Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość bogna12
czesc dziewczyny te nowe i juz obecne, Mateczka, wydrukowalam sobie przepis na zurek(jestem wlasnie na diecie optymalnej i takie cos z mila checia!!!) weszlam na te strone www. gazeta.dk-szok!jak mozna takie cos robic!!!jestem obuzona!!! sluchajcie odstawilam tabletki i teraz 6 miesiecy odtrucia!a tyle starczy zeby sie organizm po tabletkach odtrul?jem kwas i mierze temperature! pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza26
To co zobaczyłam na tej stronie internetowej to coś okropnego. Czy ludzie, którzy to robą mają w ogóle sumienie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!! Mateczka dzieki za przepis na zurek...rzeczywiscie troche roboty...ale co tam, to moj jedyny sposob zeby zjesc szurek, ktory uwielbiam...wiec chyba sie poswiece i zrobie.... nastepnym razem postaram sie o buletki z zurkiem z dluzsza data waznosci:) Claptola....coz...mi powoli zaczyna byc widac brzuszek....najbardziej ja sama go widze i maz...tez mieszcze sie jeszcze w stare spodnie ale te najwezsze juz s dosc obcisle....ja przed ciaza wazylam 50 kilogramow, przy wzroscie 164 cm, tak w sam raz:) teraz mam jakies 4 kilogramy wiecej.....chyba tez troche za szybko tyje.... ale ogolnie tylko po brzuszku widac...zwlaszcza wieczorem mam juz taki dosc spory:) od spalaszowanego jedzonka:) i tez czuje sie strasznie pelna.....jak bańka no wlasnie dziewczyny, jak u was z waga?? bez komentarza pozostawiam artylkuł,chyba to zle miejsce na zamieszczanie go......tu sie babki starajace sie o dzieci, pragna ich i nikt tu nie mysli o aborcji.....jest na kafeterii inny zupelnie temet, o antykoncepcji...moze tam kogos zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie
dziewczyny za duzo by czytac o tych wszystkich Waszych staraniach, za duzo, jest to bardzo przyjemne ale za mało mam na to czasu. Jestescie kochane w tych swoich opisach. Ja mam pytanko jedno, naleze do starajacych sie. Po krótce napisze pytająco: Ostatni okres miałam 22.07 wiec wyliczyłam ze przy 28 dniowych cyklach winnam dzis wczoraj spodziewac sie okresu. Rano nie zrobilam testu bo cóz mówie poczekam troche dni. Ale teraz nie wytrzymałam i zrobiłam test w pracy. Mozna powiedziec ze przed chwilka. Tak na prawde to nie miałam sporo moczu ale nie mogłam wytrzymac a wystarczy kropelka. I chyba tu popoełniłam bład bo nie dosc ze nie rano z nocy to jeszcze piłam herbate jadłam i przed zrobieniem godzinke sie wysiusiałam i pozniej wykonałam test z czego wyszła nawet kreska testowa niebieska jasno blada. Myslicie ze powinnam powtórzyc czy on juz powinien dac wiarygodny wynik. Czy to czysta moja glupota ale juz nie moge sie doczekac dlatego pod wpływem emocji zrbiłam test. Nie dawajac mi nadzieji napiszccie czy tez popoełniłam ewidentnie bład i czy tak miałyscie czy moze w ogóle za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa
Drogie Pytanie. spokojnie, ja miałam taką samą sytuację, zrobiłam test w pierwszym dniu potencjalnej miesiączki-wynik negatywny, powtórzyłam test za 3 dni-dwie krechy jak byk. Teraz jestem w 15 tygodniu ciąży więc głowa do góry i troszkę cierpliwości. A teraz do wszystkich Witam!!! Milutko tu u Was. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie trudno powiedzieć, czy to był błąd, test pokaże wynik pozytywny jeśłi w moczu jest wystarczające stężenie hormonu HcG. W tak ewentualnej wczesnej ciąży to stężenie może być wogóle bardzo małe, a co dopiero jeszcze w środku dnia, po siusianmiu wczęsniejszym. Jeżeli miesiaczka nie pojawi się powtórz test, ale poczekaj jednak ze trzy cztery dni. A jak z innymi objawami? Pozdrawiam i tzrymam kciuki, żebyś dołączyła do nas już wkrotce. Metka - ale ty to laseczka byłaś (i pewnie dalej jesteś) no no, taka waga, szczuplutenka dziewucszka z Ciebie. ja niestety nie należę do chudzinek,. chociąz mam b. drobne kosci i jestem malutka. W zasadzie jednak z wagi sprzed ciąży jbyłam zadowolona, nie wyglądałam źle, przy wzroście 158 wazyłam 53 kg, ale całkiem nieźle to wszystko rozłożone no i Misio lubi kobiece kształty :). Jak schudłam za duzo to miałam strasznie szczupłą twarz i brzydko to wyglądało. Mam nadzieję że nie przytyję za dużo w ciąży, bardzo uważam na to co jem, staram się jeść zdrowo ale niezbyt kalorycznie. Może się uda. bylabym szczęśliwa jakbym przytyła nie więcej niż 13 kg, skoro przy tamtych łobuziarach przybrałam 25 i 30. Szok. Ale szybciutko wrócilam do normy, a druga córa ważyła 4150 więc było co nosić. A teraz szczypiorek z nij taki że aż wstyd czasami. Znowu mnie wzięlo na pisanie, przesadzam chyba, mozecie mnie troszkę przystopować :) Pozdrawiam raz jeszcze papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie trudno powiedzieć, czy to był błąd, test pokaże wynik pozytywny jeśłi w moczu jest wystarczające stężenie hormonu HcG. W tak ewentualnej wczesnej ciąży to stężenie może być wogóle bardzo małe, a co dopiero jeszcze w środku dnia, po siusianmiu wczęsniejszym. Jeżeli miesiaczka nie pojawi się powtórz test, ale poczekaj jednak ze trzy cztery dni. A jak z innymi objawami? Pozdrawiam i tzrymam kciuki, żebyś dołączyła do nas już wkrotce. Metka - ale ty to laseczka byłaś (i pewnie dalej jesteś) no no, taka waga, szczuplutenka dziewucszka z Ciebie. ja niestety nie należę do chudzinek,. chociąz mam b. drobne kosci i jestem malutka. W zasadzie jednak z wagi sprzed ciąży jbyłam zadowolona, nie wyglądałam źle, przy wzroście 158 wazyłam 53 kg, ale całkiem nieźle to wszystko rozłożone no i Misio lubi kobiece kształty :). Jak schudłam za duzo to miałam strasznie szczupłą twarz i brzydko to wyglądało. Mam nadzieję że nie przytyję za dużo w ciąży, bardzo uważam na to co jem, staram się jeść zdrowo ale niezbyt kalorycznie. Może się uda. bylabym szczęśliwa jakbym przytyła nie więcej niż 13 kg, skoro przy tamtych łobuziarach przybrałam 25 i 30. Szok. Ale szybciutko wrócilam do normy, a druga córa ważyła 4150 więc było co nosić. A teraz szczypiorek z nij taki że aż wstyd czasami. Znowu mnie wzięlo na pisanie, przesadzam chyba, mozecie mnie troszkę przystopować :) Pozdrawiam raz jeszcze papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
ja przed ciaza moje mamuski wazylam 39 kg:) teraz waze 44 :) wiec chyba tak duzo nei przytylam:) heh zachcianki mam rozne czasem i slodycze ale najczesciej to dzem i gorek kwaszony mogie jesc razem:) i placki ziemniaczane ze smietana i cokrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claptola..no ja raczej do szczuplych naleze/nalezalam....do tego uprawialam sport a odkad rzucilam palenie prawie rok temu to doszlo zdrowe odzywianie....juz pod katem ciazy ale dla samej siebie, zreszta aktywne zycie zawsze mi odpowiadalo...teraz zrezygnowalam z cwiczen...spaceruje tylko...no i basen choc obawiam sie jakis infekcji pochwy... jednak na bolacy kregoslup plywanie najlepsze. Bede trzymala kciuki, zebys nie przytyla zbyt duzo...13 kilogramow to wydaje mi sie dobre zalozenie.....ja tez nie chcilabym przytyc wiecej niz do 65 kilogramow....zobacze czy mi sie uda...potem bede mialam sporo pracy nad soba....ale nie to jest najwazniejsze.....oby dzidzia byla zdrowa, ja soie z waga jakos dam rade. Mam strasznie szczupla twarz...teraz wygladam jak niedozywiona, choc bioderka calkiem calkiem...wiec kilka kilogramow mam nadzieje ze poprawi moj wyglada twarzy....i snikna tak widoczne kosci policzkowe:) a no i Claptol...nikt nie bedzie cie krytykowal za to ze piszesz.....pisz jak najwiecej...lubie czytac...Pozdrawiam;) dzis mamy 10 tygodni i 5 dni!!do konca 1 trymestru juz niedaleko! Pytanie..powtorz test...mi wyszedl pozytywnie a zrobilam moj w dniu kiedy miala wystapic miesiaczka...i tez po poludniu..ale za to u ginekologa test wyszedl mi negatywnie.... poczekaj kilka dni a jak nie mozesz wytrzymac (znam to:)) to zrob jutro z samego rana...zycze powodzenia! Szczęśliwa! witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
MALGOS27aa MTIZOL jest na recepte:( ale kazdy elakrzaz skrony ci przepisze heh fajnie ja za to jak psialm tylko na nosie kiedys wyciskalam bo mi przed okresem wyskakwialy i znikaly teraz nie ruszam a po tej masci znikaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16 tydzień
DZIDZIUS wazylas mniej przed ciaza niż ja, ja ważyłam 42 kg przy wzroscie 160 cm a teraz waze 44 kg nareszcie zaczelam tyć bo w ciagu ostatnich 5 lat waga nic mi sie nie zmienila hihi :D Jeszcze mój chłopak alej uż niedłkugo reaguję pozytywnie na wszystko ma razem ze mna zachcianki no może ma nawet wieksze niz ja :) cieszyc bedzie sie chyba za kazdym razem jak dzidzia kopnie ale na to jeszcze musze poczekac ciutke, prawie zemdlał jak usłyszał serduszko, mam nadzieje ze uda mu sie wytrzymac przy porodzie bo tez będzie 'ze mną' rodził Pozdrawiam wszystkie kobitki w błogosławionym stanie i te które jeszcze nie są :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
16 TYDZIEN niom wazlam malutko:) ale jakos mi dobrze z ta waga tez nie moglam utyc:) fajnie ja mam 159 i waze 44 :) męza mam od miesiaca i 9 dni:) tez mam nadzieje ze nie zemdleje bo zamiast odbierac porod beda go ratowac;p hehe. jak mam zachcianki to stara mi sie je spelniac:) mmmmm zjadlabym lody o smakou tofi inalesniki :) ale mi sie zrobic nie chche zmeczona jestem :( a ty kiedy planujesz zostac zona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claptola a kiedy twoj termin wizyty u lekarza?? dzidzius to ty na prawde mala jestes i drobna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
METKA26 MALA mloda drobna mamuska:) i zoneczka KRUSZYNKA jak mowi moj maz;)podobno do twrzy mi z tym malym brzuszkiem:) nic nei proadze ze jestem drobna :) po ciazy mogla bym wazyc 45 i spoko by bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 tydzień
dzidzius to obie jestesmy malutkie drobniutkie mlodziutkie :D Postanowilismy ze sie pobierzemy jak malenstwo przyjdzie na swiat bo teraz nie za dobrze wygladam a potem tak z brzusiem braqc slub to dla mnie nie bardzo :) wiesz mamy nawet podobny termin porodu rozni sie tylko o 2 tygodnie hihi ale mamy dużo wspólnego, moze jeszcze twoj maż ma blond wloski i niebieskie oczka hihi a ty jestes blondynka?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
16 TYDZIEN kurde jestem baldynka:) u mne nie bylo brzusia widac za bardzo :) skamuflowany przez sukienkie :) zycze szczescia w malzenstwie:)Moj mąż jest brunetem o zielonych oczkach:) a chcecie? wiedziec jakie placi dzidzia?niom obydiwe jestesmy malutkie i drobniutkie a ty ile masz latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16 tydzień
Mam 19 latek, tak chcemy wiedziec czy będzię chłopiec czy dziewczynka bedziemy wtedy wiedziec jak do dzidzi w brzuszku mówic hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metka w zasadzie moja Pani doktor prosiła mnie bym przyszła jutro, zalozyć kartę itd. Ale waham się czy jeszcze nie poczekać jeden tydzień. Jutro kończy się 7 tydzień. Z doswiadczenia wiem, że zwykłym badaniem znowu nic nie wyczuje, usg ma u siebie w szpitalu, a nie w gabinecie.. A na usg umówi się pewnie ze mną pod koniec sierpnia albo na początek września bo tak mi sugerowała. Więc czy jest sens iść jutro? Z tą moją p. doktor to taka trochę inna sprawa. Bo ani nie jest to gabinet prywatny ani państwowy. Przyjmuje ona w mojej firmie, więc wizyty mama za darmo, jest ogólnie dosyć miła i kompetentna, ale waham się jeszcze czy nie iść prywatnie, chociaż bardzo mocno musze się liczyć z groszem. Pewnie pójdę jutro bo nie wytrzymam, zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16 tydzien
upsik wlasnie zauwarzylam blad w moim pseudonimie hihi zamiast 15 powinna byc 16 kolejny tydzien minal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
a my chcemy zeby to byla niespodzianka:) a do dizdzi mowimy JUNIOR:) ihhi ja mam 20 co wiesz juz a moj maz 24 a twoj przyszly mezus? milo sie z toba rozmaiwa jak malesntwo?lenia mam niechce mi sie nic robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Już dawno mnie nie było. Czytałam Wasze wpisy, ale nie miałam czasu więc nic nie pisałam. Ale gratuluję wszystkim mamuśkom, ja dopiero jestem w grupie starających się. Robię sobie różne badanka, żeby znać stan swojego zdrowia. Mam pytanie. Byłam wczoraj u swojej ginekolog i podczas usg (dopochwowe) powiedziała, że mam grubą śluzówkę. Zapytała czy jestem w ciąży. Odpowiedziałam jej że nie, bo miałam okres (1 sierpnia). A ona na to, że do zapłodnienia mogło dojść w ostatnich dniach, bo jestem po jajeczkowaniu. Powiedzcie mi, błagam, co oznacza ta gruba śluzówka? Czy któraś z Was spotkała się z czymś takim? Poza tym wszystko mam w porządku, czekam jeszcze na wyniki cytologii. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16 tydzień
moje kochanie ma 23 latka wiec jest u nas taka sama roznica wieku co u was hehhehehe na to nie liczylam :D moje maleństwo jest głodne wiec sie zegnam ale wpadne pozniej :) po obiadku troche poleniuchuje bo bardzo to lubie zwlaszcza teraz kiedy jest taki upał papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
ja wcinam sucharki bede wieczorkiem teraz ide do taty do pracy ponudzic sie znim:) worce wieczorem jak bedzie maz buzkaki pa 16TYDZIEN do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claptola.....w 7 tygodniu bedzie widac i dzidzie i bedzie slychac serduszko...rozumiem ograniczenia finansowe.....do konca sierpnia nie zostalo juz duzo.....jak pojdziesz za 2 tygodnie na usg dopochwowe to zobaczysz ..bedzie cudownie...zobaczysz malenstwo:) popieram Twoje podejscie.....ja niestety nie jestem az taka opanowana, zwalam to na 1 ciaze, Ty masz doswiadczenie....:) sama wiesz najlepiej a moje rady to wiesz....na prawde przy moich prawie 26 latach to jestem zielona jesli chodzi o medycyne...i ciaze. Jednak doradzałabym Ci zaczekac i pójsc na 1 wizyte dopiero jak bedziesz miala robione to usg. Dostaniesz wtedy tez na pewno karte ciazy:) bedziesz sie zaraz inaczej czula....przynajmnije ja sie inaczej poczulam:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Metko ja się czuję tak samo zielona jak za pierwszym razem :):):) jedyne co pamiętam to, to, że ani przy pierwszej ciąży ani przy drugiej nie zdawałam sobie sprawy chyba, albo nie przyjmowałam do wiadomosci, że może tej ciąży nie być, albo może coś być z nią nie tak (jakieś puste jaja płodowe czy coś w tym stylu). A teraz sie włąśnie tego strasznie boję, dlatego chcę iść na usg jak już na pewno będzie widać to serduszko, ale wcale nie jestem opanowana. Najchętniej leciałabym już teraz. Na szczęście jestem przed wypłatą więc nic z tego :). NIe wiem co zrobię jutro, teraz to sobie mogę mówić, ze wytrzymam....sama najlepiej wiesz jak jest :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claptola! W takim razie idz jutro...mozemy sie jedynie wspierac...a ja ci mowie, ze wszystko jest dobrze...tyjesz, masz te wszystkie objawy...dzidzia rosnie a Ty niebawem ja zobaczysz i uslyszysz! Wiem jak to jest...tez sie zastanawialam co bedzie jak nie bedzie slychac serduszka, jak cos bedzie nie tak....koniec swiata dla mnie.....a jeszcze tyle sie slyszy o powilkaniach....zwlaszcza ze poszlam do lekarza kiedy bylam w 3 tygodniu ciazy -jego test nawet nie wyszedl pozytywny...ale ja wiedzialam ze w ciazy jestem. Dlatego nie warto chodzic za szybko..teraz to wiem ale czy przy nastepnej ciazy nie zachowam sie tak samo.....tego jeszcze nikt nie wie...Jak nam zycie bede miala to samo co ty -\"zacmienie umysłu\", jakby wczesniejszych ciaz nie bylo!:) Ciaza to taki magiczny czas ze kobieta wariuje i udziela sie to jej otoczeniu! pozdrawiam! trzymaj sie Claptola! bedzie wszystko ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateczka
Claptolus ma racje ja z 1 ciaza tak nie szalalam jak teraz, moz sie smieje ze niedlugo to sobie oddam wlosy zbadac, jak mnie cos boli czy cos odrazu dzwonie do lekarza lub poloznej.Napewno bardziej panikuje niz z 1 dzieckiem moze to przez te problemy z zajciem w ciaze i wczesniejszym poronieniem?.Pozrdawiam was wszystkie i claptplus nie martw sie poczakaj nie idz za wczesnie bo za wiele nie zobaczysz a pewnie chcialabys juz cos wiecej widziec niz malenka fasoleczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza26
Tak sobie czytam niektóre wypowiedzi i juz nie moge sie doczekać, kiedy ja tez bede mieć duzy brzuszek. A tu klops musze wytrzymac co najmniej do października. Eccccchhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16 tydzień
Claptola nie bój się ja też sie bałam, a serduszko usłyszałam :D Dziewczyny a bierzecie jakieś witaminki?? bo mi lekarz przepisał MATERNE z selenem bo morfologia gorsza od poprzedniej wyszła ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
16 tydzien tez bralam materne ale juz nie biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×