Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość PATIS
Mała Mocca - Gratulacje!! :) Ja jestem pełna nadziei, że też mi się uda...już chyba coraz bardziej mój mąż się przekonuje do tej decyzji... (powiedział: "uważaj, nie kuś mnie..." a później... "no to kiedy płodzimy potomka?" ale jak chciałam wczoraj siękochać bez gumki...to prosił, żebyśmy założyli...ale i tak dopiero tuż przed jego końcem... trzeba chyba nad facetem trochę pojęczeć, pokazać jak gotują się w nas hormony i instynkt macierzyński..., zaczęłam z nim więcej o tym gadać... hmm może mnie zrozumie:))) Zazdroszczę tym z Was, których mężowie sami chcieli mieć bejbiaka. Madi30 -- sprawdzałam te stronki co posłałam, u mnie wszystko sięotwiera, więc adresy są poprawne Kasia KG -- czasami ten wzrost temp. jest bardzo niewielki, czasami tylko o 0.2 kreski, dlatego najlepiej jest dodatkowo obserwować śluz...ja w ogóle w tym cyklu (a to dopiero mój I-szy, w którym mierzę temp.) to mam dziwne te skoki temp. -- w 6 dniu miałam nawet 37.2, (i myślałam, że może jednak pomimo okresu jest ciąża :)) ) potem 36.8, 36.7, a dzisiaj już 36.5 Jeszcze coś... ja z obserwacji koleżanek w ciąży widzę, że te, które się mniej przejmują swoją ciążą, a nawet te, które robiły wszystko, żeby ją stracić (tak tak niestety też mam taką jedną znajomą) lepsze mają samopoczucie, robią więcej rzeczy i rodzą zdrowe dzieci. Ta co nie chciała ma już śliczną córę (oprocz tego 2 chłopaków i męża, z którym chciała się rozwieść tuż przed tym jak dowiedziała się, że jest w ciąży) a więc nie przejmujcie się tak bardzo, owszem dbajcie o siebie i maleństwa, ale bez przesady...nie chuchajcie, nie panikujcie, wewnętrznie się wyciszcie i nie myślcie tylko o swojej ciąży, a na pewno Wasze dzieci będą zdrowsze, spokojniejsze, mniej zestresowane i szczęśliwsze... :))) papa POZDRAWIAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Witajcie w poniedziałek! A nam wczoraj, 6 dzień mojego cyklu, pękła prezerwatywa. Ale mi się śmiać chciało. Nie wiem dlaczego. W ciążę raczej od tego nie zajdę, chociaż ucieszyłabym się gdyby się udało. Byłaby to prawdziwa przewrotność losu. Bo, jak pisałam, jestem gotowa rozpocząć starania w październiku. I bardzo się do tego przygotowuję. Mąż twierdzi, że popadam w paranoję i żebym przystopowała z tą obsesją, typu tego nie robię, tego nie jem, itp. Czy słyszałyście o przypadku, żeby w pierwszym dniu po miesiączce zajść w ciążę? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Kochane Kobietki! Po weekendzie. Ale sobie poczytałam:) Cieszę się bardzo, że mamy takie forum. Dzisiaj jest fajny dzień-Mamy pierwszą rocznicę ślubu:) Bilans roczny wyszedł super. Skończył mi się okres, więc teraz codziennie przytulanko i staranko. Pozdrawiam Was serdecznie, wszystkie Mamy, Ciężarówki i niebawem Ciężarówki. Buźka:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę jutro do lekarza i pewno pójde na zwolnienie. Czuje sie dobrze, ale mąż nalega, zeby chuchać na zimne i przez pierwsze 3 siedziec w domku bez nerwów. Chyba się poddam sugestii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mała Mocca, nie martw się - na pewno wszystko będzie dobrze. kuzynka mojego męża też poroniła pierwsze dziecko, a teraz ma 4-letniego synka i jest w ciąży z kolejnym dzieckiem :) myślę ze mąż dobrze ci radzi - oszczędzaj się i bądź dobrej myśli! trzymam za ciebie kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1102
ja tylko na chwilkę......Mała Mocca...serdeczne gratulacje i pozdrawiam :-) :-) :-) 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki żabka:) Nawet mi sie dzisiaj w pracy fajnie siedzi z myślą, ze jeszcze jutro i rzucę te wszystkie dziwne sprawy w kąt;) Mam teraz takie przeczucie, że będzie oki. I taki spokój jakiego już dawno nie miałam. I ta piękna jesień za oknem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem własnie po lekturze Waszych wypowiedzi!! Szara Myszko - ciesze sie że masz dobrego ginekologa i opiekę- to bardzo wazne!! Patis- maż na pewno oswaja sie z myslą o dziecku- bedzie dobrze..:)) Metko- Dziękuję za to ze zawsze umiesz mnie na duchu podtrzymac :)) Madi- co do bólu głowy, to mój lekarz pozwolił brac paracetamol- nigdy jednak nie skorzystałam, po prostu przetrzynuję ból. Nie jest az tak dokuczliwy, zamykam sie w sypialni, mąz chodzi na paluszkach, a ja mysle sobvie że dla dobra malenstwa wytrzymam bez tabletki- zawsze mija:)) Aśka- mam nadziję ze egzamin zdany???????? Napisz koniecznie!! Ja skonczyłam studia 2 lata temu- dobrze wiem jak to jest!! 1102- nie martw sie, dzidzia jest dobrze chroniona, poza tym nie upadłas na brzuszek...ja tez spadłam z łóżka. Rzeczywiscie po urlopie ciężko isc do pracy- ale jak Ty bardzo wczesnie wstajesz??? Dzidzius - jak ząbki?? Wpadaj czesciej do nas :)) :)) Estello- chyba raczej w 6 dzien cyklu w ciąże nie zajdziesz, chociaz??? Sama nie wiem. A jesli tak- to bedziesz miała dzidzię 1 miesiąc wczesniej!!! Lonia- gratuluję mieszkanka- wiem co to znaczy bo sama od niedawna mieszkam w swoim domku. Napisz więcej- czy duze czy małe, czy w bloku??? Że jest ładne to na pewno wiem- i najwazniejsze ze Twoje!! Katarinko- majteczki to ja juz od dawna nosze bardzo nisko-pod brzuszkiem, i rajstopki tylko samonosne. Kostiumik, który kupiłam na wakacyjny okres ciąży, wczoraj niestety juz okazał sie mocno przyciasny- a tak go lubiłam. Od poczatku ciąży przytyłam 6,5 kg- i wszystko to weszło w brzuszek!! Trudi- jak zdrówko- mam nadzieję ze juz dobrze!! Mała Mocca- serdeczne gratulacje- witaj wsród ciężarowek :)) :)) :)) :)) Żabko- mam nadzieję, ze i Ty wkrótce przekazesz nam dobrą wiadomosc!! Mateczko- ja tez wczoraj miałam nienajlepszy dzien, a dzis jest lepiej!! Co do USG- ja mam wydruk wszystkich wymiarów mojego malenstwa i jestem na etapie dokładnego rozszyfrowywania tych cholernych skrótów. Co 3 tygodnie teraz bedziemy z panem doktorem te dane porównywac- czyli sprawdzac jak malenstwo rosnie....... Malinko- miłego przytulania :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie Panie, których nie wymieniłam z przyczyn technicznych.......Mam wszystkie nicki zapisane w kalendarzu, więc pamiętam o kazdej z Was. Mam nadzijeę ze Wy o mnie tez. No własnie Adrianka o nas juz chyba na stale zapomniała :(( Mam nadzieje ze z nią i z jej dzidzią wszystko w porządku........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATIS
Lusia dzięki za pocieszenie...trzeba wierzyć, że będzie dobrze...:)) :)) A teraz opowiem Wam coś..uśmiałam się ciut (nie tylko ja) :)) a więc zadzwonił do mnie przed chwilą mój mąż no i rozmawialiśmy chwilę o przedłużeniu terminu mojej pracy dyplomowej i ucieszył się, że mogę to zrobić bez problemu, bo bał się, że nie zdążę i trzeba będzie powtarzać rok :)) a potem zapytał się: "czy dzisiaj będzie można?" :)) (często nie kończy swoich wypowiedzi, sprawdzając mnie, czy wiem o co chodzi) potem dodał czy jest na tyle ładnie, że można iść dzisiaj na rower, a ja zmartwionym głosem odpowiedziałam mu...a już się cieszyłam, że się zdecydowałeś... (i też nie dokończyłam, ale wiedział o co mi chodzi) :))) no i to go rozbawiło i śmiał się do słuchawki a ja razem z nim...chyba już wie, że mam obsesję :)) :)) :)) Ale chyba lepiej podczas starań nie myśleć o tym, że właśnie może począć się dziecko, co myślicie...? kurczę ja mam dopiero jakoś 19 dc okres płodny a jużjestem jakoś dziwnie podniecona, a to dopiero 12 dc - chyba jednak za dużo o tym myślę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATIS- ja przestałam w ogóle myśleć o \"robieniu bobaska\". Powiedziałam sobie, ze jak nie będzie teraz to nic sie nie stanie i wymyśliłam 100 rzeczy, które będę robić. I na dodatek bylismy zaganiani i po powrocie do domu częsciej padaliśmy na nos niz mielismy ochotę na figle;) Bo co ma być to bedzie i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lusia, dzieki za pamięć. no ode mnie to chyba aż tak szybko nie usłyszycie dobrej nowiny, bo teraz robię krótka przerwę po odstawieniu tabletek anty. i zaczniemy działać dopiero w listopadzie 😭 poza tym boje się, że od razu mi się nie uda i jeszcze dłuuuuuuuuugo ;) będę wam tu głowę zawracać. ;) no cóż różnie bywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
A ja nie wiem czemu, mam przekonanie, że uda mi się zajść w ciążę za pierwszym, planowanym podejściem :-) I mój mąż też tak twierdzi :-) Więc, nie martwię się na zapas. A co będzie, to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_KG
Patis dzieki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis uciekam dziewczyny wczesniej- skonczyły mi się badania okresowe i musze je zrobic tzn dostac tylko zaswiadczenie. Myslę ze uwzględnią moje aktualne badania i to że jestem pod stałą opieką lekarską i nie będą mnie ponownie kłuc!! Patis- nie wiem czy tak mozna całkiem nie myslec że chce sie miec dziecko podczas staran o nie. Ja starałam sie nie myslec, ale i tak w podswiadomosci miałam nadziję ze sie uda- i sie udało!! Żabko- listopad już tuż tuż - zobaczysz jak szybko minie.....A bierzesz juz Folik??? Estello- masz rację nie martw sie na zapas tylko do dzieła!! Do zobaczenia jutro moje drogie.......zycze milego popoudnia i wieczoru oraz upojnych nocy ze sodkimi upragnionymi \"konsekwencjami\". Pozdrawiam brzuszki i ich mamuski!!! :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lusia, pewnie że biorę!!! już od kliku dni :) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lusia, pewnie że biorę!!! już od kliku dni :) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lusia, pewnie że biorę!!! już od kliku dni :) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lusia, pewnie że biorę!!! już od kliku dni :) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lusia, pewnie że biorę!!! już od kliku dni :) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lusia, pewnie że biorę!!! już od kliku dni :) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lusia, pewnie że biorę!!! już od kliku dni :) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sorry za powtórzenia :) niezamierzone !!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sorry za powtórzenia :) niezamierzone !!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sorry za powtórzenia :) niezamierzone !!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mocca masz rację \"co ma być to będzie\", ale ...ja JUŻ BYM CHCIAŁA, nie nie chcę czekać!!! :) Żabka nie myśl o tym, że Ci się nie uda za pierwszym razem, potęga podświadomości to jest największa nasza potęga :)) Estella już o tym wie :)) Trzymam kciuki Lusia...no właśnie wiem, że to nie jest takie łatwe nie myśleć... wiem, że ja i tak będę zadręczać się myślami...eh taka już jestem za dużo lubię myśleć, filozof ze mnie dzięki za pozdrówki i również wszystkie pozdrawiam. Pozdrówcie ode mnie również swoje pociechy (pogłaszcie je po brzuszku) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
LUSIU zabaek narazie nie boli.Sorki ze zadko tu zagladam ale za niecaly mieisac mi sie szkola zaczyna i mam troche zakupow:) dzis bylam zobaczyc jak z dojazdami i musze wstawac o 5.00 zeby sie wyrobic.w tamtym roku mnie brat wozil no ale teraz ma nawal roboty z tata i nie ma jak. A my z Mężem dopiero planujemy zakup samochodu.Pozdrawiam wszystkie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, PATIS- wiem jak to jest. Wkoło mnie pełno dziewczyn w ciąży i na dodatek w maju urodził sie nam pierwszy maluch w rodzinie, tzn. w tym \"rzucie\";) Ale grunt to sie wyluzować i zamin sie obejrzysz przytyjesz z 10 kg:D Miłego popołudnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, PATIS- wiem jak to jest. Wkoło mnie pełno dziewczyn w ciąży i na dodatek w maju urodził sie nam pierwszy maluch w rodzinie, tzn. w tym \"rzucie\";) Ale grunt to sie wyluzować i zamin sie obejrzysz przytyjesz z 10 kg:D Miłego popołudnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingaaa, nie wiem co Ci powiedzieć, ani ile masz lat, ale na pewno sobie poradzisz i inni wokoło pomogą, a kiedyś będziesz jeszcze szczęśliwa z faktu, iż nie doszło do usunięcia tej ciąży. Zobaczysz jakie to szczęście mieć dziecko, które kocha swoją matkę miłością prawdziwą. Będzie dobrze. Pozdrawiam Trzymaj się mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×