Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość pott
u mnie też test ujemny w następnym cyklu próbuję testów owulacyjnych jak się nie uda to nie wiem co robić, to już pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpia25
Masz rację Rubina, nasz system zdrowia nie jest zaswietny!!!!! wiesz ja sobie nie wyobrazam abym poszla do lekarza z podejrzeniem cizy i zeby lekarz nie zrobil Usg ....moja ciaza trwala 7 tyg a mialam 3 razy usg ale to dla tego ze pierwszy raz bylo za wczesnie pecherzyk miala zaledwie 8 mm , drugim razem cos juz zaczelo sie dziac wiec musialam zglosic sie za tydzien ...............a i bylam prywatnie, Lekarz zaja sie mna jak nalezy nastepnego dnia czekal na mnie w szpitalu,on robil mi zabieg pozniej przychodzil do mnie po zabiegu........nie byl nadgorliwy ale ok. i dalej bedzie mnie prowadzil. Nie wybrazam sobie innego zachowania..........ale jak przyszlam do szpitala we wtorek poznalkm dziewczyne ktora przyszla dzien wczesniej z zatruta ciaza 8 tydz no i we wtorek dawali jej tabletki od bolu, krwaweila i kleła.......a zabieg miala dopiero we srode hmmmmmmm Ciekawe dlaczego! a jej lekjarka nawet nie kwapila sie w 7 tyg zrobic jej USG! zrobili jej dopiero w szpitalu jak juz bylo po fakcie, Ciezka sytuacje ma twoja przyjaciolka, ale masz racje teraz ma dlakogo zyc a dziecko da jej sile. Powiedz je tylko aby unikala stresu jak ognia wiem cos o tym! i wiesz co dobra przyjaciolka jestes podziekuje ci kiedys za to.............kontroluj ja aby do tego lekarza chodzila, bo chociaz swiat dla niej nie jest teraz tak kolorowy to napewno wkrotce pojawi sie promyk nadzieii..........chyba poezje tworze! poprostu trzymajcie sie ciepło + wsze malenstwa:))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halah
Witam Was wszystkie gorąco! Możecie mi powiedzieć w którym tygodniu ciąży lekarz na badaniu USG może wydrukować już zdjęcie maluszka? W którym tygodniu ciąży już coś widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia
właśnie dzisiaj o 10.15 dowiedziałam się, że zostanę MAMUSIĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halah
halah fasolke widac juz w 4 tygodniu i moze wtedy zrobic wydruk :) Renia dobrze trafilas jeszcze raz gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 tydzień
o kurcze to wyzej to moje zle zapomnialam o swoim nicku i wpisalam nie swoj przepraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Początek długiego tygodnia, a mnie juz sie nie chce pracowac......... Rubinko- masz rację, teraz najwazniejsze jest dziecko Twojej przyjaciółki, choć jej sytuacja nie jest wesoła. Przeciez mąż musi ja teraz wspierac- ale moze sie jakos ułoży???? Dzidzius- witaj, jak się oboje czujecie??? 20 tydzien- Mnie tez brzuszek rosnie z dnia na dzien!! ile przytyłas od początku ciąży??? Sara7- niestety nic na ten temat nie wiem!! Katarinko- musisz brac leki i wszystko bedzie dobrze!! Ja tez biorę leki na zapalenia układu płciowego. Jetes pod kontrolą lekarza więc wszystko bedzie ok. Najwazniejsze ze dzidzia bryka!! Olimpia- niestety taka jest państwowa słuzba zdrowia. Ja nie wyobrażam sobie, zebym co miesiąc nie widziała swojego dzidziusia- po prostu zmieniłabym lekarza!!! Halah- juz w 4 tygodniu widac pęcherzyk i serduszko podczas USG dopochwowego i juz wtedy mozesz otrzymac zdjęcie dzidzi!! Renia - OGROMNE GRATULACJE, witaj wsród przyszłych mam!!! Pozdrawiam pozostałe Panie, piszcie jak sie czujecie moje drogie no i jak tam nasze malenstwa???? Moje słoneczko bryka od rana, ale od 3 dni nawet nie robi sobie chyba przerw na sen!! Jest mi coraz cieżej z tym brzuszkiem i chyba podaczas następnej wizyty u mojego ginekologa poprosze o tydzien zwolnienia!! Odpoczne sobie troszke!!! Buziaki dla wszystkich :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie .. Straszna dzis u mnie pogoda...brr, nie dosc ze zimno to jeszcze ciemno...co jeszcze bardziej pogarsza moj i tak juz zly nastroj. Nie wiem , moze ktoras z was tez tak miala....kilka dni temu przy myciu zebow zaczelam odczuwac bol.., nastepnie zaczelo robic mi sie zgrubienie na dziasle i na podniebieniu....w sobote i cala niedziele trudno bylo mi grysc -mysle ze to kieszonka z ropa bo przestaje bolec a tak z ropa najczesciej sie dzieje, dzis ma wizyte u dentysty, wczesniej nic takiego mi sie nie robilo...boje sie zeby dzieslo nie zaczelo mi sie unocis w gore...na pewno nie mam zadnej paradontozy ani niczego takiego....masakra. Ciekawa jest od czago mi sie cos takiego przyplatalo... Renia, gratulacje! A co do systemu zdrowotnego w Polsce-mozna sie powiesic zanim zacznie sie chorowac. Tez sobie nie wyobrazam , zeby co miesiac nie widziec mojego malenstwa na usg...niemniej jednak potrafie sie postawic w sytuacji kogos, kogo nie stac na prywatnego lekarza...wtedy skazany jest na laske i nielaske lekarza z przychodni. Tu gdzie mieszkam nie ma czegos takiego jak przychodnia, kazdy lekarz przyjmujme w swoim gabinecie....nie trzeba za niego placic i czekac tygodniami na wizyte, bo koszty pokrywa ubezpieczenie ( podobnie jak w Polsce kasy chorych czy jakos tak), dodatkowe badnia sa w czesci pokrywane, oczywiscie nie wszystko jest darmowe. Niestety, jeszcze troche trzeba poczekac zanim sluzba zdrowia dojdzie do poziomu, na ktorym chcialaby byc....smutne to, ale prawdziwe Moj brzuszek tez stale sie powieksza..., juz nawet przed sniadankiem mam taka pileczke....slodko, czasem goracy, czasem letni....smaruje sie oliwka , nie wymyslilam zadnego kremu na rozstepy ewentulane....moze macie jakies sprawdzone produkty? Pozdrawiam i chyba czas na to by odejsc od komputera na troche....trzymajcie sie cieplo!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Kochane Kobietki ich Fasolki i Dzidziusie:) O dziwo po weekendzie w poniedziałek mam dobry humorek:) Już sie scielam rano z szefem, ale co mi tam. Dla mnie teraz najwazniejsze jest dobre samo poczucie, jak to mówi mój mąż \"Moja młoda mamusia, musi na siebie uwzac.\" A przecież nie jestem jeszcze w ciązy... Ale na pewno damy rade. W czwrtek ide do gina i zobaczymy co dalej...Ściskam Was i całuję...:) Wszystkie beż wyjątku:):):):):) ...Niech się spełni cud....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziękuję za miłe przywitanie :) :) :) Metka26 -> współczuję pogody, u mnie świeci słońce i zaraz wybieram się na spacerek :) Co do służby zdrowia...brr... ja niestety za wszystko muszę płacić, chociaż jestem ubezpieczona i wszystkie takie tam! Ale cóż, pokornie wyciągam kasę na wszystkie badania, bo mój dzidziuś jest tego wart!!! Gdyby nie pomoc dziadków, którzy pokrywają prawie wszystkie wydatki związane z tymi badaniami, to by mnie chyba krew zalała!!! Powiedzcie, jak było u Was z ujawnieniem płci?? Mój lekarzw sobotę stwierdził, że 20 tydzień, to za wcześnie na rozpoznanie!!! Jestem zła i mam ochotę wybrać się do innego, który podobno daje gwarancję od 15-16 tygodnia. Martwię się tylko, czy takie częste usg nie zaszkodzi??? NIe wiem ile ważyłam wcześniej, ale w 11 tygodniu było 59 kg, a teraz w 20 - 63,4 kg. Chyba tyję w oczach... ale mam nadzieję, że po rozwiązaniu wrócę do poprzedniej figury.... Tak fajnie opisujecie, jak Wasze maleństwa fikają w brzuszkach :) Moje, owszem, daje o sobie znać, ale wydaje mi się, że zbyt rzadko... Boję się, czy wszystko ok. Zdaję sobie sprawę, że wszystkie dzieci są różne, ale i tak mnie to troche niepokoi... Kość udowa mojego Skarba ma 31 mm długości... i tylko tego się dowiedziałam ostatnio. A wcześniejsze wymiary (jak to nazywam: :\"długość od główki do dupki\") to: 11 tydzień - 52 mm, 14 - 94mm. Rośnie jak na drożdżach :D Pozdrawiam i dobrego samopoczucia życzę Wam wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpia25
Wiatm was kobietki, kobiecinki i maluszkow....... Renia gratulacje teraz uwazaj na siebie tzn dbaj jak naleppiej o swoje zdrowko i samopocczucie bo tak mysle ze to tez bardzo wazne. A ja juz w pracy, choc powinnam byc na zwolnieniu ale nie stety nie chcem robic problemow dla pracodawcy ..........hmmmmm poprostu stolka musze sie trzymac. A tak apropo mam pytanie do kobietek, tore mialy zabieg tzn tak zwane łyżeczkowanie(a fujjjjjj jakie to brzydkie slowko) Zabieg mialam w wtorek i dopiero w piotek w nocy złapał mnie ból( moze nie tak wwielki ale budziałam sie) i zaczelam krwawic troche mocno zupełnie jak moj drugi dzien okresu........hmmmmmmm dzis chyba juz troche mniej. Czy to normalne....., wiem wiem zadzwonie do lekarza ale nie chcialam w weackend dzwonic do gina. Metka26, zebra zazdroszcze wam waszych brzuszkow.........:)))))))).wczesniej nie moglam patrzec na obiety w ciazy i z wozkami (chyba taki bunt!!) a teraz mi tak smutno hmmmmm jacy ludzie to ułomne stworzonka jak cos straca to dopiero doceniają. Malinka79 - to ty ostra babka jestes jak na zien dobry klucisz sie z szefem:)))))))) Pozdrawiam serdecznie wszystkie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metko- mnie tez często dziasła bolą. Moja dentystka powiedziała ze w ciąży sa one po prostu bardziej drażliwe. Trzeba zmienic szczoteczkę na bardziej miękką i ostroznie szczotkowac ząbki. Ja miewam stany zapalne naewt jak cos twardego bądz kwasnego ugryzę! Mnie tez jest przykro metus ze w Polsce jesli chcesz miec pełną opiekę- muszisz zapłacic!! Owszem- podstawową masz zapewnioną z urzędu, ale dla włsnego komfortu i bezpieczenstwa lepiej chodzic prywatnie. Zreszta podobnie jak zebra- dla własnego dzidziunia zrobię wszystko!! Metko ja smaruję brzuszek kremem bambino i oliwką bambino- Niestety jakos nie mam zaufania do tych kremów na rozstępy i postanowiłam tego wogóle nie uzywac. Zdrowie mojego dziecka jest wazniejsze. Mój ginekolog prosił o ostrożnosc, nawet jesli chodzi o masci i kremy do buzi (poczatkowo miałam problemy z cerą), więc boję sie czy te kremy na rozstępy nie przenikna przez brzuszek do dzidziusia. Malinko- twój nastrój chyba mnie sie udzielił...dobry humor mi juz całkiem wrócił, bo poranek był koszmarny!! Zebro- z tą płcią bywa róznie. Zobacz u mnie juz 23 tydzien, a tydzien temu ginekolog nie był pewien (mimo najnowszego sprzetu)!! Olimpio- i ty wkrótce jesli tylko chcesz bedziesz miała brzusio przed sobą......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik24
Witam serdecznie!! Ja jestem w 35 tygodniu,i dopiero 2 tyg temu lekarz powiedzialze to dziewczynka.a od poczatku ciazy bardzo chcialam wiedziec co nosze pod serduszkiem ,i dowiedzialam sie na koncu. Wszystkim mamusia zycze powodzenia i wytrwalosci ,pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik24
Witam serdecznie!! Ja jestem w 35 tygodniu,i dopiero 2 tyg temu lekarz powiedzialze to dziewczynka.a od poczatku ciazy bardzo chcialam wiedziec co nosze pod serduszkiem ,i dowiedzialam sie na koncu. Wszystkim mamusia zycze powodzenia i wytrwalosci ,pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Lusiu...dziekuje ci ze mi odpowiedzialas, przestraszyłam sie, zreszta przyda sie odwiedzic gabinet....ja narazie odczuwam bol przy jedzeniu np.zairnistego chleba.....twardych rzeczy, ale kwasne kiszone ogorki tez chyab odpadna bo szczypi i jakos tak, ciezko go ugryzc, czuje sie jakbym miala substytuty zebow a nie moje wlasne...co to sie wyprawia.. No wlasnie, zgadzam sie ze lepiej zaplacic i dostac to czego sie oczekuje, tylko szlag mnie trafia, ze to jest na porzadku dziennym- lapowki itd. Tutaj podobnie jak w Polsce , trzy badania usg sa darmowe, naleza sie kazdej ciezarnej.....za dodatkowe placimy-czyli jak u prywatnego lekarza....nie sa one obowiazkowe...tylko ze my chcemy wiedziec czy z nasza dzidzia jest wszystko w porzadku. Ja sie tez smaruje zwykla oliwka dla dzieci.....dla alergicznej skory itd, bardzo delikatna i moze byc stosowana w czasie ciazy, moj lekarz stwierdzil ze jesli mam miec rozstepy to bede je miala...a jesli cokolwiek ma pomoc to ta oliwka wystarczy...zdam sie na niego, zreszta podobnie jak ty Lusiu nie mam zaufania do kremow antyrozstepowych, a oliwka jest mila no i maz lubi bardzo sam smarowac mi brzuch choc jeszcze jest malutki. Wiecie, ja juz nie moge sie doczekac czwartku....pewnie moja dzidzia bedzie miala okolo 10 cm lub wiecej bo czwartek to bedzie 15 tydz.i 5 dzien ciazy - porownalam co napisalas zebra....moje malenstwo mialo dokladnie tyle samo co twoje w 11 tygodniu a teraz zobaczymy, mam nadzieje ze rosnie zdrowo. Olimpio...trzymaj sie....bedzie wszystko dobrze, nie wyobrazam sobie co przezywasz....jednak nastaw sie pozytywnie na przyszlosc, pewnie to trudne czytajac co piszemy tu czasem....zycze wszystkiego dobrego🌻 A jeszcze mialam Wam mowic, ze z płcia to moze byc tak, ze lekarz wie ale nie jest pewien do konca, dlatego woli nic nie mowic, w przypadku chlopcow sprawa jest prostsza do \"stwierdzenia\", natomiast z dziewczynkami moze nie chcec mowic rodzicom a nastepnie zmieniac zdania....dopiero jak bedzie pewnie to powie...no i chyba tak lepiej, niz gdyby mial sie pomylic.Oczywiscie pomykla moze byc zawsze jednak mysle, ze lekarze ostroznie podchodza do tego \"ostatecznego\" zdania na temat płci maluszka. Same wiecie jak dzidzie sie wierca....i ciezko zrobic zdjecie, nie mowiac juz o tym, zeby zajrzec tu i owdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpia25
dziewczyny powiedzcie mi gdzie wy czytacie ksiazki na necie?????? ale mi si eto przysnilo albo ktos o tym pisal hmmmmmm straszliwie sie nudze w pracy a poczytalabym sobie aby zabic czas pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Lusiu...dziekuje ci ze mi odpowiedzialas, przestraszyłam sie, zreszta przyda sie odwiedzic gabinet....ja narazie odczuwam bol przy jedzeniu np.zairnistego chleba.....twardych rzeczy, ale kwasne kiszone ogorki tez chyab odpadna bo szczypi i jakos tak, ciezko go ugryzc, czuje sie jakbym miala substytuty zebow a nie moje wlasne...co to sie wyprawia.. No wlasnie, zgadzam sie ze lepiej zaplacic i dostac to czego sie oczekuje, tylko szlag mnie trafia, ze to jest na porzadku dziennym- lapowki itd. Tutaj podobnie jak w Polsce , trzy badania usg sa darmowe, naleza sie kazdej ciezarnej.....za dodatkowe placimy-czyli jak u prywatnego lekarza....nie sa one obowiazkowe...tylko ze my chcemy wiedziec czy z nasza dzidzia jest wszystko w porzadku. Ja sie tez smaruje zwykla oliwka dla dzieci.....dla alergicznej skory itd, bardzo delikatna i moze byc stosowana w czasie ciazy, moj lekarz stwierdzil ze jesli mam miec rozstepy to bede je miala...a jesli cokolwiek ma pomoc to ta oliwka wystarczy...zdam sie na niego, zreszta podobnie jak ty Lusiu nie mam zaufania do kremow antyrozstepowych, a oliwka jest mila no i maz lubi bardzo sam smarowac mi brzuch choc jeszcze jest malutki. Wiecie, ja juz nie moge sie doczekac czwartku....pewnie moja dzidzia bedzie miala okolo 10 cm lub wiecej bo czwartek to bedzie 15 tydz.i 5 dzien ciazy - porownalam co napisalas zebra....moje malenstwo mialo dokladnie tyle samo co twoje w 11 tygodniu a teraz zobaczymy, mam nadzieje ze rosnie zdrowo. Olimpio...trzymaj sie....bedzie wszystko dobrze, nie wyobrazam sobie co przezywasz....jednak nastaw sie pozytywnie na przyszlosc, pewnie to trudne czytajac co piszemy tu czasem....zycze wszystkiego dobrego🌻 A jeszcze mialam Wam mowic, ze z płcia to moze byc tak, ze lekarz wie ale nie jest pewien do konca, dlatego woli nic nie mowic, w przypadku chlopcow sprawa jest prostsza do \"stwierdzenia\", natomiast z dziewczynkami moze nie chcec mowic rodzicom a nastepnie zmieniac zdania....dopiero jak bedzie pewnie to powie...no i chyba tak lepiej, niz gdyby mial sie pomylic.Oczywiscie pomykla moze byc zawsze jednak mysle, ze lekarze ostroznie podchodza do tego \"ostatecznego\" zdania na temat płci maluszka. Same wiecie jak dzidzie sie wierca....i ciezko zrobic zdjecie, nie mowiac juz o tym, zeby zajrzec tu i owdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja84
Cześć dziewczyny!!! Mam 20 lat i chce miec juz dziecko. Mój chłopak tez mnie namawia zebysmy mieli juz dzidzie. No i nie wiem, ja tez bardzo i chyba sie zdecyduje :-). Postanowiłam rzucic tabletki anty (Diana35) Mam pytanko: po jakim czasie od rzucenia tabletek moge zajść w ciążę??? I czy jak zajde od razu ( miesiąć), czy to nie bedzie szkodliwe dla maleństwa??Czy musze brac kwas foliowy. Prosze Was o rady. Pozdrawiam was serdeczne!! Trzymajcie się cieplutko :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat okresu, jaki powinna kobieta oczekwac po odstawieniu tabletek a zajsciem w ciaze wciaz tocza sie spory a ja nie bralam tuz przed zajsiecm w ciaze wiec ekspertem nie jestem, folik zacznij brac juz dzis....najlepiej 3 miesiace przed zajsciem w ciaze, dluzej nie zaszkodzi...wiec biegiem do apteki;) pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat okresu, jaki powinna kobieta oczekwac po odstawieniu tabletek a zajsciem w ciaze wciaz tocza sie spory a ja nie bralam tuz przed zajsiecm w ciaze wiec ekspertem nie jestem, folik zacznij brac juz dzis....najlepiej 3 miesiace przed zajsciem w ciaze, dluzej nie zaszkodzi...wiec biegiem do apteki;) pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie!! Renia - gratuluję Kaja84 - zazdroszczę i gratuluję Ci chłopaka, który sam Cię prosi o staranko ;) mój mąż ma 30 i jeszcze się cyka strrrraasznie :) wszystkie brzusiaste serdecznie pozdrawiam...mam nadzieję, że wkrótce do Was dołączę...dziś 20 - może małe przytulanko będzie i może akurat dzisiaj coś z tego wyjdzie, bo wkroczyłam w II fazę :) ale jak już mówiłam...nie nastawiam się...co ma być to będzie :))) ale i tak trzymajcie za mnie kciukaski :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metus nie przejmuj sie, to nie ostatnia dolegliwosc ciażowa, która nas czeka. :)) :)) :)) Mój maż sie cieszy ze dzieciątko jest dla mnie wazniejsze niz figura i rozstępy, i podobnie jak Twój maż lubi smarowac brzuszek oliwką (my z dzidzią tez to lubimy :)) :)) ) Metus ma rację- siusiaka to od razu lekarze rozpoznaja. A z psitkami to różnie bywa. Daltego chyba u mnie bedzie dziewczynka. No moja ciotka (44 lata) własnie urodziła dziewczynke......czwartą.....:)) Kaja- zapytaj swojego lekarza o te przerwe i od razu kup Folik...... Patis- no to miłego wieczoru i nocy :)) :)) :)) Kciuki trzymamy bardzo mocno....... Uciekam do domku moje Panie- kręgosłup mi dzisiaj po prostu wysiada..............nie wiem co bedzie dalej, jak brzuszek bedzie bardzo duzy. Usciski dla Pan i dzidziulków. Dbajcie o siebie.....Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateczka
Witam Dziewczeta, Jestem po weekendzie bardzo odpoczelam, bylismy na dzialce , smieje sie bo to normalny dom nad jeziorem a my na to dzialka mowimy, bylismy na grzybach i bylo cudownie , bardzo wypoczela. Jesli zas chodzi o sluzbe zdrowia to ja nie pamietam jak wyglada panstwowa przychodnia, wogole juz dawno zapomnialam o tym. Synek moj 5 latek chodzi tam tylko na bilanse i na obowiazkowe szczepienia ktore i tak place bo zazwyczaj biore rozszezona wersje by go nie kloc kilka razy.Niestety tez nie wiem co z moim malenstwem czy to Karol czy Helena mam nadzieje ze ,28 sie dowiem ide na 2 badanie doplerowskie ,ktore wszystko dokladnie przeglada to jest USG 4D plus badanie Dopplerowskie.Idziemy razem z mezem nagramy sobie na cd i bedziemy sobie ogladac w domeczku jak tam u naszej maludy. Dziewczyny jak sie czujecie bo mnie coraz czesciej lapie nadkwasnosc i pali jak diabli a dodatkowo sen, spala bym chyba non stop. Brzuszek juz mam duzy ,o poprzedniej odziezy nie ma mowy od dluzszego czasu nie da rady trzeba byc ciezarowka.Pozdrawiam Was wszystkie i milego popoludnia duzo usmiechu i radosci. Claptolus odezwij sie?!, GRATULACJE DLA NOWEJ MAMY,a cala reszte pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 tydzień
Lusia przytyłam 5 kg :) ciekawe ile w drugiej polowie przytyje :D 🌻 Pozdrawiam wszystkie kobietki od a do z ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Nie wierzcie lekarzom jak mówią ,że płeć nie da się określic w 20 tyg.Totalna bzdura. Mnie też tak lekarz zwodził jak byłam w poprzedniej ciąży. 29 tyg już nie dało się zobaczyć ! Prawdą jest to ,że nie zawsze chcą mówić bo nie są pewni. Mojej znajomej lekarz powiedział ,że na 100% będzie synek- jakież było jej zdziwienie kiedy urodziła dziewczynkę. Nie mogę doczekać się kiedy poczuję ruchy dzidziusia. http://lilypie.com/days/050517/0/21/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik24
rRUBINA Mi tez lekarz wciaz mowil ze nie widec i dowiedzialam sie dopiero w 30 tyg.ciazy,cala ciaze mialam przeczucie ze to syn ,lecz lekarz stwierdzil ze to znow coreczka.A w ktorym ty jestes tygodniu jesli moge spytac?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
LUSIU dziekuje za pamiec u nas dobrze tylko troszkie zmeczeni jestesmy. Nie dlugo studia musze troche pozaliczac w czensiej nio ale dobrze bedzie CLAPTOLA. MATECZKA. METKA26,LONIA,MADI30I CALA RESZTA POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 tydzień
Dzidzius ja tez chodze do szkolki co prawda nie na studia ale chodze tez mam zamiar wczesiej pozaliczac troszke póki mam mnostwo energii bo potem juz tak slicznie nie bedzie bo kregoslupik bedzie mnie bolec :D dobranoc wam wszystkim a w szczegolnosci maluszkom w brzuszkach mamus ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten troszke pochmurny poranek........ 20tydzien- ja przytyłam do dzis 7 kg i mam wrazenie ze to tylko brzuszek :)) :)) Rubinko- ruchy dzidzi sa super, juz niedługo je poczujesz- zobaczysz jak czas szybko mija......... Mateczko- mnie tez łapie często nadkwaśnosc i zgaga- lekarz zalecił mi brac Rennie - ale tylko 1 tabletke na dzien, i spac z uniesioną głowa- na poduszce.......Pomaga....... Monik24- rzeczywiscie późno sie dowiedziłas, mam nadzieje ze ja sie dowiem wreszcie podczas nastepnej wizyty- to bedzie 25 tydzien..... Pozdrawiam wszystkie panie......A gdzie się podziały Ewus, Adrianka, Starająca i Ingaa- dziewczyny co u Was odezwijcie sie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×