Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość ESTELLA
Cześć Kochane Dziewczynki!!!!! Ja dostałam na szczęście zwykły okres w poniedziałek, więc mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Starania zaczynam 13 listopada (w moje urodziny :-) ) Postaram się nie podchodzić już tak emocjonalnie do wszystkiego. Nie będę wnikliwie obserwowała swojego organizmu, będę noramalnie ćwiczyła na siłowni i aerobik. Dość lenistwa. A co ma być, to będzie!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Byłam własnie na usg. Od razu mówię, że z dzieckiem chyba dobrze, ale mam potwornego doła. Pisze chyba, bo pan doktor był strasznie niemily, zbadał mnie z wielka łaską i pytal tylko czemu tak panikuję. I czy nawet jesli powiedziałby mi że cos jest nie tak, to czy bym cos zrobiła w tym momencie. Powiedział jeszcze coś takiego, ale już nie jestem pewna czy się nie przesłyszałam, że coś go zaniepokoiło, i że zaleca usg w 22 tygodniu. Mówię Wam płacze już pół godziny, bo jestem tak zdenerwowana. W dodatku załatwiałam jeszcze jedną sprawę nieprzyjemną i pan, który to załatwiał był jeszcze bardziej chamski. Moje maleństwo ślicznie się rusza, cały czas czuję. Na tym usg niewiele było widać, sam pan doktor stwierdził, że na to następne mam iść prywatnie, bo on ma złe, ale widziaam maleńką rączkę, przesuwało maleństwo rączkę w stronę buzi. Robiąc usg pan doktor mówił, że wygląda na to, że jest ok. Mam tylko jakies skurcze macicy, jak to pan doktor określił macica mi się stawia. Czy ktoś o tym słyszał? przepraszam że ja ciągle tak o sobie, ale jestem strasznie zdenerwowana, Katarinka, Metuś, kasia, Malinka estella, Lusia i wszystkie kobietki pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estelko i tak trzymać
trzeba żyć normalnie a dwie kreseczki same się zjawią :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estelko i tak trzymać
trzeba żyć normalnie a dwie kreseczki same się zjawią :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Kasiu, Ty chyba też mieszkasz w Warszawie? Mam nadzieję, że w najbliższe lato spotkamy się z wózeczkami na spacerku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do estella
a Ty tez z Wawy jestes?? jak miło że w końcu ktoś :) a z jakiej dzielnicy?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
mieszkam na Ursynowie, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
mieszkam na Ursynowie, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
claptola, kochanie, zaraz biegnij do jakiegoś innego lekarza, bo ten to najwyraźniej wyminął się z powołaniem jakiś potwór - nie lekarz!!! naprawdę idź do innego, bo inaczej całe dnie będziesz się zamartwiała i plakała i pogorszysz jeszcze swój stan. powinnaś byc spokojna o swoje dziecko i swoje zdrowie. może inny lekarz rozwieje twoje wątpliwości. na pewno wszuysko będzie dobrze - ni emartw sie już ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
claptola, kochanie, zaraz biegnij do jakiegoś innego lekarza, bo ten to najwyraźniej wyminął się z powołaniem jakiś potwór - nie lekarz!!! naprawdę idź do innego, bo inaczej całe dnie będziesz się zamartwiała i plakała i pogorszysz jeszcze swój stan. powinnaś byc spokojna o swoje dziecko i swoje zdrowie. może inny lekarz rozwieje twoje wątpliwości. na pewno wszuysko będzie dobrze - ni emartw sie już ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ha, jaki zbieg okoliczności!!! :-)) to będziemy chodziły z wózeczkami na spacer do Kabat, ok? jesteśmy umówiione? :-) To jeszcze się umówmy, że wtym miesiącu się zaciążamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no widzisz
mówiłam że coś jednak w tym jest :) do Kabat bliziutko to będziemy chodzić :) w tym miesiącu zatem musi się nam udać .... kiedy masz owulację...13 z tego co pisałaś...ja moge od 11 zaczac starania :) wiec powodzenia nam obu :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny strasznie sie dzis źle czuje. Ból głowy ustąpił nieznacznie, bolą mnie plecyi prawy jajnik, ale tak bardzo że noga jest odrętwiała i boli. Czy to też moga być oznaki ciązy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
witam was wszystkie! juz niedlugo bede starala sie o dzidziusia(od 9 listopada). moze uda sie za pierwszym razem i sprawie cudowny prezent sobie i mojemu misiowi na gwiazdke!!!!!!!! jestem dobrej mysli! niedlugo tj.15 listopada mam urodziny i mam nadzieje,ze moje marzenie(oczywiscie jest to dzidziulek) wypowiedziane w ten wyjatkowy dla mnie dzien spelni sie!!!!!!!!!!!! pozdrawiam was cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzis na badankach krwi mam kuku naobu łapkach bo mialam i badanie cukru, powiedz wam szczerze ze glukoza wcale nie jest taka straszna tyle ze slodka. jezeli mowa o paskudnych rzeczach to \\\"kalium effervescens\\\" (na skurcze łydek) przebija wszystko to nawet poslodzone jest obrzydliwe fujjjjjj :) Moinka24 jestesmy z toba !!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Starające sie ja jestem zdania zeby robic testy w dniu spodziewanego okresu lub po ale nigdy wczesniej. trzymam za was kciuki ❤️ 🌻 Estella ja tez mieszkam na ursynowie :) Dzidzius co tam u ciebie nie odzywasz sie wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 26 tydzień..Warszawa....1 Luty...........8..........Córcia.....90 cm Monika24......Rybnik....27 paźdz.........19.........Córcia....113cm trudi...........Dębica....24 marzec........9..............?.........98 cm 1102............Opole.....11 marzec.......2.5............?.........88 cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9..........Córcia......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......1..............?...........?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4........................90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen.....10..........Emilia.......90 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... .Synek(Karol)....?.... Katarinka29.Szczecin...15 marzec......4,3..........Synek..........?... Claptola.......Legnica....9 kwiecien.....3,5.............?.........78 cm.. Milucha........Kraków...16 marzec.......3,5.............?.........84 cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5..............?.........89 cm .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo to super
to będzie nas 3 do chodzenia na spacerki do Kabat:) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo to super
to będzie nas 3 do chodzenia na spacerki do Kabat:) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 26 tydzień..Warszawa....1 Luty...........8..........Córcia.....90 cm Monika24......Rybnik....27 paźdz.........19.........Córcia....113cm trudi...........Dębica....24 marzec........9..............?.........98 cm 1102............Opole.....11 marzec.......2.5............?.........88 cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9..........Córcia......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......1..............?...........?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4........................90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen.....10..........Emilia.......90 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... .Synek(Karol)......?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec......4,3..........Synek.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien.....3,5.............?.........78 cm.. Milucha........Kraków...16 marzec.......3,5.............?.........84 cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5..............?.........89 cm .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Fajnie, to Koleżanka-ursynowianka w 26 tygodniu ciąży, będzie się dzieliła z nami, na spacerku, doświadczeniami w wychowywaniu dzidzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pamietaj estella
w tym miesiącu musi się udać :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jak znowu wskoczyłam tak na chwilkę, bo jestem strasznie spieta i zdenerwowana... Ale mam nadzieję, e pozytywnie. W końcu ten wredny test owulacyjny pokazał swoje łaskawe dwie kreseczki, wiec ja hyc! do łózia poprzytulać się, no i teraz przyjdzie mi czekać.... Proszę, powiedzcie, po ilu dniach można zrobić test ciążowy? Okres mam dostać ok. 11 listopada, więc jeszcze trochę, a do tego czasu to chyba zwiariuję! :-D A co powiecie w temacie bolących sutków? Bolą nie całe piersi, ale sutki, takie jakieś nadwrażliwe, nie moge ich dotknąć w ogóle! Czy to coś oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pamietaj estella
w tym miesiącu musi się udać :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patulka gratulacje! Uważaj na siebie! Na pewno to jest to na co czekamy Wszystkie. Jaz też spodziewam sie okresu w okolicach 12-13 listopada. Ale ja krótko się staram, więc pewnie jeszcze oznak być nie powino. Dopiero niedawno uspokoił mi się nieco jajnik ale główka boli. Do dziewczyn z Ursynowa: ja mieszkam tez niedaleko, bo na Mokotowie. Także chętnie wybiorę się z Wami kiedyś na spacerek, no i możemy wymieniać się nazwiskami fajnych lekarzy, albo polecić jakiś ludzki szpital. Fajnie będzie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patulka gratulacje! Uważaj na siebie! Na pewno to jest to na co czekamy Wszystkie. Jaz też spodziewam sie okresu w okolicach 12-13 listopada. Ale ja krótko się staram, więc pewnie jeszcze oznak być nie powino. Dopiero niedawno uspokoił mi się nieco jajnik ale główka boli. Do dziewczyn z Ursynowa: ja mieszkam tez niedaleko, bo na Mokotowie. Także chętnie wybiorę się z Wami kiedyś na spacerek, no i możemy wymieniać się nazwiskami fajnych lekarzy, albo polecić jakiś ludzki szpital. Fajnie będzie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm..dzięki Soul, ale nie jestem pewna, czy to własnie to...Pleaseeee, podpowiedzcie, po jakim czasie moge juz zrobić test, żeby był wiarygodny? słyszałam, ze po 6, 7 dniachod ewentualnego zapłodnienia, więc to zawsze trochę szybciej, niż czekac do okresu... (który nie ma nadejść!!!!) Kurcze, że tego nie da sie dowiedzieć natychmiast! Az czasem nie chce mi się wierzyć, że saą kobietki, które dowiadują się o ciąży w 2,3 miesiącu, albo i później,a my tu wyglądamy na każdy najmniejszy objaw... :-) Czekam...czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Witajcie dziewczeta!!! Zabko - po odstawieniu tabletek moga sie dziac "rozne rzeczy". Pamietam, jak odstawilam tabletki pare lat temu, zeby zrobic przerwe przed zmiana na inne. Moja pani doktor powiedziala, ze jak minie 35 dzien cyklu i nie dostane jeszcze okresu, to mam sie do niej zglosic. Okresu nie dostalam do tego czasu, wiec przepisala mi tabletki na "przyspieszenie" i dostalam po paru dniach. Obecnie nie biore tabletek od polowy wrzesnia i pierwszy okres, ktory przyszedl po odstawieniu byl punktualny jak w zegarku :) Nie wiem, jak bedzie z dalszymi okresami (w sumie to mam goraca nadzieje, ze sie jednak nie pojawia). Mysle jednak, ze to jest indywidualna sprawa kazdej kobiety - przeciez kazdy organizm jest inny. W gruncie rzeczy ja teraz tez nie wiem, kiedy mam dni plodne (z obliczen wynika, ze teraz jest najlepszy okres na fasolke, ale ktoz to wie, jakie zmiany zaszly w organizmie), wiec i tak z mezem staramy sie codziennie ;) Lusia - zazdroszcze Tobie, ze masz swoja malude. Mam nadzieje, ze niedlugo sie przekonam (ja jak i inne starajace), jak to jest widziec swoje malenstwo, poczuc jego ruchy i to wszystko, co sie dalej z tym wiaze. Szczesciara z Ciebie!!! Malinko - nie zamartwiaj sie na zapas. Kazdy z nas ma swoje lepsze i gorsze dni. Ja jak mam naprawde dola, to nic nie jest w stanie mnie podniesc na nogi - samo musi przejsc. Rozumiem wiec Ciebie, ze moze byc Tobie bardzo zle, ale nie poddawaj sie - nigdy nie nalezy mowic nigdy!!! Kasiu - tak w tym zyciu jest, niestety. Obawiamy sie, ze moze byc ciaza wtedy, kiedy bysmy jej nie chcieli, a jak juz chcemy, to zamatrwiamy sie, ze jej nie ma :( Ja co prawda przez caly czas zazywalam tabletki i to bardzo regularnie, wiec o "wpadce" nie moglo byc mowy, ale wiele moich kolezanek przezywalo takie rozterki. Na razie krotko sie staramy o swoja fasolke, ale chcialabym, zeby pojawila sie jak najszybciej. Z drugiej strony moge czekac jeszcze dlugo, ale wazne, zeby w koncu sie pojawila. Zyje normalnie i tak naprawde to o naszych staraniach wie tylko jedna moja przyjaciolka no i Wy, moje Mile Panie. Nie chce mowic, ze sie staramy, bo wiecie jak to jest - podejrzewam, ze wszyscy by sie dopytywali i to dzialaloby na nas jeszcze bardziej stresujaco. A tak, jak juz bedzie, to bedzie wielka radosc...:) soul78 - ja tez sie boje, ze jak wezme jakis lek, nawet przeciwbolowy, to zaszkodze mojemu malenstwu, gdybym potencjalnie byla w ciazy. Z drugiej strony - my wiemy, ze mozemy byc w ciazy, a takie kobietki, ktore "wpadly" i nieswiadomie zazywaly leki i nie tylko, rodza zdrowe dzieci. Ja wiem, ze to roznie bywa i nie mozna generalizowac, ale jedna tabletka przeciwbolowa chyba nie zaszkodzi az tak bardzo, co? Ostatnio tez mnie pare godzin glowa bolala i wzielam tabletke przeciwbolowa, ale taka, ktora przepisala pani doktor mojej kolezance bedacej w ciazy. Wiec chyba nic sie potencjalnie nie powinni stac?? Pozdrawiam wszystkie Mile Panie. W krotce sie odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :) Patulka - jak by to powiedzieć... idziemy prawie \"łeb w łeb\" ja robiłam wczoraj wieczorem test owulacyjny (czwarty dzień z rzędu) i też wczoraj pokazały mi się 2 krechy jednakowego koloru (wcześniej tez byłyn 2 ale ta druga była zawsze dużo dużo jaśniejsza). Więc również z mężusiem wzięliśmy się ostro do pracy ;) Teraz właśnie nie wim bo chce zrobic ostatni test dla pewności ale nie wiem własnie czy zrobić go dzisiaj czu jutro? Modle się żeby wszystko się udało, bo zaczynam już fiksowac na punkcie dziecka. naprawdę. piersi mnie bolą cały czas, sądziłam że to może ciąża ale to możebyc równiez objaw owulacji prawda? Z reszta sama nie wiem w kazdym razie test pokazał 2 mocno rózowe kreschy i to się liczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×