Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Aśka - nie załamuje się i głowa do góry. ja też jestem po poronieniu (zarodek obumarł, miałam oczyszczanie macicy dokładnie 6 sierpnia) o tego dzidziusia staraliśmy się rok. Teraz lekarz kazał nam zaczekać min. 3 msc, ale my już zaczeliśmy się już starać.... boimy się że to znowu będzie tak długo trwało :( teraz kochamy się codziennie żeby nie zaprzepaścić szansy, zobaczymy co z tego wyjdzie. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
A ja dziś rano jakby nigdy nic dostałam okres :-( Trudno...łzy troszkę pociekły, ale może to nie był najszczęśliwszy miesiąc na poczęcie dzidziusia. Miałam dwa bardzo silne stresy związane z sytuacją rodzinną, które być może przyspieszyły miesiączkę. Więc głowa do góry, okres minie i staramy się z mężem od nowa - byle skutecznie :-) Pozdrawiam Wszystkie mamusie, może mamusie i jeszcze nie (ale wkrótce) mamusie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa do goly estella.............nadejdzie odpowiedni czas. Do wszystkich ktore czekaja ze mna i za malinka79 :) :) :) Macie jakies nowe objawy, jeszcze trzy dni i zaczynamy dzialac i myslec powaznie :) Ja dzis biegam siku jak oszala (w domku chlodno pewnie dlatego). Piersi mam wieksze, ale miekkie tak jak po okresie?! A temperature rano mialam 36.8 o kreske wiecej............ pozdrawiam napiszcie co u Was i ............lece siku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estell, następnym razem na pewno się uda. Ja jeszcze nie dostałam@ale mam dostać jak juz wiecie 3-4.11, i tak sobie mysle, ze te moje objawy to wszystko chore wywory mojej wyobraźni:( ale cóz na pewno się nie poddamy. I będziemy próbować dalej jeśli teraz się nie uda. Choć z drugiej strony tli się we mnie iskierka nadziei. Trzymam za nas Wszystkie oczekujące ogromne kciukasy. Tulipanku ja tez tak mam, cały czas biegam siusiu, ale to raczej z nerwów:( ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde???????????????? a ja mam taki fajny dzien, jakos spokojniejsza dzis jestem i pogoda taka piekna przesylam pozytywne wibracje do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos27
NICK...........MIASTO......TERMIN.....KG NABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 26 tydzień.....Warszawa.....1Luty.............8...............Córcia............87 cm... Monika24......Rybnik........27 pazdz........19...............Corcia..........113cm trudi..............Dębica........24 marzec........7...................?.................97cm... 1102.............Opole..........11marzec........2.5................?.................88cm dzidzius..... Warszawa ...15rtyczen..........9..............Córcia............86cm... Mała31 .......Słupsk ......19 kwiecień .......1 ................?...................?.... Metka26........Essen........12marzec..........4...................?................90cm.. Lusia.........Starachowice...20 styczeń.....10..............Emilia.............90cm.. Mateczka ....Poznań ......20 styczeń ..... 12 .......... .Syn (Karol) ..... .?..... Katarinka29..Szczecin....17 marzec.......4,3..................?.................?..... Claptola.......Legnica........9 kwiecień.....3,5...................?................78cm... Milucha........Kraków........16 marzec......3,5...................?................84cm.. malgos27...Wrocław .... 7 kwiecień ...5 kg..... ? ..... 89cm .......?..................?.................?................?....................?.................?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos27
witajcie .... chyba troche za duzo przytylam co? .... i jakis mam za duzy obwod :-) lekarz powiedzial ze duzy dzidzior :-) i zdrowy i wszystk w porzadku :-) pozdrawiam wszystkie nowe kobitki i te piszace juz od dawna tez czytam caly czas ale nie mialam czasu odpisac pozdrawiam wszytskie brzuszki i kobitki :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka79 nie zalamuj sie tylko zrob cos pozytecznego, zeby zabic czas. Ja juz kuchnie wyszorowalam na blysk i lece odkurzac. :) :) :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to to lipa
dostalam okres dzisiaj...estella to tak jak Ty :)) ktos kiedys powiedzial że kobiety zrzyte ze sobą okres mają podobnie :) moze sie uda przy njblizszej owulacji....a ja juz dzisiaj na grobach bylam... jak wrocilam to zaczal mnie brzusi bardzo bolec...patrze a to poczatek @...troszke mi smutno KasiaMalinko jak pogoda w Poznaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietam
dzieki :) poczytalam troche te linki wczorajsze i troche mi sie temat przybliżyl :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Kobitki czuję się bardzo mocno okresowo.A zresztą już sama nie wiem. Oj, strasznego doła dziś załapałam, może to przez pogodę, a może przez zbliżający się okres? Zawsze mam gorszy nastrój przed okresem:(:(:(:(:(:(W Poznaniu pogoda mocno nie ciekawa:( Mgła, pada, jest szaro, cicho i ciemno i w dodatku to moje nastawienie:(:(:(:( Staram sie myslec pozytywnie, ale to juz prawie dwa lata starań i co? Dziekuje Wam jestesciee kochane. Buziaki ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Kobitki czuję się bardzo mocno okresowo.A zresztą już sama nie wiem. Oj, strasznego doła dziś załapałam, może to przez pogodę, a może przez zbliżający się okres? Zawsze mam gorszy nastrój przed okresem:(:(:(:(:(:(W Poznaniu pogoda mocno nie ciekawa:( Mgła, pada, jest szaro, cicho i ciemno i w dodatku to moje nastawienie:(:(:(:( Staram sie myslec pozytywnie, ale to juz prawie dwa lata starań i co? Dziekuje Wam jestesciee kochane. Buziaki ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinko
będzie dobrze, zobaczysz...musi byc :) ja sie nie poddaje, Ty tez bądź silna i uśmiechnij się :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........MIASTO......TERMIN.....KG NABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 26 tydzień.....Warszawa.....1Luty.............8...............Córcia............87 cm... Monika24......Rybnik........27 pazdz........19...............Corcia..........113cm trudi..............Dębica........24 marzec........9...................?.................98cm... 1102.............Opole..........11marzec........2.5................?.................88cm dzidzius..... Warszawa ...15rtyczen..........9..............Córcia............86cm... Mała31 .......Słupsk ......19 kwiecień .......1 ................?...................?.... Metka26........Essen........12marzec..........4...................?................90cm.. Lusia.........Starachowice...20 styczeń.....10..............Emilia.............90cm.. Mateczka ....Poznań ......20 styczeń ..... 12 .......... .Syn (Karol) ..... .?..... Katarinka29..Szczecin....17 marzec.......4,3..................?.................?..... Claptola.......Legnica........9 kwiecień.....3,5...................?................78cm... Milucha........Kraków........16 marzec......3,5...................?................84cm.. malgos27...Wrocław .... 7 kwiecień ...5 kg..... ? ..... 89cm .......?..................?.................?................?....................?.................?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Małgoś, jeśli uważasz, że za duzo przytyłaś i masz duży obwód brzuszka to popatrz na mnie:). Ale tym się akurat najmniej przejmuję, dzisiaj miałam wizytę i wiem, ze dzidziuś jest cały i zdrowy i waży aż 317g:) Straszny olbrzym:P. Niestety znów nie chciał nam zdradzić swojej płci, wsadził sobie pępowinę między nóżki i miał gdzieś mamę i tatę:P. Mój mąż stwierdził, że trochę za dużo dzidziuś ma ze swojej mamusi:):):). Wszystkie starające się trzymajcie się mocno, trzymam kciuki, żeby się Wam udało. Lusia, Metka, Claptola, dzidziuś, 1102, 26 tydzień, Mateczka i wszystkie dziewczyny, których nie wymieniłam - pozdrawiam gorąco🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Kasia to idziemy łeb w łeb :-) i znów razem będziemy oczekiwały następnej miesiączki. Oby paskuda nie przyszła!!!! Ja mam już test Quick Wiev, miałam testować w poniedziałek, ale że nie ma co testować, zostawię go na za miesiąc :-) Co się z tymi naszymi miesiączkami porobiło, że tak przyspieszyły!!! Postanowiłam z mężem, że do końca roku "polujemy" na chłopca, a jak do tego czasu nic nie wyjdzie, pójdziemy się przebadać. Tylko, że mój mąż jest przekonany, że w listopadzie uda nam się spłodzić maluszka :-) Ja starania zaczynam 11 listopada. A Ty Kasiu? Kupiłam sobie olej z wiesiołka, na poprawienie śluzu, bo coś mało go miałam w dni płodne. Nic więcej zrobić nie mogę. Ruszam znów z ćwiczeniami, bo przez to oczekiwanie się zaniedbałam i czuję zię rozlazła :-o mam nadzieję, że mój przyszły Dzidziuś doceni starania mamusi o dobrą kondycję i na gwiazdkę będę mogła powiedzieć sowim rodzicą, że zostaną dziadkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Ja właśnie kupiłam test pre-test i czekam, ale zrobię go w poniedziałek. Pomimo iż okres mam dostać 3-4.11, to myślę, że w poniedziałek 1.11.04 już będzie wiarygodny. Trzymajcie kciukaski,ech! Pozdrowionka ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Witajcie dziewczyny!!! Malinka - glowa do gory!! Tak jak i inne starajace sie - estella, Kasia i cala reszta, wlaczajac w to mnie. Trzeba myslec pozytywnie i nie nastawiac sie na sukces od razu, zeby przezyc mile "rozczarowanie". Ja myslalam, ze po odstawieniu tabletek juz za pierwszym razem zajde w ciaze - czytalam wszedzie, ze istnieje takie wielkie prawdopodobienstwo. Jakie bylo moje rozczarowanie, gdy dostalam okres!!! Teraz stwierdzilam, ze co ma byc to bedzie. Bardzo chce "fasolke", ale to moze ona sama wybiera sobie termin, kiedy ma przyjsc na ten swiat?? Wiem, ze latwo sie pisze, a inaczej jest w praktyce (tez podswiadomie mysle sobie, ze jak sie "przytulam" z mezem, to moze akurat tym razem bedzie malenstwo). Naszej podswiadomosci nie mozna niestety oszukac, ale nie nalezy sie poddawac!! Teraz jest weekend, wiec wszystkie mogace starajace sie - do dziela!!! Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, szczegolnie te z bliskiemu memu sercu Poznania. Glowa do gory. Ciesze sie, ze jestescie - razem zawsze lepiej i przede wszystkim razniej. Kto zrozumie tak dobrze kobiete jak nie druga kobieta... Szczegolnie, gdy maja ten sam "problem". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Malinko, bardzo mocno trzymam kciuki!!!!!!! A ja zgłupiałam dokumentnie. Już nie mam okresu. Skończył się, albo przerwał. Nie wiem, nie mam pojęcia co to jest i co o tym myśleć!!! Może tow wpływ silnego stresu (niestety, śmierć w rodzinie :-( ) Nie wiem, nigdy czegoś takiego nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Estellko, a jaki był ten Twój okres? Z pewnością wiesz, że będąc w ciąży też można mieć okres:) inny niż ten, który my znamy. Mniejszy bardziej skąpy i dziwny:) Może to właśnie to, poczekaj jeszcze parę dni. Słyszałam o takich przypadkach i występują one coraz częściej Jagódko jak fajnie, że jesteś z Poznania, może kiedyś wyjdziemy z naszymi Dzieciątkami na spacerek:) Proponowałam to już Kasi:)....tylko, że ona jest z...Warszawy, trochę daleko:) Ja jestem głupia na maxa, już stwierdziłam, że nie robię testu 1.11, tylko teraz czekam na okres i \"sruuuu\". Faktycznie muszę trochę odpóścić bo oszaleć można. Kochane Kobitki duże buziaki....i dalej trzymamy kciukasy ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Estellko, a jaki był ten Twój okres? Z pewnością wiesz, że będąc w ciąży też można mieć okres:) inny niż ten, który my znamy. Mniejszy bardziej skąpy i dziwny:) Może to właśnie to, poczekaj jeszcze parę dni. Słyszałam o takich przypadkach i występują one coraz częściej Jagódko jak fajnie, że jesteś z Poznania, może kiedyś wyjdziemy z naszymi Dzieciątkami na spacerek:) Proponowałam to już Kasi:)....tylko, że ona jest z...Warszawy, trochę daleko:) Ja jestem głupia na maxa, już stwierdziłam, że nie robię testu 1.11, tylko teraz czekam na okres i \"sruuuu\". Faktycznie muszę trochę odpóścić bo oszaleć można. Kochane Kobitki duże buziaki....i dalej trzymamy kciukasy ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Malinko, tem okres (jeśli to tak mozna nazwać) rzeczywiście był dziwny. Bardzo skąpy (a zwykle, pierwszy dzień był bardzo "ulewny"), krew była jasno czerwona i bez żadnych skrzepów (przepraszam za taki "obrzydliwy" opis). Troszkę się tym zdziwiłam ale pomyślała, że pewnie zaraz nastąpi ten właściwy, taki jak co miesiąc. A okazało się, że więcej krwawienia nie było, a te trwało tylko jakiś 4 godziny. I brzuch mnie wcale nie boli, a zwykle bolał...Jutro rano zrobię test ciążowy i będę wiedziała co to jest. Albo ciąża :-) (na co się nie nastawiam, ale zapaliła się jak zwykle iskierka nadzieji), albo jakieś przedkrwawienie wywołane silnym stresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Malinko, tem okres (jeśli to tak mozna nazwać) rzeczywiście był dziwny. Bardzo skąpy (a zwykle, pierwszy dzień był bardzo "ulewny"), krew była jasno czerwona i bez żadnych skrzepów (przepraszam za taki "obrzydliwy" opis). Troszkę się tym zdziwiłam ale pomyślała, że pewnie zaraz nastąpi ten właściwy, taki jak co miesiąc. A okazało się, że więcej krwawienia nie było, a te trwało tylko jakiś 4 godziny. I brzuch mnie wcale nie boli, a zwykle bolał...Jutro rano zrobię test ciążowy i będę wiedziała co to jest. Albo ciąża :-) (na co się nie nastawiam, ale zapaliła się jak zwykle iskierka nadzieji), albo jakieś przedkrwawienie wywołane silnym stresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Dzięki, że jesteście. FGajnie jest się tak wygadać i usłyszeć słowa otuchy. Dzięki wielkie. Malinko trzymam za Ciebie kciuki. Estellko, za Ciebie również. To może być ciąża. Niech się spełni cud.... odezwę się chyba dopiero we wtorek. W domu mam modem a wpracy stałe złącze. Pozdrawiam Was. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×