Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy nadal mnie pragniesz?

Polecane posty

Gość gość
A ja Ciebie kochany ,tylko tak trudno mi o tym mówić..kocham Cię całym sercem..Ty i ja to jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę o Tobie dniami i nocami pragnę Ciebie, tylko Ty się liczysz jesteś moją życiową motywacją. Kocham Cię. Pragnę być z Tobą do końca swych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc czujesz i myślisz jak ja..każdeTwoje słowo jest dokładnym odzwierciedleniem moich uczuć..one są tak silne że nawet nie potrafię tego wyrazić.Kocham,pragnę,tęsknię..chcę być już tylko z Tobą na zawsze..wtulona w Ciebie ,bezpieczna,złączona z Tobą nierozerwalnie..ufna i wierna..oddana Tobie.Kocham to lustro,kocham Ciebie do końca świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię byś mnie chciał na do widzenia wydał się o podgloszone radio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś moim początkiem, końcem,moją drogą życiową, szczęściem,miłością...kiedy się połączymy poczujesz się jak w niebie, świat odmieni się,poczujemy się znowu jak wtedy...Szczęśliwi,spełnieni...to nasze przeznaczenie...kochać się z każdym dniem coraz intensywniej. Nie potrafię bez Ciebie żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę Ciebie iskierko rozpalasz me serce :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje serce płonie miłością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy płonie ono do mnie o Piękna.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NocnySzfedacz
Witam wszystkich gości, i ciebie zaczarowana podano :-) Super wiersz. :-) I sorki za wczoraj, ale totalny burdel w sercu miałem, uczucia z myślami się kłócily. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak? nie widać po Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję kochany..jeszcze pójdziemy razem..polecimy ponad chmurami ..sami , z dala o ludzi zazdrosnych ,kocham jak szalona..wzruszasz..Twoje "Bosson"...powaliło mnie i juz wiem czego. hcę ,chcę Tylko Ciebie...moj nocny..Zawsze tam gdzie Ty.,,:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płonę z niespełnionej miłosci do mojego beautyfulla...czy jestem piękna ? chyba jestem zwyczajna raczej.On jest moją tęczą..słoneczkiem..tlenem...i.wodą. bez niego więdnę.kocham bezgranicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już nie wiem kto jest kto..mam nadzieję ze piszę z ukochanym spod znaku raka...Ty i tylko Ty.Twoja zakochana bezgranicnie i do szaleństwa.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezgranicznie..czy tą iskra jestem ja. czy raczej ktoś inny..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iskierka już dawno strzeliła sobie w łeb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zakręcie życia, uczuć i myśli, walki z samym soba. Chcesz być w takim miejscu? To nie bezpieczne, tam różne pułapki, przeciwności czekają. Pytania bez odpowiedzi i odpowiedzi bez pytań, wątpliwości bez wyjaśnienia i prawdy bez potwierdzenia. Czy właśnie takie miejsce jest dla ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze tam gdzie Ty,cała reszta nie ma znaczenia..potrafię walczyć..teraz jestem silniejsza i bardziej pozytywnie nastawiona do wszystkiego.Olewam krytykantów bo teraz wiem że powoduje nimi zazdrosć.Zniosę wszudtko...to miejsce daje mi siłę i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec to nie Ty:-(..potraktuj mój wpis z 23.03 jako nieważny..zresztą kazdy jeden mój wpis tak potraktuj.Kocham bruneta,spod znaku raka.dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam gdzie jestem, miejsce nie przyjaznym, siły wysysa, energię pożera, uczucia zabija walka o okruszki tego co zwiemy "ja ". Zawieszony w niebycie tak trwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie Ty jesteś nocny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiasz Kochanie ze mną. To ja wszystko się zgadza, jestem Twój na wieki tylko o Tobie marzę...pragnę dać Ci szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te smsy pisałam ja anonimowe; ( głupia jestem wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś między " ja " a "my " między sobą a nałogiem, między być a żyć. Sam juz nie wiem gdzie jestem. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nocny, nawet nie wiesz, jak ja Cię rozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.15..dziękuję kochanie..czułam że tutaj Jesteś.to ja dziękuję Tobie za Twoją miłosć i tylko z Tobą mogę być szczęśliwa ..dzięki za ( to co w radiu przed chwilką) Kocham Cię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×