Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Podwyższony poziom prolaktyny powoduje niepłodość- hamują owulację(ale do leczenia tabletkami- bromoergokryptyny- wtedy cykle się normalizują i jest owulacja. To też jest dość częste, to się dzieje na tej samej zasadzie jak u kobiet karmiących- wtedy też -przynajmniej z założenia jest bezpłodność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie służy tylko jako test ale też jako wywołani @, tylko tłumaczę Ci że mogłoby nie być przy podwyższonym poziomie prolaktyny i wtedy byłoby wiadomo że zaburzone są też estrogeny, napisz ile masz tej prolaktyny tylko z jednostkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie o tym mi mowiła moja ginekolog, tylko zastanawia mnie ile bedzie to trwało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem w tych jednostkach, a nie mam siły szukać. To był test z metoclopramidem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozkreciłyście:) Obawiam sie, ze te problemy które Wy macie sa dopiero przede mna. Nic musze czekac do wyjazdu i jakiegos dobrego gina znalesc na slasku. Troche poczytalam sobie na necie o tych sprawach, szczegolnie na \"naszym bocianie\". Problem jest naprawde szeroki.......... pozdrawiam Was i lece do lozeczka:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba już się naprodukowałam na dziś , w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku idę spać , może jutro się odezwę ,pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Imolka z tym, dzieki wielkie za informacje:) tulipan nie bedzie tak zle:) Ja tez juz spadam , miłych snow🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny! Właśnie idę do pierwszej pracy, a potem jak będę w drugiej to może będę miała chwilkę . Wczoraj moja wtajemniczona przyjaciółka powiedziała że swój ślub chciałaby zrobić we wrześniu żebym mogła jako młoda matka trochę poimprezować no i troszkę się w końcu napić jakiegoś alkoholu !Zresztą ona już wcześniej wszystko wymyśliła jak to trzeba robić- po prostu wcześniej odciągnąć mleko i zamrozić, mleko w ogóle nie traci wartości odżywczych1hihihih A tu niestety jedna kreska .Ale jeszcze nie dostałam @ ale to mało prawdopodobne żebym była jak mówiłam max.1. Ale pożyjemy, zobaczymy. Mężuś powiedział że nic straconego jeszcze, i za bardzo się przejmuje. W moim wieku (29 niestety) prawdoppodobieństwo zajścia w 1 cyklu określa się od 15-30 %. A to dopiero 2 raz Ale sie napisałam. Miłego dnia tralal!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Imolka- ale się wczoraj naprodukowałeś. Jestem pełna uznania. ja też czekam na @, na dodatek jestem przeziębiona i dopóki jej nie dostanę to leczę się tylko domowymi sposobami. Powiedz mi, bo ja też biorę Duphaston ( od 16 do 25dc). Jeżeli się kiedyś okaże że jestem w ciąży - to wtedy powinnam go brać do 3 miesiąca. Ale wtedy chyba codziennie, no nie? Bo jak liczyć cykle jak ich nie ma. Łączę się z wszystkimi zawiedzionymi w tym miesiącu - następny miesiąc nasz!!!!! Pomimo zapchanego nosa i bólu głowy - ja już dzisiaj jestem w lepszym humorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Asiu! Ja już nie śpię - zaraz wychodze do pracy. Nie jestem przeziębiona( na szczęście) ale też nie czuję sie najlepiej z wiadomych powodów. Teraz juz zmykam i pozdrawiam wszystkie Kobietki. Dzisiaj pewnie już będą lepsze humorki :-)) Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) jak Wasze humorki dzisiaj?? U mnie strasznie, gorzej sie czuje niz wczoraj i chyba czas do lekarza Mam nadzieje że dzisiaj lepiej kafeteria bedzie chodziła bo wczoraj to była porażka Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj - to była totalna porażka. Kasiu - zmykaj do lekarza i kuruj się. Ja chyba dzisiaj porobię , to co muszę zrobić i do końca tygodnia pójdę na zwolnienie. a humorek dzisiaj całkiem, całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu chyba tak zrobie :) przynajmniej sobie poleże troche w łóżku, zwłaszcza że dawno nie miałam żadnego odpoczynku, a w pracy sie jakoś beze mnie obejdą :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dzisiaj niestety muszę być, nie wiem czy jutro też się beze mnie nie obejdzie. Ale czwartek i piątek na pewno siedzę w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Cześć wszystkim! Chyba muszę poprawić w tabelce swoje dane. Dzisiaj 35 dc a ja nie mam @...Od tygodnia jestem napuchnięta jak balon :P Dziewczyny! Grudzień musi być przełomem w naszych staraniach! Musimy w to uwierzyć i być może cud się spełni ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
O! Wszyscy zniknęli...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym mieć taką cierpliwość jak Nika. Ja wszystkim doradzam , żeby poczekały a sama w gorącej wodzie kąpana. I zawsze co miesiąc jest tak samo. I za każdym razem ( oprócz tego miesiąca) następnego dnia po zrobieniu testu dostaję @. Obiecuję sobie, że w następnym miesiącu nie będę szaleć, no i mam nadzieję że tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki:)..no i stało się...boli głowa, nos zatkany..jestem chora:( Wszystko mnie boli a siedzę w pracy buuuuuu. Humorek taki seeee. Ale nie najlepszy to pewnie przez to przeziębiebie. Plecy mnie bolą i jest mi niedobrze. Chyba dzisiaj w pracy oszaleję:(:(:( Nika zrób teścik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko - witam w gronie przeziębionych. Proponuje herbatkę z maliny ( tylko nie wyżymaj siebie hihihi), cytrynę i miodzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu Malinko to niedobrze, chyba się ode mnie zaraziłaś :) ja dzisiaj zmykam do lekarza i chyba w domku bede do końca wygodnia odpoczywac :) musze wyzdrowieć przed urodzinkami przeciez :) Asiu ja nawet cebule jadłam, herbatę z miodem piłam i nic, dzisiaj jest gorzej buuu Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Asiu:) Dobry pomysł z tą herbatką. Na razie jednak popijam kawkę, która nic a nic mi nie smakuje. Chciałam sobie zapalić i też nic z tego, bllleee. Nie cierpię się tak czuć.... Witaj Kasiu, widzę ze u Ciebie z przeziębieniem coraz gorzej. Ja wczoraj siedziałam w domku i nic mi nie było i nie wiem skąd się to przyplątało, ale dzisiaj to masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz polecił jeszcze bioparox i rutinoscorbin. Mówił, że nie zaszkodzi to ewentualnej ciązy. A gdzie się podziewa Dioda - moja rówiesniczka? Czy już masz dla nas jakieś wieści? Bo to chyba już cosik wiadomo? Złych nie przyjmujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko - ja się w niedzielę czułam dobrze a wczoraj rano jak wstałam , to najchętniej połozyłabym się dalej do łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu to witaj w klubie, u mnie było podobnie....tylko gardło lekko mnie grapało juz w niedziele jak sie spać kładłam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Już jestem! O ciąży nawet nie myślę, czekam na okres. Tabelkę chciałam poprawić ze względu na długość cyklu. Testować raczej nie będę (prawdopodobieństwo zajścia jest 1/100). Jeżeli nie dostanę @ do 40 dc to wtedy zrobię test z krwi. Nie brałam w tym cyklu Duphastonu i pewnie dlatego mi się przedłuża... A propos cierpliwości, nabyłam ją właśnie w celu nie stresowania się każdą następną porażką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×