Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Hej MEGG - to chyba dzisiaj taki dzień dołujący - jutro pewnie będzie lepiej. Staraj się ( jak możesz) nie nakręcać - mój paskudny humor to właśnie z tego powodu.Za bardzo sie nakręcałam. I jak zwykle wyzywam siebie w tym momencie od wariatek, krytynek itp. bo sie niepotrzebnie nakręciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
test powinnam zrobić w sobotę może w niedzielę , tak dla świętego spokoju , w tym miesiącu miały być zawieszone starania , chciałam pojechać na narty i tym się głównie zajełam , nie liczyłam dni nie kupiłam testów owulacyjnych , no może zerknełam tylko na śluz , nawet mój mąż się zdziwił " to w tym miesiącu nie robimy dzidzi?":)) a ja że nie ale oczywiście przytulanka były i dlatego się boję że a nóż się udało ... brzuch mnie trochę pobolewa i tak sama nie wiem odkąd się staramy rozregulwał mi się lekko cykl , od 26 do 30 w zeszłym miesiącu a przedtem średnio co 27/28 dni nigdy nie przypuszczałam że tak dam się "zwariować " poprzednio było mi tak strasznie przykro że nic z tego , że teraz miałam zamiar naprawdę odpuścić ale to chyba tak można sobie pogadać !! ale się rozgadałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
tyle się do was napisałam a ty "coś " mi to zeżarło :)) no więc jeszcze raz test pewnie zrobię w sobotę lub niedzielę , boję się bo: to miał być "wolny" miesiąc bez starań chcę jechać na narty nie chę mieć drugiego "lwiątka " w domu bo z jednym ciążko i jakoś nie jestem przygotowana no to psychicznie , wcześniej było mi przykro że nic z tego a teraz ogarnia mnie panika że to zburzy caly nasz "porządek świata ", poprostu w tym miesiącu jestem jakaś taka nie zdecydowana , nawet specjalnie "prac dzidziusiowych " nie było bo jakoś nie byłam w nastroju :(( z drugiej strony wiem że jak na czymś przestaje mi zależeć i daję sobie luz to zaraz to dostaję od losu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
to jednak nie zeżarło :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Megg- wiadomo, że zawsze są jakieś wątpliwości i jakieś przeciw. A jak czujesz - bardziej na tak czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
sama nie wiem , jak się czułam bardzo ciążowo , bóle brzucha , piersi , mdłości , senność to okazywało się że nic z tego :(( wiec teraz się zastanawiam , mam tam:)) tak jakoś ciaśniutko , i nic więcej zaczełam zastanawić , bo z tym wsłuchiwaniem we własne ciałko to zwariować można , a poza tym trochę szkoda mi kasy bo już trochę wydałam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
sama nie wiem , jak się czułam bardzo ciążowo , bóle brzucha , piersi , mdłości , senność to okazywało się że nic z tego :(( wiec teraz się zastanawiam , mam tam:)) tak jakoś ciaśniutko , i nic więcej zaczełam zastanawić , bo z tym wsłuchiwaniem we własne ciałko to zwariować można , a poza tym trochę szkoda mi kasy bo już trochę wydałam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
sama nie wiem , jak się czułam bardzo ciążowo , bóle brzucha , piersi , mdłości , senność to okazywało się że nic z tego :(( wiec teraz się zastanawiam , mam tam:)) tak jakoś ciaśniutko , i nic więcej zaczełam zastanawić , bo z tym wsłuchiwaniem we własne ciałko to zwariować można , a poza tym trochę szkoda mi kasy bo już trochę wydałam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Coś to pisanie dzisiaj nie idzie. A w pracy jeszcze dzisiaj kociokwik. Nie wiadomo w co ręcę włożyć. Może jutro będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu widocznioe żadna nie ma humoru ani nastroju na pisanie, ja marzę o położeniu się do łózka, nos mi odpada, gardło drapie wrrr nienawidze takiego uczucia...a jutro musi być lepiej, bo mi takie milczenie na naszym wątku w ogole sie nie podoba :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie Kasiu - takiego przestoju już dawno tu nie było. Mi też nos odpada, głowa pęka. Marzę o ciepłym łóżku, ale to dopiero za jakieś 1,5 godziny - jak dojadę do domku. Ja chcę by już było lato!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
ja też jeszcze siedzę w pracy :(( a do domu pewnie dojadę ok 21,30 jak dobrze pójdzie , też bym poleżała w ciepłym łóżeczku i żeby jeszcze jakś kolacyjka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
możesz dołączyć ale zostałam tu chyba już samiutka :(( niestety nie mogę jeszcze pójść się wylegiwać w łózeczku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo jest tu kto?? widze zejuz wszystkie sobie poszlyscie :( To ja tez ide 😘 🌻Moze sie jeszcze pojawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widze ze juz nie ma nikogo :( le ja chyba troche posiedze to jak co to wystarczy tylko zawolac :D Moje kochanie poszlo sobie pograc w pilke a ja przepisuje notatki i tak mi jakos dziwnie... wogole taki dzien do d***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Tak \"często \" się odzywam, że nikt o mnie nawet nie pyta buuu. Miałam masę pracy, a poza tym @ przyszła. A taką miałam nadzieję. Zryczałam się jak bóbr. Nawet nie mam ochoty poprawiać tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Tak \"często \" się odzywam, że nikt o mnie nawet nie pyta buuu. Miałam masę pracy, a poza tym @ przyszła. A taką miałam nadzieję. Zryczałam się jak bóbr. Nawet nie mam ochoty poprawiać tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Tak \"często \" się odzywam, że nikt o mnie nawet nie pyta buuu. Miałam masę pracy, a poza tym @ przyszła. A taką miałam nadzieję. Zryczałam się jak bóbr. Nawet nie mam ochoty poprawiać tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko witaj w klubie smutasów!!! Do Tulipana - piszesz o plamieniach w 2-giej fazie cyklu - mogą ale nie muszą być spowodowane niedoborem progesternu- tzw. niewydolność ciałka żółtego, ale czy to masz dopiero teraz w 1 cyklu? Bo może to infekcja albo jeszcze coś innego. Musisz zapytać swojego ginekologa. On zadecyduje czy robić oznaczenia progesteronu czy jest inna przyczyna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć sylwia :) widzę że u Ciebie też dzien do bani, kurde nawet sie usmiechnąc nie chce słoneczko77 nie poddawaj sie to że @ przyszedl to nic, jet w końcu następny cykl :) A gdzie Estella, Malinka, co u Was dziewczyny?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja dopiero teraz przyłącze się do tego ponurego nastroju - ta cholera @ - 5 dni za wcześnie !!! Miałam dołka - już troszkę się uspokoiłam - ale nadal czuje sie koszmarnie :-(( Łącze się w \"bólu\" z resztą dziwczyn z forum - w takim razie grudzień jest nasz - musi być !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 .............. Tulipan...........03.11........28........................03.12............... Aśka74...........31.10........28-34.................. ..??................... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... AgaJ..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ NIKA28..........27.10........28-34....................nie testuje......... Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia23........26.11........28-32...................nie testuje.......... Imolka...........08.11.........23-24....................??................... Sylwia19.........06.11.........28.....................nie testuje.......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak dzisiejszy dzień ma swoje dobre strony. Można pić i palić papieroski. hihihihihi Pozdrowionka. Nie ma już nikogo. Jak ja jestem to nikogo nie ma. Ja w pracy nie mogę pisać niestety a wtedy wszystkie piszą. Cholerka!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI IMOLKA ZA INFORMACJE Kurcze takie plamienia mam od dobrego roku!!!!!!!!!!!! Trwa to okolo pieciu dni przed @. W dodatku przez ostatnie trzy cykle mierze temp. i z tego co widze owulacje mam ok 19, 20 dnia cyklu, a cykle zawsze 28 dni (za krotka ta II faza)?! My sie o dzidzie nie staramy, ja poprostu mam nadzieje, ze sie przytarafi:) Bardzo chce byc juz mama i zonką!!!!!!!!!!!!buuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
II faza jest za krótka gdy trwa poniżej 10 dni, bo nawet jak dojdzie do zapłodnienia to zarodek nie ma szans się zagniżdzić i wtedy występuje poronienie. Progesteron m.inn. przygotowuje endometrium do przyjęcia zarodka. Tak więc jak np. twoje ciałko żółte nie wytwarza wystarczającej ilości progesteronu to jest względny nadmiar estrogenów i mgą być plamienia. Ale musisz porozmawiać z ginekologiem bo jak się potwierdzi to po prostu będziesz musiała łykać np.Duphaston przez 10 dni w II fazie cyklu. Nie jestem ginekologiem (niestety a może i dobrze). Tak więc są to jedynie przypuszczenia. Ale takie zaburzenia są bardzo powszechne i Latwo można sobie znimi poradzić więc głowa do góry. Tulipanku!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno pytanie do Imolki: przechodzilas tę niewydolnosc cialka zoltego, czy poprostu wiesz? Potrzebuje duzo informacji, bo mieszkam za granica i do gina wybiore sie dobiero po swietach jak bede w Polsce :) Musze sobie znalesc jakiegos dobrego, juz chyba trzy lata nie bylam w gabinecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
II faza jest za krótka gdy trwa poniżej 10 dni, bo nawet jak dojdzie do zapłodnienia to zarodek nie ma szans się zagniżdzić i wtedy występuje poronienie. Progesteron m.inn. przygotowuje endometrium do przyjęcia zarodka. Tak więc jak np. twoje ciałko żółte nie wytwarza wystarczającej ilości progesteronu to jest względny nadmiar estrogenów i mgą być plamienia. Ale musisz porozmawiać z ginekologiem bo jak się potwierdzi to po prostu będziesz musiała łykać np.Duphaston przez 10 dni w II fazie cyklu. Nie jestem ginekologiem (niestety a może i dobrze). Tak więc są to jedynie przypuszczenia. Ale takie zaburzenia są bardzo powszechne i Latwo można sobie znimi poradzić więc głowa do góry. Tulipanku!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×