa tak samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyznaję umiesz budować napięcie...nie będziesz żałował..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstajesz rano, oczy ci się błyszczą gdy bierzesz mały łyk na dzień dobry i juz wiesz ze będzie dobry odpowiadasz uśmiechem , potem kolejny przychodzi a z nim energia i wiesz ze żyjesz. Za każdym jest lepiej, aż do wieczora gdy szklatkę musisz odstawić a spać się nie chce. Ale wiesz ze gdy rano wstaniesz znowu będzie pełnaI myślisz tylko o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja koniecznie poproszę..właśnie tego mi trzeba..coś jak "Happy set"..,jak promień słońca po nocy,gdy szminkę zmywa kropla łzy...i etedy żywej wody łyk i chce się żyć...muszę napić sie tej wody inaczrj uschnę do reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co spaprałeś w jaki sposób?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba chcę budzić się i zasypiać mając taką magiczną szklankę przy sobie....obok.podzielisz się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I widzisz, już działa a nawet nie spróbowałas. Już Cię ten trunek wola, a co gdy przesadzisz, dzień i noc będziesz pić chciałA. Gdy tak jak ja chwili bez niego nie będziesz widział. Sen z powiek odejdzie w oczekiwaniu na szklanki napełnienie powrotne. I ciągle będzie ci mało. Co wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzielić się nigdy, mogę dać Ci twoja szklankę. Choć pustą teraz, rano pełną będzie. Tylko daj mi znak bym mógł rozpoznać gdzie postawić mogę, rozświetl miejsce bym z nią trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem i nie. boję się,pora zaczać zyć...prowadz do źródła..jestem gotowa ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadać spać gady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty sam wiesz najlepiej gdzie ją poztawić..a potem pokaż mi jak z niej pić by nie przesadzić..by nie zwariować gdy odstawię..i jak odstawic gdy nie bede chciała sie z nia rozstawać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam qle czas na mnie. Noc ku końcowi się zbliża wiec i ja znikać musze,by móc powrócić gdy noc przyjdzie. Jam nocny i nocą żyje. Dobranoc I Dzień dobry dla chodzących za dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem chciałam napisać byś postawił ja w sercu i nie przestawał napełniać bo to daje mi siłę...jeszcze nie zaczęłam a już przestać nie moge i nie chcę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc. i Dzień dobry moj nocny towarzyszu najpiekniejszych porywow serca...moich snów za dnia i marzeń nocnych...nawet Ty potrzebujesz snu..czekam na nowe rymy..moja pustynia ,pali coraz bardziej ..to udręka.$pij dobrze.Kolorowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może wyjaśnić,jak można tłumacząc się,że z wrażenia napisać ~najwyrzej~ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie pisaliście do siebie nocką.Ciekawe czy ten o którym tyle myślę tu zaglądał?Pewnie nie,nie ma śladu.Dałby mi jakiś znak.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×