Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość mysza29
Malinka jesteś:) o to dobrze bo juz myślałam że nikogo nie ma. Przerąbane z tą fasolką nie dość że ciagle jej nie ma to teraz jak jestem chora to tez musze myśleć co mogę łykać a co nie masakra. Kurcze i teraz znów tyle czekać na test....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, ale fajnie dużo nas się nagle zrobiło:DJa mam @ dostać 4-5.XII i myślę, że dostanę na 99%. Ale jeśli jednak nie :) to testuję 6.XII, testu jeszcze nie kupiłam, po co mam się katować, a do cierpliwych raczej nie należę, więc spokojnie i bez wariacji:D Chora jestem nadal, ale humorek dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Bugsy24 a jak to z tobą było bo nie pamiętam czemu jeszcze sie nigdzie nie wpisałaś? powiedz bo nie chce mi sie gdzies tam cofać i szukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Malinka to będę po cichutku trzymać kciuczki za ciebie może rozpoczniesz szczęśliwie miesiąc grudzień:):)oby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem - tylko z czasem u mnie nie bardzo- staram się jak moge , by jak najszybciej pójść na zwolnienie. Tak przeziębiona już dawno nie byłam - a jeszcze się nabijają, że smarkata jestem. Nawet nie mam siły krzyczeć na tych dowcipnisiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Malinko nawet się nie wypowiadam, bo nie chce Ci zapeszyć. Hej Tygrysio. Dawno Cię nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugsy24
jakoś tak wyszło z tą tabelką,że się nie wpisałam.10 listopada wyszedł pozytywny teścik,zrobiłam go równiuteńki miesiąc po okresie...i po moch urodzinach.Także jak wrócę to poproszę o poradę z tabelką albo same mnie wpiszcie.Ja jestem ze Szczecina i wg.kalendarzyka termin porodu to 17 lipca.Jak wrócę to podzielę się nowinkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Asiu:Jestem tylko nie odzywam się, czytuję wasze posty i ciężko rabotaju w pracy: jeszcze tydzień, idę na urlop i zamykam ten rozdział życia za sobą. Jestem z siebie b.zadowolona:-0):) i staram się być optymistycznie nastawiona do życia ..... trochę choruję dołączam przez to do klubu \"przeziębiaczek\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugsy24
TABELE NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24.......Szczecin.....17 Lipca......?.................?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugsy24
TABELE NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24.......Szczecin.....17 Lipca......?.................?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Może by tak założyć ten sam temat tylko cz.II ?? Męczy mnie otwieranie tylu stron na raz i szukanie końca. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilkę zobaczyć co tu się dzieje:) Ja jestem za takim rozwiązaniem:) Wracam do notatek, pojawie sie wieczorkiem🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
cześć kobitki zrobiłam dziś straszną rzecz poszłam na papieroska 2 od początku sierpnia :(( smak ochydny a kiedyś tak mi smakowały poza tym zrobiło mi się prawie niedobrze rzucam ostatecznie !!!! pobolewa mnie biuścik i oczekuję @ mam plan jechać na narteczki w przyszły piątek , może któraś zna jakąś fajną kwaterkę w Tatrach ??? po tym papierosku pozostał mi jakiś taki niesmak , pommo wypitej herbatki :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otworzyłam nowy. Co Wy na to? Przenosimy sie?Nika i Agusia mają rację troche za duzo tego otwierania i czekania. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
koniecznie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
do Sylwi 19 dwa pytanka : czy jest już super śnieg do zjeżdżania ? czy możesz polecić jakieś miejsce do spanka z dobrym jedzonkiem i rozsądną ceną i blisko jakiejś fajnej górki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU 74 NIEPOTRZEBNIE CI NAMIESZAŁAM, TO TYLKO MOJE PRZEMYŚLENIA .MOŻE NIE MAM RACJI: UKŁADY HORMONALNE W ORGANIŻMIE DZIAŁAJĄ NA ZASADZIE SPRZĘŻEŃ ZWROTNYCH TZN. COŚ POBUDZA LUB HAMUJE JAKIŚ INNY HORMON, I NIE IWEM CZY DOBRZE SOBIE WYKOMBINOWAŁAM, ALE GONADOTROPINA KOSMÓWKOWA JEST HORMONEM WYTWARZANYM PRZEZ TROFOBLAST- W UPROSZCZENIU POWIEDZMY TKANKI PŁODU I NASILA WYTWARZANIE PROGESTERONU W CIAŁKU ŻÓŁTYM ŻEBY UTRZYMAĆ CIĄŻĘ, TAK WIĘC POMYŚLAŁAM SOBIE ŻE SKORO JA MU DAJE SZTUCZNIE Z ZEWNĄTRZ PROGESTERON TO NIE MA TAKIEJ DUŻEJ POTRZEBY STYMULACJI WYTWARZANIA NATURALNEGO PROGESTERONU- WIĘC MOŻE HCG NARASTA WOLNIEJ BO NIE MUSI. NIE WIEM CZY BARDZO ZAMOTAŁAM ? JAK POWIEDZMY ZROBIŁAM TEST W 9-10 DNIU CIĄZY TO MOŻE HCG BYŁO M.INN. ZA NISKIE, ŻEBY TEST TO WYKRYŁ. POBOŻNE ŻYCZENIA SCHIZOFRENICZKI HIHIHIHIHIHH nAPISZCIE COŚ DO MNIE SIEDZE W PRACY I MAM DUŻO CZASU, BĘDĘ TU ZAGLĄDAĆ CZĘSTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugsy24
cześć kobietki.Właśnie wróciłam z usg 1.Oficjalnie jestem w 7 tygodniu i widziałam serduszko mojego brzdąca.Cudowne uczucie.Jestem mimo wszystko w szoku,dostałam od pana doktora materiały edukacyjne i śliczną małą buteleczkę.Jakie to słodziutkie!!!Jestem szczęśliwa jak nie wiem, a oprócz tego czopki na moje niechciane wymioty i mdłości.Cieszę się,że mogęsię z Wami tym podzielić.Napiszcie coś.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóznione smacznego 30tydzień. Nie dąsaj się na II część - szybciej się odpala. Zajrzyj tam czasami i nie zapominaj o nas. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEJLA
Witam was mamusie.Jestem tu pierwszy raz i chciala bym sie dowiedziec od ktorego tygodnia mozna zrobic test aby dowiedziec sie o wiarygodny wynik.My staramy sie o dzidziusia dopiero od 2 tygodni.Robilam juz jeden test ale wyszla jedna kreska moze to jeszcze za wczesnie-mam taka nadzieje.Zauwazylam u siebie ze zaczely bolec mnie piersi i jest mi jakos niedobrze o roznych porach dnia.Czy to moga byc oznaki ciazy?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag30
Dolaczam sie do tych, ktore "chca, a nie moga". U mnie ten okres staran trwa "zaledwie" trzy m-ce, ale to i tak zbyt dlugo, psychicznie nie wytrzymuje...Z tych nerwow zupelnie nie wiem, kiedy mam te dni plodne, a kiedy nie, to przez stres. oczywiscie rozladowuje zlosc na mezu a potem tego zaluje...koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag30
do Lejla: i jak u ciebie, jestes w ciazy, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×