Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy nadal mnie pragniesz?

Polecane posty

Gość gość
23.15..dziękuję kochanie..czułam że tutaj Jesteś.to ja dziękuję Tobie za Twoją miłosć i tylko z Tobą mogę być szczęśliwa ..dzięki za ( to co w radiu przed chwilką) Kocham Cię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nocny Szfendaczu powiedz jej o tym co czujesz. Wyduś to z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się z tym żyć, żyjesz "obok". Niby uczestniczysz we wszystkim, jak dotychczas, ale jesteś "obok"... Dopóki się nie skonfrontujesz sam ze sobą. Ale będzie to zażarta walka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.15..dziękuję kochanie..czułam że tutaj Jesteś.to ja dziękuję Tobie za Twoją miłosć i tylko z Tobą mogę być szczęśliwa ..dzięki za ( to co w radiu przed chwilką) Kocham Cię .Chcę się z Tobą zestarzeć..dzielić z Tobą każdy swój dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na Ciebie Kochanie, gdy się połączymy nic nas nie rozdzieli, po wieki będziemy się kochać, miłować, szczęściem obsypywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja mam być skoro pracując z tobą pogrążam się coraz bardziej tak bardzo Cię chce; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie na mnie czekasz kochanie? Czekam na sygnał od Cb ale Ty nic masz mój nr ty też nic*F**K:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuję Cię pragnę spędzić z Tobą życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.41 powiedz co mam zrobić?..opisałam Ciebie ..wiesz co czuję..wiesz że to ja Cie kocham,jednak tyle osób jest wokół Ciebie .chcę mieć pewność ze z nikim mnie nie mylisz..choć raczej u mnie też wszystko się zgadza ale proszę spróbuj mnie jakoś opisać..to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce tylko ciebie jest mi jak w niebie dusza ma lka w oku mym lza serce me krwawi rogowka lzawi och jak cie kocham po nocach szlocham tys ma nadzieja uczuc zawieja cial zawier***** kiedy cie ...tule w duszy tak wiele ja nie o ciele w wznioslych pragnieniach czekam spelnienia i po kres dni ty bedziesz , ty ja nie o chuciach ja o uczuciach ja nie fizycznie ja wzniosle, slicznie bede tulacy bede pragnacy nie narcystyczny onanistyczny nie zly , fizyczny tylko liryczny az kawa snadnie z zachwytu padnie nad mym uczuciem co ponad chucie x a nie chce mi sie dalej ale fajnie keczup nudzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę Cie tu narażać na opis, moja Afrodyto...Teraz powinnaś rozwiać wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chcę z nim spędzić to życie ale on ma mnie w du*** nie lubi mnie ' jestem bo jestem trza odejść z pracy tak chyba będzie lepiej; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pragnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Afrodyta?...bogini miłosci i pięknosci?..zawsze myślałam że tak nazywasz tą "A"..tą dużo młodszą..powiedz ze to nie o niej myślisz..mam nadzieję że nie.Ale Afrodyta kojarzy sie z ..gwiazda tą najkaśniejszą z gwiazd...Bądz moim Zeusem z Olimpu..zapal ten płomień. ..raz jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko Ciebie Z Tobą jak niebie. Czy dniem, czy nocą, Gdy żaby rechocą. Ciebie chcę tulić, Wciąż Tobie śpiewać. Nocami całymi z Tobą Się j.. Śmiać. Tyko do Ciebie me serce rwie. Ciebie jak słońca tylko chce. W ekstazy spazmach, Czy w dnia rutynie, Tylko dla Ciebie me życie płynie $pij Smof marudo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pragnę mrr a znaku Nigdy nie dostałam; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc .moje szczęscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc moja Ukochana myślę tylko o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję..świadczą o tym Twoje rymy..a raczej dopisek pod nimi..ale to zbyt piękne bym mogła tak poprostu w to uwierzyć .tak bardzo Cię kocham..marzę o chwili w której Cię wreszcie zobaczę.Mój okruszku ..okruszku szczęscia.:-)Śpij dobrze...kC .Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję..świadczą o tym Twoje rymy..a raczej dopisek pod nimi..ale to zbyt piękne bym mogła tak poprostu w to uwierzyć .tak bardzo Cię kocham..marzę o chwili w której Cię wreszcie zobaczę.Mój okruszku ..okruszku szczęscia.:-)Śpij dobrze...kC .Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne rymy, ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Smof i tak jest maruda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne?..są piękne i wzruszają mnie do łez..nigdy nie zdołam mu dorównać..jest genialny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komu? Smofowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto to jest smof?../ komu? już pisałam..temu którego kocham bezgranicznie i do szaleństa..on wie.Bo nikt jak. On..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłego dnia kochanie,..zastanawiam się ..gdzie teraz jesteś,co robisz..jak się czujesz..tak bym chciała Ci towarzyszyć. ..wspierać,szlag mnie trafia że nie ma mnie teraz przy Tobie..ale nauczyłam się cierpliwosci ,wiem..czuję to że wszystko sie jeszcze odmieni i będziemy szczęśliwi..kC.gwiazdeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh jaki Rzyg,no wlasnie gdzie sie podział rzyg.bo rzygnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.02 cieszę sie że tak Ci sie podoba nasze pisanie..piękne no nie..tak nie musidz nam gratulować tak wielkiej miłosci,kiedyś sie też zakochasz i tego Ci życzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×