Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

WIesz Mysza chyba najlepszą strategię będzie jej brak, owszem policzyłam kiedy powinnam mieć owulację i kiedy byłoby najlepiej ale chyba przytulanko bedzie teraz dla samego przytulanka a nie dla fasolki, za bardzo się człowiek przejmuje i wtedy chyba cos zaczyna sie w głowie blokowac, a w weekend troche na ten temat myslałam i stwierdziłam że czas na fasolkę sam przyjdzie :) mam nadzieje że uda mi się wytrwać w takim przekonaniu :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........30.10........26- 28......................23.12........... Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 ............. Tulipan...........03.11........28........................03.12.............. Aśka74...........31.10........28-34.................. ..??.................. słoneczko77....02.11........25........................nie testuję.......... Jagodka.........14-11........28........................nie testuję.......... AgaJ..............04.11........28-32...................nie testuje .......... Mysza29........30.10........27-28...............WIGILIA.................... NIKA28..........27.10........28-34....................nie testuje........ Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia23........26.11........28-32...................nie testuje...... Imolka...........08.11.........23-24....................??............ Sylwia19.........06.11.........28.....................nie testuje.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........30.10........26- 28......................23.12............ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 .............. Tulipan...........03.11........28........................03.12............... Aśka74...........31.10........28-34.................. ..??................... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... AgaJ..............04.11........28-32...................nie testuje ......... Mysza29........30.10........28.........................WIGILIA............ NIKA28..........27.10........28-34....................nie testuje......... Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia23........26.11........28-32...................nie testuje.......... Imolka...........08.11.........23-24....................??................... Sylwia19.........06.11.........28.....................nie testuje..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie smuć się Asiu, masz kolejny cykl do starań, może to nie czas jeszcze?? Mi też było przykro jak dostałam @ ale stwierdziłam ze przeciez to nie koniec moich starań :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu skopiowałas tabelke z moimi nieaktualnymi danymi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Hej Aśka 74 mi też smutno że @ przyszła bo już sie dopatrywałam różnych objawów itd. i co taaakie rozczarowanie. Zobacz Asia cos nam wszystkim tym razem nie wyszło może jiakis czas niekorzystny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........30.10........26- 28......................23.12............ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 .............. Tulipan...........03.11........28........................03.12............... Aśka74...........31.10........28-34.................. ..??................... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... AgaJ..............04.11........28-32...................nie testuje ......... Mysza29........30.10........28.........................WIGILIA............ NIKA28..........27.10........28-34....................nie testuje......... Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia23........26.11........28-32...................nie testuje.......... Imolka...........08.11.........23-24....................??................... Sylwia19.........06.11.........28.....................nie testuje..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dziewczyny. Czekam na @ - po niej wróci mi mój optymizm. przyszła już moja koleżanka i znowu gada o swojej wnusi a mi się , a mi sie nawet słuchać nie chce!! Chyba dzisiaj nie wytrzymam! I na dodatek łapie mnie przeziębienie. Brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona, Mateczka- nasze dzidzie sa w podobnym wieku.......ile Wasze maluszki ważą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholercia. Łapię mnie infekcja- jak cholera. A najgorsze, że dopóki nie dostanę @ , to nie chcę brać żadnych tabletek ( tak na wszelki wypadek). Znacie jakieś domowe sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Asia widze że nad tobą czarne chmury:( nie dziwie sie że masz zły nastrój, to ta ciągła niepewność po prostu dobija, ja tez takie miałam rózne przeczucia. Zwariować można od tego myślenia. Asiu ale może jeszcze będzie dobrze słyszałas że inne dziewczyny pisały że test na początku moze wyjsc negatywny a ty jeszcze zrobiłaś test troche wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki🌻. Zastanawiam co sie dzieje bo juz połowa tabelki prawie przeszła i nie ma pozytywnych wiesci:( Asia, Imolka, Mysza bardzo mi przykro buuuuuu:(, ale bedzie lepiej w nastepnym cyklu prawda?:) Ja cała niedziele przespałam i dopiero teraz wstałam, przyznam sie ze w sobote zabalowalismy jak nigdy i zle sie czułam, no ale juz lepiej:) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mysza- słyszałam, ale nie chcę się jeszcze bardziej nakręcać. Zresztą już to zrobiłam w sobotę - a miałam przecież czekać do 05.12.. A test raczej w porządku - robiłam go w 28dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kasia chyba wszystkie mamy taki nastroj przy poniedziałku:( niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No domyślam się, ja humorku nie mam bo mnie gardło boli i chyba grypka mnie rozkłada Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez ta pogode to mozna nabawic sie wirusa:(, ja dzis dobrze sie czuje, ale wczoraj myslałam ze nie wytrzymam z bolt tak mnie plecki dokuczały przez@:(. W nastepnym tygodniu ide do lekarza, nie moge doczekac sie co mi powie:de go ostro maglowac hihi, tzn w tym tygodniu, jakos poniedziałek z głowy mi wyleciał, zakrecona jeszcze jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia - nie miałabym nic przeciwko gdyby było inaczej. Teraz najgorsza jest ta infekcja. - A nie chcę brać tabletek - doradźcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to infekcja gardełka? Jak tak to ja sobie robie gorącą herbatke z miodem i cytrynką:) lub z sokiem z malin, mozesz tez posmarowac mascia rozgrzewajaca szyje i okolice to chyba nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gardło gryzie, nos zapchany, głowa boli - ogólnie fatalka a przede mną wypłaty do zrobienia. Herbatę z miodem już sobie robię - jak masz jakieś inne pomysły , to chętnie słucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska 74- Mój ginekolog na przeziębienie poradził mi.....chleb z czosnkiem- to naturalny antybiotyk, który zabije bakterie i zarazki, cytyna do przegryzania, okropne ale skuteczne, Neo-angin do ssania i gargarin do płukania- 3 razy w ciągu mojej ciazy tak wyleczyłam przeziębienie!!! Zycze zdrówka i oby obyło sie bez antybiotyku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie cytrynka Lusia ma racje ja sobie zawsze wyciskam pół szklanki soku i pije, przy tym mnie powykreca na wszystkie strony ale warto:) No i masc rozgrzewjaaca, nie ma przecieskazan ale lepiej zapyrac sie gin,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Lusiu- kochana jesteś. Pozdrowienia dla Emilki - a wagą się nie przejmuj, może jeszcze nadrobi, a jak nie to przecież nie ma zagrożenia. Moja bratowa urodziło jeszcze mniejszego chłopca - teraz to już zdrowy 10-latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×