Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Claptolko!! dzieki jeszcze raz za zyczenia! no i za prezenciki;) Co do tych objawow to jakbym czytala o sobie-bolace sutki, dol brzucha, sennosc i zawroty glowa-jak przy mega silnym jajeczkowaniu! bedzie dobrze dziewczyny! ja zrobilam test po 8 dniach od poczecia i wyszedl pozytywnie-w z tym ze to byl tzw. wczesny test:)zycze szczescia! Mateczko! trzymaj sie! Karolek widac szybciej bedzie z Wami, niz sie tego spodziewaliscie :) Pozdrawiam Was wszystkie!! Skupiam sie na czwartkowych badaniach...moze dzidzia zechce sie pokazac z \"tej \" strony;) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!! Troszke mnie tu nie było, ale ja na arziejestem pod wieeelkim stresem, bo zbliżają sie moje dni płodne i bardzo chciałabym, żeby coś z tego wyszło..Oj, nie coś, tylko KTOŚ! I to bardzo ważny! Dzidziuś! :-) Daltego, pewnie będe zaglądac tu cześciej, jak tylko w końcu ujrzę upragnione dwie kreseczki na teście... :-) Strasznie proszę, trzymajcie za mnie kciuki!!!! Pozdrawiam ciepło!! Patulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!! Troszke mnie tu nie było, ale ja na arziejestem pod wieeelkim stresem, bo zbliżają sie moje dni płodne i bardzo chciałabym, żeby coś z tego wyszło..Oj, nie coś, tylko KTOŚ! I to bardzo ważny! Dzidziuś! :-) Daltego, pewnie będe zaglądac tu cześciej, jak tylko w końcu ujrzę upragnione dwie kreseczki na teście... :-) Strasznie proszę, trzymajcie za mnie kciuki!!!! Pozdrawiam ciepło!! Patulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!! Troszke mnie tu nie było, ale ja na arziejestem pod wieeelkim stresem, bo zbliżają sie moje dni płodne i bardzo chciałabym, żeby coś z tego wyszło..Oj, nie coś, tylko KTOŚ! I to bardzo ważny! Dzidziuś! :-) Daltego, pewnie będe zaglądac tu cześciej, jak tylko w końcu ujrzę upragnione dwie kreseczki na teście... :-) Strasznie proszę, trzymajcie za mnie kciuki!!!! Pozdrawiam ciepło!! Patulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metka26 Wlasnie przeczytalam ze mieszkasz w Essen :) To wlasnie tam pracuje moj maz,no moze nie dokladnie ale bliziutko bo w Dorsten.Ale dzinnie jest w Essen . Pozdrawiam cie cieplutko i powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patulka trzymam kciuki :D 🌻 🌻 Monika24 tobie to dobrze niebawem zobaczysz swoje maleństwo bedziesz mogła je przytulić i ucałować a my musimy jeszcze wszystkie czekac tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
NICK...........MIASTO......TERMIN.....KG NABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 25 tydzień.....Warszawa.....1Luty.............8...............Córcia...........85 cm.... Monika24......Rybnik........27 pazdz........19...............Corcia..........113cm trudi..............Dębica........24 marzec.......7...................?................97cm... 1102.............Opole..........11marzec........2.5...............?.................88cm dzidzius..... Warszawa ...15rtyczen..........9..............Córcia............86cm... Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień .......1 ............? jeszcze nie wiem Metka26........Essen.........12marzec........4...................?...............90cm.. Lusia................?.............20 styczeń........?...............Córcia..............?..... Mateczka ....Poznań .....20 styczeń ..... 12 .......... .Syn (Karol) ...... .?..... Katarinka29.......?.............17 marzec.......?...................?.................?..... Claptola.......Legnica.........9 kwiecień....3,5..................?...............78cm... .......?..................?.................?................?....................?.................?...... .......?..................?.................?................?....................?.................?...... .......?..................?.................?................?....................?.................?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, dla Ciebie tez wielkie pozdrowionka, zobaczysz niebawem maz wroci do domu...do Ciebie i coreczek, wszystkiego dobrego...Dorsten to rzeczywiscie niedaleko...( my pochodzimy z Zabrza, tez bliziutko!) Patulka, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25tydzien masz racje mi juz nie duzo zostalo ale cala ciaza przeleciala szybciutko i bez klopolow a teraz kazdy dzien to jak tydzien ,gdy sie czegos pragnie i na cos czeka to tym bardziej sie ten czas ciagnie wciaz patrze na kalendarz,na zegar a tu nic jest mi juz ciezko ,bo nie widzialam meza przeszlo 2 miesiace,przyjedzie na urlop dopiero ja wyjde ze szpitala,by jak najdlozej byc razem Teraz juz cala jestem opuchnieta ,zmaczona,chyba ta koncowka jest najtrudniejsza Zycze wam duzo cierpliwosci pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Kobietki!Metko, wszystkiego, naj, naj, naj...co tylko sobie wymarzysz by się spełniło a to czego pragniesz by Twoje było. Chociaż podejrzewam, że największe marzenie już masz:) Estella ja też jestem po owulacji, okres mam dostać 3-4 listopad. Mam nadziej, że go nie dostane wwwrrrryyyyy!!!!!!staraliśmy się by go nie było. W tym cyklu miałam zrobioną ocenę jajeczkowania, mężuś dostał skierowanie na badanie żołnierzyków, ale zobaczymy czy będą konieczne. Miejmy nadzieję że już nie i że nie będzie kolejnej oceny jajeczkowania.W końcu staramy się prawie dwa lata. Wiecie co? Dwa dni po zapłodnieniu(prawdo podobnym) zaczęły mnie boleć i swędzieć sutki(nie cała piersi)i ból podbrzusza-b.mocny, jak przy bolesnej owulacji. Teraz mnie nie boli. W ciągu dnia robie sie senna. Troche boli mnie krzyż, ale malutko. Juz sama nie wiem czy to są moje urojenia? :( I jeszcze jedno mam taką huśtawkę nastroju, że sie to w głowie nie mieści, np, w piątek ścięłam się ze swoim mężusiem o jakiś banał, który normalnie nie miał by na nic wpływu(chodziło o to, że nie zrobił dla mnie kolacji:) no śmiech na sali) biedak nie wiedział co się dzieje tak go zaatakowałam. Było mi strasznie wsytd później(oczywiście go przeprosiłam) Ale płakałam jak nieromalna. I to tak samo z siebie wyszło. Czy to też może być objaw?Estella napisz o swoich objawach, napisz jak się czujesz. Bądźmy już w ciąży!!!!!! Mamuśki, które jesteście w ciązy przesyłacie nam ciążowe wiruski:):):):):) Pozdrowionka dla Mamusiek, dla Brzusiów, dla Dzidziusiów, dla Starającyxh się i wogóle dla wszystkich /kochanych Kobitek:):):):) ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Malinka79
ja mam identyczne objawy ...z tym że sutki dalej bolą....ale zrobilam test w piatek....negatynwy :( wiec nie wiem...moze za wszesnie zrobilam...za tydzien okres mam dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Wiesz co myślę, że jednak za wcześnie ten test, ja też już nie moę wytrzymać. Nawet się zastanawiałm , czy perę dni po zapł. To nie za wcześnie na objawy...no ale cóż. Czytałam, że test najlepiej zrobić w dniu spodziwenej miesiączki a jeszcze lepiej to dzień po, jeśli jej nie ma czego nam z całego serca życzę. A jeśli jest się niecierpliwym to można zrobić od 6-10 dni po zapłodnieniu, z tym ,że zależy to od czułości testu. Wszystko sie jeszcze moze zdarzyc. Buziaki ...niech sie spelni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estello
Malinko, u mnie te wszystkie (pewenie i tak urojone) objawy prysnęły :-( Jak pisałam ze 3,4 dni po ewentualnym zapłodnieniu byłam tak senna, że leciałam z nóg (ale- jak pisałam-to zbyt wcześnie). Poza tym troszkę mnie bolały sutki - już nie bolą :-( A od piątku miałam delikatne skurcze brzucha i takie "szemrania" w jajniku. Ale dziś nic mnie nie boli, nic nie odczuwam :-( Czyli nic kompletnie nie odczuwam, tylko mam zwiększoną ilość śluzu. I tyle. Co z tego będzie, przetestuję w niedzielę. Obym miała ciążę bezobjawową :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego Wam życzę
Malinka79 i estella....ja też bede czekać do okresu w takim razie... Pozdrawiam, K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
nick z poprzedniego mojego wpisu miał być estella. Tak literóweczka! Ja chcę dzidzię! Teraz i już! Wczoraj nawet popłakałm się (biedny mąż), bo tak bardzo chcę mieć dzidziusia. Oby coś z tych naszych pragnień wyszło!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno się uda
ja też w to wierze :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez planowalam 2 dziecko,staralismy sie pol roku ,potem robilam 3 testy i widocznie wszystkie za szybko ,bo wciaz wychodzily negatywnie,i strasznie sie balam.Dopiero gdy w planowanym dniu nadejscia okresu zrobilam test po raz 4! i dopiero pojawily sie 2 kreseczki Wiec nie martwcie sie jak na testach sie nie pojawa 2 kreseczki,poczekajcie jeszcze troszke i zrobcie test jeszcze raz Trzymam za was wszystkich kciuki i wierze ze niedlugo sie juz tu bedziecie chwalily waszymi brzusiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieszę się że to napisałaś
czyli nie mozna wierzyc testom ktore wczenie wykrywają..... ciekawa jestem czy moje objawy to wlasnie TO czy to tylko w mojej glowie się uroiło.....poczekam jeszcze ten tydzien...to juz niedługo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to prawda! Wostatni dzien okresu ,wyjechalam do meza na 2 tyg i tam *staralismy sie* dziennie :) wiec mialam przeczucie ze sie uda,i robilam te testy a tu nic i nic a podobno tydzien po zaplodnieniu juz test wykazuje mi nie wykazal. Dopiero w dniu gdy mialam dostac okres pojawily sie kreseczki powodzenia i czluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czekam
nie mogę się nastawiać że u mnie też tak będzie...ale jestem pełna nadziei. :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Starających się Kobitek! Ja także zrobiłam sobie 2 testy za wcześnie i wyszła jedna kreska albo wcale, dopiero tydzień po tym jak nie dostałam okresu test wyszedł pozytywny!!! Więc cierpliwości Wam życzę z całego serduszka!!!! a sama wiem jak trudno się powstrzymać przed zrobieniem testu!!! Pozdrawiam i życzę Wam wszystki aby się udało:-) ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
Witam wszystkie kobietki :-) METUŚ z okazji twojego święta spełnienia wszystkich marzeń , moc uśmiechu i radości niech w Twym życiu na codzień gości 🌼 25 tydzień.....Warszawa.....1Luty.............8...............Córcia...........85 cm.... Monika24......Rybnik........27 pazdz........19...............Corcia..........113cm trudi..............Dębica........24 marzec.......7...................?................97cm... 1102.............Opole..........11marzec........2.5...............?.................88cm dzidzius..... Warszawa ...15rtyczen..........9..............Córcia............86cm... Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień .......1 ............? jeszcze nie wiem Metka26........Essen.........12marzec........4...................?...............90cm.. Lusia................?.............20 styczeń........?...............Córcia..............?..... Mateczka * Poznań * 20 styczeń * 12 * Syn (Karol) * ? Katarinka29......Szczecin .17 marzec........4,3................?..................?..... .......?..................?.................?................?....................?.................?...... .......?..................?.................?................?....................?.................?...... dziewczyny wstyd się przyznać ale w domu brak centymetra by sie zmierzyć hihihihi ale jest tych cm sporo bo i ze mnie kawałek kobitki jest;-) w piątek usg połówkowe na cyfrowym trójwymiarowym sprzęcie tak więc sobie dokładnie obejrzymy dzidziulka no i może wtedy poznamy na 100% płeć maluszka :-) . Do wszystkich starających się dziewczyny powodzenia i trzymajcie sie testy najlepiej robić w dniu oczekiwanej miesiączki lub kilka dni po niej wczesniej nie są wiarygodne stęzenie hcg jest tak znikome że nawet te czułe maja problemy by go wykryć tak więc zycze wam wszystkim powodzonka i czekam na pomyslne wieści. Mogę się z wami podzielić swoimi doświadczeniami pierwszy objaw że jestem w ciazy pojawił sie u mnie dokładnie w 7 dni po zapłodnieniu zaokragliły mi sie piersi i urosły po kolejnych 3 dniach byłam senna i spałam jak niedzwiedź w zimie :-). Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko dla brzuchatek pomiziania :-) za oczekujące trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
NICK...........MIASTO......TERMIN.....KG NABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 25 tydzień.....Warszawa.....1Luty.............8...............Córcia...........85 cm.... Monika24......Rybnik........27 pazdz........19...............Corcia..........113cm trudi..............Dębica........24 marzec.......7...................?................97cm... 1102.............Opole..........11marzec........2.5...............?.................88cm dzidzius..... Warszawa ...15rtyczen..........9..............Córcia............86cm... Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień .......1 ............? jeszcze nie wiem Metka26........Essen........12marzec.........4...................?...............90cm.. Lusia................?.............20 styczeń........?...............Córcia..............?..... Mateczka ....Poznań .....20 styczeń ..... 12 .......... .Syn (Karol) ...... .?..... Katarinka29..Szczecin....17 marzec.......4,3..................?.................?..... Claptola.......Legnica.........9 kwiecień....3,5..................?...............78cm... .......?..................?.................?................?....................?.................?...... .......?..................?.................?................?....................?.................?...... .......?..................?.................?................?....................?.................?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
Kopujcie zawsze ostatnia tabelke bo o pozniej kogos na liscie przez przypadek nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik25
witam wszystkie kobietki. Poczytałam sobie Wasze wypowiedzi ale nie wszystkie ba za duzo jest ich az mam mroczki przed oczami. Widze ze jest tu pare osób starajacych (jak i ja). Mam pytanko do tych zaciązonych które moze wiedza kiedy mogło dojsc do zaplódnienia ewnetualnego i pytanie moje czy dni płodne zaczynają sie juz 10 dnia cyklu czy jest szansa na dzidzie w tych dnich czy raczej to tak ksiązkowo 14dc.??? Serdecznie pozdrawiam i czekam na odpowiedzi. Jestescie kochane - te zaciazone bardzo słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik to zalezy od dlugosci twoich cuklów ja mialam cykle 28 dniowe i zaszlam wlasnie w polowie tego cyklu. przewaznie owulacja nastepuje w polowie cyklu i wedy sa dni plodne, jezeli zblizenie nastapi dzien czy dwa przed owulacja tez jest mozliwosc zajscia w ciaze bo plemniczki zyja nawet do 72 godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik25
no wlasnie dodam ze cykle mam 28 dniowe i takie jak w zegarku. nigdy nie mialam spoznienia i kłopotu z tymi sprawami. Staramy sie co prawda na powaznie drugi cykl ale nie bylam na zadnych monitorowaniu cyklu wiec nie bardzo wiem czy owulacja u mnie jest akurat ok. 14 dc. Wlasnie tego chciałabym sie dowiedziec juz od dosiwadczonych. a jesli nie to jak to zbadac samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja bym chciała,żeby dni płodne zaczynały się juz od 8 dnia, bo u nas ostatnio było milutko....Ale dzisiaj też będzie...A dziś jest 10 dzień cyklu. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarinko, dziekuje za zyczenia!( juz niebawem byc moze dla nas dzien prawdy;)) Malinko79,dzieki za zyczenia-ja przesyłam Ci na Twoja prosbe ciazowego wirusa ( ~~~~~~~~)- tak on mniej wiecej wyglada- zycze Ci z calego serca zebys sie zarazila nim, tak na maksa! Estelko, Tobie oczywiscie tez go przesyłam....i wszystkim tym paniom, ktore marza o ciazy i dziecku! Lusiu!! co u Ciebie i emilki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarinko, dziekuje za zyczenia!( juz niebawem byc moze dla nas dzien prawdy;)) Malinko79,dzieki za zyczenia-ja przesyłam Ci na Twoja prosbe ciazowego wirusa ( ~~~~~~~~)- tak on mniej wiecej wyglada- zycze Ci z calego serca zebys sie zarazila nim, tak na maksa! Estelko, Tobie oczywiscie tez go przesyłam....i wszystkim tym paniom, ktore marza o ciazy i dziecku! Lusiu!! co u Ciebie i emilki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×