Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość fabiolka
mam 21 lat! mój mąz 37. mamy 3 dzieci w wieku 1,3,3 latek.jestem bardzo szczęśliwa bo nie pracuję. a moja siostra ma17 i mie chce miec jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodka...jestem w siodmym miesiacu...i nawet nie wiecie kobiety jak to szybko mija...dopiero co dowiedzialam sie ze jestem w ciazy i martwilam sie co ze studiami...a tu juz poczatek trzeciego trymestru i przygotowania do porodu... Dziewczyny...z ta cierpliwoscia to naprawde...i to nie tylko teraz, kiedy czekacie na okres: bedzie czy nie bedzie itd. Jak juz spelni sie cud, bo poczecie to naprawde wielki cud, dopiero sie zacznie. I to nie tylko lekcja cierpliwosci, ale i pokory. I ciaza bardzo bardzo zmienia kobiete, wycisza, uspokaja...Ale moge byc wasza nadzieja:P bo jeszcze pare miesiecy temu czekalam tak jak wy...a teraz mam pod serduchem synka- Kubusia i jestem najszczesliwsza baba pod sloncem. Wam tez sie uda!!!! Zobaczycie:D Grunt to cierpliwosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanku, ja kiedyś starałam sie to prowadzic, ale tak głupio pracuje, ze nie zdało to u mnie egzaminu. Poszłam wiec teraz w tym cyklu na ocene jajeczkowania i kto wie moze własnie sie udało....zobaczymy ...niech sie spelni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tulipan
dzięki za linki :) ja nie mierze tesperatury...odczuwam jajniki a poza tym mam regularne cykle :) Kasia do Malinki79 skąd jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhihihihi
to spacer z Warszawy do Poznania i spowrotem troche by zajął :) tak sobie poczytalam te linki i w sumie to objawy sie zgadzają ale moze to tylko moja podświadomosc...juz sama nie wiem...@ w niedziele powinnam dostac...poczekamy zobaczymy Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dostać @ środa -czwartek(3-4.11)ale w niedzielę już robię teścik.Co myśłisz, a może to za wcześnie? Ale może jednak kiedyś będzie nam dane pojsc razem na spacer z Dzieciatkami:) paputki. Kasia ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dostać @ środa -czwartek(3-4.11)ale w niedzielę już robię teścik.Co myśłisz, a może to za wcześnie? Ale może jednak kiedyś będzie nam dane pojsc razem na spacer z Dzieciatkami:) paputki. Kasia ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nigdzie nie wyjezdzam :) odpoczywam razem z dzidzia i moim kochanym :) musimy poszukac pezentu bo na urodzinki idziemy bede sie objadac tortem smietankowym hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja wiem
ja dzisiaj rano zrobilam i jedna krecha :( moze za wczesnie a moze tym razem sie nie udalo :( jak masz jeszcze cierpliwosc to nie rób :)może keidys nam sie uda isc razem na spacerek :) ja jutro rano jade na groby...a potem w niedziele...i wracam w poniedzialek Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dostac we wtorek. Nie robie wczesniej bo kiedys wyczytalam na necie opinie gina, ze 50% ciaz ginie z miesiaczka, wole nie wiedziec niz sie rozczarowac. Moze to prawda. Slyszalam opinie, by podczas miesiaczki nie brac tabletek przeciwbolowych nie dozwolonych w ciazy. Istnieje mozliwosc bycia w ciazy i miesiaczkowania, prawda. A konskie dawki tabletek takich jak ibuprom czy nurofen moga zabic wczesna ciaze. Tak sie tu z Wami dziele moimi spostrzezeniami. :) Co o nich sadzicie. Goraco polecam merzenie temperatury. Ja tez mam reguralne cykle jak w zegarku co 28 dni miesiaczka. Okazuje sie, ze jajeczkowanie wystepuje u mnie 18, 19 dnia cyklu. Co o tym sadzicie??????????A myslalam, ze jak 28 dni to 14. Mam jeszcze jedna obawe z tym zwiazana, na jednym z topikow w kafeterii, dziewczyna pisze, ze kobiety ktore maja krotka faze po owulacyjana nie sa w stanie utrzymac ciazy. Jajeczko nie ma czasu sie zagniezdzic. Co myslicie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dostac we wtorek. Nie robie wczesniej bo kiedys wyczytalam na necie opinie gina, ze 50% ciaz ginie z miesiaczka, wole nie wiedziec niz sie rozczarowac. Moze to prawda. Slyszalam opinie, by podczas miesiaczki nie brac tabletek przeciwbolowych nie dozwolonych w ciazy. Istnieje mozliwosc bycia w ciazy i miesiaczkowania, prawda. A konskie dawki tabletek takich jak ibuprom czy nurofen moga zabic wczesna ciaze. Tak sie tu z Wami dziele moimi spostrzezeniami. :) Co o nich sadzicie. Goraco polecam merzenie temperatury. Ja tez mam reguralne cykle jak w zegarku co 28 dni miesiaczka. Okazuje sie, ze jajeczkowanie wystepuje u mnie 18, 19 dnia cyklu. Co o tym sadzicie??????????A myslalam, ze jak 28 dni to 14. Mam jeszcze jedna obawe z tym zwiazana, na jednym z topikow w kafeterii, dziewczyna pisze, ze kobiety ktore maja krotka faze po owulacyjana nie sa w stanie utrzymac ciazy. Jajeczko nie ma czasu sie zagniezdzic. Co myslicie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi24
Ja prowadzę pomiary temperatury i trochę się niepokoję bo dzisiaj 18 dc a ja mam ciągle 36,4 nie wiem co o tym myśleć???Cykle regularne 29 dni!Czy to znaczy ze bez owulacji mam ten cykl??Już was wcześniej pytałam ale mi nie odpisałyście:-( Tak bardzo chcę mieć dzidzusia !Staram się od wakacji!!! Pozdrawiam was gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dostac we wtorek. Nie robie wczesniej bo kiedys wyczytalam na necie opinie gina, ze 50% ciaz ginie z miesiaczka, wole nie wiedziec niz sie rozczarowac. Moze to prawda. Slyszalam opinie, by podczas miesiaczki nie brac tabletek przeciwbolowych nie dozwolonych w ciazy. Istnieje mozliwosc bycia w ciazy i miesiaczkowania, prawda. A konskie dawki tabletek takich jak ibuprom czy nurofen moga zabic wczesna ciaze. Tak sie tu z Wami dziele moimi spostrzezeniami. :) Co o nich sadzicie. Goraco polecam merzenie temperatury. Ja tez mam reguralne cykle jak w zegarku co 28 dni miesiaczka. Okazuje sie, ze jajeczkowanie wystepuje u mnie 18, 19 dnia cyklu. Co o tym sadzicie??????????A myslalam, ze jak 28 dni to 14. Mam jeszcze jedna obawe z tym zwiazana, na jednym z topikow w kafeterii, dziewczyna pisze, ze kobiety ktore maja krotka faze po owulacyjana nie sa w stanie utrzymac ciazy. Jajeczko nie ma czasu sie zagniezdzic. Co myslicie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli co
proponnujecie mierzenie temperatury...kiedy najlepiej??rano?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mierze temperature rano ok 7-8, koniecznie przed pojsciem do ubikacji, jakikolwiek wysilek zmienia wynik. Uzywam termometru elektronicznego, podobno jest mniej dokladny, mierze tyle razy az az uzyskam trzy takie same wyniki. Do tego prowadze te zobserwacje sluzu i szyjki macicy. Jak wzrosnie mi temperatura to znaczy, ze jajeczkowanie sie odbylo, zazwyczaj pokrywa sie to z najwieksza iloscia sluzu owulacyjnego, a szyjka w tym czasie jest miekka i otwarta. wiecej informacji np na stronach: http://www.lmm.pl/npr/kurs/2.html http://www.antykoncepcja.com.pl/plodn_3.htm http://www.bajbus.pl/index.phtml?ids=zanim&kat=niechcesz&tmt=anaturalna warto poznac swoj cykl, przynajmniej wiesz czy wogole masz jajeczkowanie. Pozdrawiam Was kobitki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mierze temperature rano ok 7-8, koniecznie przed pojsciem do ubikacji, jakikolwiek wysilek zmienia wynik. Uzywam termometru elektronicznego, podobno jest mniej dokladny, mierze tyle razy az az uzyskam trzy takie same wyniki. Do tego prowadze te zobserwacje sluzu i szyjki macicy. Jak wzrosnie mi temperatura to znaczy, ze jajeczkowanie sie odbylo, zazwyczaj pokrywa sie to z najwieksza iloscia sluzu owulacyjnego, a szyjka w tym czasie jest miekka i otwarta. wiecej informacji np na stronach: http://www.lmm.pl/npr/kurs/2.html http://www.antykoncepcja.com.pl/plodn_3.htm http://www.bajbus.pl/index.phtml?ids=zanim&kat=niechcesz&tmt=anaturalna warto poznac swoj cykl, przynajmniej wiesz czy wogole masz jajeczkowanie. Pozdrawiam Was kobitki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tulipan
dzieki za info, poczytam sobie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Jagodka ->dzięĸi za info o różyczce , ja własnie dziś byłam u swojej lekarki pierwszego kontaktu i będę się szczepić we wtorek, kupuje szczepionke trzy w jednym tzn.na różyczkę,odre i chyba świnkę o ile dobrze pamiętam. Eh niestety jak się zaszczepie 2 listopada to moje pierwsze próby będę mogła rozpocząć dopiero w lutym :(((((( no ale trudno ! Pozdrawiam wszystkie starające się i te kŧóre są juz w ciązy, śledzę to forum od dłuższego czasu i daje mi ono nadzieje i dobre samopoczucie wspónoty :) Napiszcie jakie imona macie zapalnowane dla waszych pociech. Mi na chwilę obecną podoba się :Róża ( chyba przez tą szczepionkę na różyczkę , która mnie kosztowała tyle zachodu:))) i dla chłopca ...nie wiem :( , mój mąż natomiast nie chce żadnego \"wycudowanego: imienia ->Jak on to mówi...ale jak go przypieram do muru to mówi ,że jeszcze nie wie:)))) , eh pewnie mi sie zmieni jeszcze z kilka razy :) trzymajcie sie dziewczyny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Witajcie moje mile kobietki!!! Impersona - na pewno masz racje z ta cierpliwoscia - ja nie moge sie doczekac, kiedy bede w ciazy, a jak juz bede w ciazy, to nie bede sie mogla doczekac Maluszka na swiecie. Wlasnie dzisiaj bylam z kolezanka w sklepie i ogladalysmy ciuszki dla dzieci... Ona juz kupowala do swojego malucha - dwuletniego. Zastanawialam sie, kiedy ja bede to robila dla swojego... Malinka - milo mi slyszec, ze mieszkasz w Poznaniu. Ja tez tam mieszkam, chociaz obecnie jestem daleko od mojego domku. W kazdym badz razie pozdrawiam Ciebie goraco. Moze czasami napiszesz mi, co sie zmienilo w moim ukochanym miescie (i Twoim chyba zreszta tez). ;) Czy cosjuz buduja po "Baltyku"? :) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i dajcie szybko znac, czy wyszly Wam dwie kreseczki. Mi sie dopiero co skonczyl okres, wiec na razie musze tylko czekac, dlugo czekac... Moze tym razem sie uda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki:) Coraz więcej Kobitek tu jest z Poznania:) Jagódka, po bałtyku stawiają jakiś budynek, dokładnie Ci nie powiem co to będzie, ale w zeszłym tygodniu okazało się, że ta firma wogóle nie ma zezwolenia na tą budowę. Ale jaja:):) A u mnie tak jakby skończyły się objawy ciążowe:( ale i tak czekam, z iskierką nadziei..... ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki. też miałam dostać okres ok. 3.11, ale nie wytrzymałam i zrobiłam test rano. Buuuu, jedna cholerna wielka krecha..... Mam coraz większe obawy, że nie będę mogła mieć dzieci - jedno poronienie 6 lat temu, przy pomiarach temperatury wyszło, że mam cykle bezowulacyjne, teraz 2 miesiące brania tabletek na jajeczkowanie i nic!!!!!!!! Ja chyba zwariuję. Wyć mi się chcę z tego wszystkiego. Tuli[panku, Malinko79 - trzymam za Was mocno kciuki. I za wszystkie pozostałe kobietki- żeby ten cholerny okres się nie pojawił. ps. Byłam wczoraj u znajomych, jakie oni mają śliczne maleństwo. Czuję , że niedługo chyba zwariuję!!! Pozdrawiam cieplutko - idę wyć!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie powtórzę się po raz kolejny, ale tak się cieszę, że jesteście. Nawet jeśli okaże się, że i tym razem się nie udało to chyba będzie mi łatwiej:) chociaż podejrzewam, że bez łez się nie obędzie. Mój mężuś jest taki szczęśliwy....ale wie, że to może być fałszywy alarm. Już powoli zaczynam się nastawiać na brak Dzidziusia w tym miesiącu:(:(:(:( ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, popłakałam się, nie możesz się załamywać. Proszę Cię, wszystko się ułoży(łatwo cholera mówić) my też staramy się cały czas, od prawie dwóch lat i dupa. dla czego to wszystko kest takie nie sprawiedliwe?????????? ...niech się spełni cud....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie sie kobitki!!!!!!!!!!!!! Ja bardzo wierze Bogu. Jezeli On zechce to tak sie stanie. Jezeli wierzycie To poproscie Go o to, On wysluchuje wszystkich, moze nie odrazu ale wysluchuje. :) :) :) ...cuda sie zdarzaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi 24 - jest możliwe, że możesz mieć zaburzenia samego jajeczkowania i jest możliwe że może wystepować okres, ale jajeczkowanie nie musi. Tak też się zdarza. moim zdaniem powinnaś udac się do lekarza, który może po kilku badaniach określić kiedy u Ciebie występuje jajeczkowanie. Inaczej będziesz się bez sensu zamartwiać, zadręczać i zastanawiać. Więc ubieraj się i do lekarza ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×