Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

Gość mamasynkaa
Ja wszystko sprzedaje po malym, wiec teraz od nowa czeka mnie radocha:) Bylam u lekarza, wszystko ok, dzidzia ladnie rosnie, usg bylo juz przez brzuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
Ja nie moglam znalezc typowo slubnych bo 37 za male a 38 za duze. Wiec w normalnym sklepie kupilam biale buty na malym obcasie i super pasowaly :) a welon mialam krotki z cekinami. Zaluje ze wypozyczalam nie pomyslalam zrby kupic i zostawic corce. Ale spinke zostawilam i jej dam :) ja nie mialam mdlosci a teraz od kilku dni znowe mi nie dobrze ale do przezycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
Mamasynka super :) w ktorym tyg jestes? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
8 tydzien, a dokladnie 7t2dz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. was tez tak często boli głowa? ja ostatnio mam takie kłucie, że masakra. a po pracy wracam zdechła. Dzisiaj jakoś jest lepiej ale za to śpiączka mnie brała. Kawę staram się jedna max 2 dziennie słabe pić, takie z łyżeczki rozpuszczalne. Co do chłopca czy dziewczynki to sama nie wiem co bym chciała. Ostatnio rozmawiałam z mężem to chciałby raczej córkę, ale najważniejsze by było całe i zdrowe bo to i tak będzie pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirinda023
Hej, weszłam tylko na chwilę. Paula - kochana, ja w pierwszej ciąży tak miałam. Możesz: prenalen, tantum verde (lepsze są tabletki do ssania od rozpylacza), dużo czosnku, cebuli i póki jeszcze sezon: zagotuj pokrojoną pomarańczę, grejfrut i cytrynę z cukrem, ostudź i takie coś zażywaj co chwilę po trochu - to jest mikstura mojej lekarki. No i, oczywiście, leżeć, wygrzewać się. Mi po dwóch tygodniach nie przeszło i musiałam wziąć antybiotyk - duomox i pomógł. Syn ma obecnie 14 miesięcy i wszystko jest ok więc w razie czego po prostu zaufaj lekarzowi, ważniejsze jest żeby mama była zdrowa bo tak wirus może przeniknąć do dziecka i będzie z nim coś nie tak. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Te buty maja obcas na jakies 6,5 cm, to jeszcze nie ma tragedii, ale zobacze czy sie zdecyduje, zalezy jak beda sie nosic. Welonu to ja raczej nie chcialam, ale jak raz przymierzylam jak suknie kupowalam, to stwierdzilam, ze ja chce i juz :] Z reszta ja mam taka przekorna nature. Jak nie bylam w ciazy, to nie chcialam, a teraz jak w ciazy welonu niby nie wypada, to ja chce i koniec. I koniec koncow suknia snieznobiala i jeszcze welon do tego i tatuaz na plecach :) Rodzina mnie wyklnie :D Mnie ostatnio przestaly za to piersi juz bolec, chociaz taki plus :) Tylko na wieczor je troche czuje i swedza czasami, ale rzadko. A poza tym u mnie kazdy dzien jest inny. Raz mi bardziej dokuczaja mdlosci, innym razem ciagle wymiotuje, nieraz caly dzien, albo tylko rano, albo wieczor, albo wcale. Nigdy nie jest tak samo, przez co nie wiem, co mnie czeka. Mamasynkaaa super wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Justa2704 ja ci powiem tak. moja kuzynka brała ślub w październiku termin miała na 13-go marca. z dnia na dzien sie zmieniała - suknie miała uszyc jej krawcowa i nie dała rady. wiec moja kuzynka kupila suknie w salonie w ostatnim tygodniu. dziewczyna była zrozpaczona ta krawcową a panie w salonie tak dobrały sukienke i jeszcze rabat dały, że całej rodzinie kamien z serca spadł. welon tez miała. co do butów ona w ciąży brała na niskim ja miałam za to takie http://allegro.pl/eleganckie-buty-slubne-biale-kolekcja-butdam-i5262456367.html bardzo wygodne, bo szerokie na śródstopiu. to jest bardzo wazne by nie były wąskie, bo nie wyrobisz całego ślubu i wesela do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
Kurcze ja juz 11 tydz :) nie moge sie doczekac usg polowkowego. Za tydz w 12 tyg bede miala jeszcze dopochwowe bo lekarka chce dokladnie obejrzec ;) justa co do slubu to zazdroszcze ci... ja bardzo fajnie wspominam sam slub bo przygotowania niestety byly straszne klocilam sie z tesciowa itp... kupilam mezowi garnitur a ona powiedziala ze jest brzydki i pojechali kupic jeszcze jeden...ehhh szkoda gadac dzis mam z nia dobre stosunki ale ciagle to wszystko pamietam i jest mi przykro. Corcia zasnela ide sie szykowac na zakupy jeszcze zrobie na szybko spaghetti dla mezusia. Dzis zaszaleje chce kupic torebke buty marynarke spodnie i kilka bluzek. Oczywiscie wszystkie takie zebym mogla chodzic do porodu jakies szersze. Nie moge sie doczekac jak juz bede mogla kupic wozek i lozeczko i zrobie miejsce w pokoju corci dla drugiego maluszka :) do mnie jeszcze tak do konca nie dotarlo ze jestem w ciazy udalo nam sie za pierwszym razem i to chyba dlatego :) mnie glowa tez czasem boli ale nie za czesto na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do welonu to rozmawialas juz z fryzjerką jaka fryzura? ja miałam wlosy upięte i trzeba było z welonu wypiąc grzebień. jak już go wypiełam to welon ogolnie na jeden raz wiec zadna pamiątka - takie tandetne te welony robią chociaz moj nie był najtanszy. ja miałam welon obszyty merezką bo lamówka była za cieżka i duża dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
J doiron mnie boli glowa co dwa dni ale pomaga mi wtedy otwarte okno na maxa :)Co do butow jakich kolwiek to ja mam zawsze problem bo wiele 37 butow jest na mnie zamalych a 38 za duzych szkoda ze nie ma polowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Justa z mdlosciami i wymiotami tez tak mam wczoraj mnie zemdlilo na wieczor a dzisiaj z samego rana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela9223 nam się też ciąża trafiła z pierwszego strzału. jeszcze staram się nie szaleć i jakoś z niedowierzaniem podchodzę do wszystkiego. w czwartek idę na pierwsze badanie wiec mam nadzieje ze wtedy zobaczymy wszystko. ja zanim zacznę miejsce dla dziecka szykować, to chce zrobić gruntowny remont kuchni łącznie w wymiana wszystkiego +okno, wtedy mogę zastanowić się nad pokojem- ewentualnie sypialnia z łóżeczkiem. mamy mieszkanie po rodzicach ale do całkowitego remontu. jak na razie zrobiliśmy cala łazienkę i podłogę na przedpokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Do mnie tez jeszcze nie dociera ze jestem w ciazy w zasadzie chyba tylko wtedy jak mnie mdlisci lapia. To sie zmieni napewno jak bedzie brzuszek. A co do plci to jestem bardziej nastawiona na chlopca bo od dziecka z wrozb z obraczki wychodzi ze bede miala 2 synow . Polecam ta wrozbe nie zebym jakos bardzo wierzyla w takie rzeczy ale ciotce sie sprawdZilo , znajomej teZ drugiej znanomej tak samo wiec cos w tym jest, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie znam zadnych wrozb :( nawet dla rozrywki. kurcze naprawde nie wiem co bedzie. moj ostatnio wyskoczyl z tekstem ze chce blizniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ! u mnie 10 tydzien i lekarka skierowała mnie na prenatalne na koniec 13 tygodnia. Czy wam tez tak kazano?? ja mam dopiero 25 lat .... a co do bólu głowy to ja od soboty umieram .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
Mi z obraczki poki co sie sprawdza i wychodzi ze za 4 lata jeszcze jedno dziecko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
Motylkowa w Wojasie sa polowki w rozmiarach no tylko ceny takie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Mala a ja mam 19 lat i tez bede miala prenatalne gdzies na przelomie 12/13 tyg . Kazdy je powiniem przejsc tam wyjdzie czy nie ma zagrozenia np zespolem downa albo chorego serduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Ewela ja robie to tak ze nawlekam obraczke na nitce i nastawiam nad otwarta dlon w powietrzu tak pare cm i jak kreci sie w kulko to dziewczynka a jak na boki to chlopiec . Czekam az przestaje sie krecic i biore obraczke z nad otwartej dloni i drugi raz tak powtarzam i potem trzeci az do tego momentu co przestaje sie krecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie uspokoilas bo myslalam ze lekarka cos widziala na usg i stad jej sugestia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
pytanie do tych ktorzy mieszkaja daleko od morza . Marzy Wam sie taki wyjazd? Bo mi bardzo albo gdzies do Bulgari chodz nigdy nie bylam w cieplych krajach .. ale najgorsze jest to ze zle znosze upaly I nie wiem co mnie natchlo szczegolnie teraz w ciazy zeby jechac. Mieszkam na slasku i taka podroz nad morze to okolo 8 godz jazdy samochodem. A samolotem tez nie wiem czy jest bezpieczne leciec znajoma polozna powiedziala ze nie bo wystepuje duza roznica zmian w cisnienii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ciężko mówić bo ja do morza mam ok godziny. spacerek urządzaliśmy w Stegnie w niedziele :D . Na ciepłe piaski bardzo chętnie bym pojechała. :D ja ogólnie to poza domem ludzie spędzać czas. powiedzcie czy komputer nam może szkodzić? 8 godzin w pracy, do tego w domu i tak dzień co dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pełna nadziei 91
Hej dziewczyny :) Ja ślub brałam w 4 miesiącu. Welon miałam bo chciałam mieć. Poza tym jeszcze nie było nic widać. Co do butów to miałam na bardzo niskim obcasie ( nie ze wzgledu na ciaze, ale na wzrost mojego Męża) i nie białe, a czerwone :) I do tego czerwone dodatki. Nawet Mężuś miał czerwony krawat :P Tak sobie wymysliłam :) Sala weselne tez przystrojona w odcieniach czerwieni, i samochód i tort również :) Taka mialam wizje :) Gratuluje bijacych serduszek :) Mnie tez mecza mdlosci i wymioty. Mąż ma kilka dni urlopu i opiekuje sie mna czule :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też do Stegny mam godzinę drogi i jak mam ochotę wsiadam w passata i jade hi hi :P oczywiście w wolne weekend po pracy :D Ja nie lubię obcasów , też mam małe stópki 36 i nie mogłam znaleźć żadnych. Ale akurat gdy sie już poddałam i miałam kupić na dużym obcasie zobaczyłam w sklepie idealne na małym słupeczku :D mamasynka , bardzo sie cieszę , że wszystko ok. Mi wczoraj wyliczył na usg 6tydzień i 4 dni ale wiadomo plus miesiączka to koniec 8 tygodnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze dziewczyny tez stosują myk i kupują jak do przyjęcin jak nie chca na wysokim obcasie a maja mała stopę. ja mialam w pracy taka dziewczyne. ona sama sie smiała, że ubiera sie w 5-10-15 :D Co do stegny to ona juz żyje :D a w barze bosmańskim super jedzonko. on jest schowany całkiem z lewej strony jak stoisz twarzą do morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba czas na wyprawę :D najbardziej lubię listopad-grudzień , zbiór malutkich bursztynów. W ogóle uwielbiam morze. Mąż mi sie w Kołobrzegu oświadczył na plaży ale go wtedy odrzuciłam , chyba sie wystraszyłam. :P Jednak nie lubię ryb , nie wiem dlaczego. Nigdy sie nie odważyłam na zjedzenie rybki nad morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ Bobowa salata super ze wszytsko wporzadku :) Ja mam slub w przyszlym roku zaplanowany byl zanim zaszlam w ciaze i tez welonu nie chcialam i nie chce miec mi sie strasznie nie podoba i nie widze siebie w welonie. Justa mam tak samo jak ty z tymi mdlosciami , wczoraj do poludnia super sie czulam ,a dzis od rana mdlosci i wymioty nwet z pracy wczesniej wrocilam bo nie dawalam rady nono stop na wymioty mnie zbiera i tez sie pocieszam ze dzis zaczelam 9 tydz i ze pomalu to sie unormuje ;p A na usg genetyczne ide 9 lub 12 maja jeszcze sie nie zapisalam ale do mojego lekarza umawia sie nie wczesnie jak tydzien przed i nie ma problemu. Pozdrawiam wszytskie dziewczynki i zycze milego popoludnia 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Ja tez dzisiaj zaczelam 9 tydzien :) Martwie sie, bo badania krwi zdaje sie trzeba zrobic na czczo, a ja dopki czegos nie zjem, to moge nie wychodzic z toalety, tak mnie strasznie drze, a zoladek pusty, masakra :/ Buty kupilam, co prawda maja faktycznie z 6,5 cm, ale sa bardzo wygodne. Welon tez fajny, bo sukienke mam z tiulu, snieznobiala i wyglada jak obsypana srebrnym brokatem i welon tez snieznobialy tiulowy ze srebrnym polyskiem. Jeszcze bizuterie zakupilam. Wiecej za nia zaplacilam, niz za welon z butami :D No i przynajmniej mam spokoj. Jeszcze sie na te "rekawiczki" zdecyduje, bo niestety nic mi na te rece nie pomaga, jest tylko gorzej. Ani kremy, ani oliwa, ani ten olej kokosowy. A te niby rekawiczki, to jest taki trojkatny kawalek koronki. Na czubku ma lancuszek na srodkowy palec, a bok naprzeciw tego czubka jest z takim lancuszkiem, ktory sie zapina jak bransoletke. Po prostu zaslania tylko wierzch dloni. Dla mnie jak znalazl. A po oczepinach bede sie chciala przebrac w jakas inna sukienke i jakies plaskie buty, sandaly albo baletki. Wybralismy tez w koncu piosenke na pierwszy taniec, tzn ja wybralam, bo u nas to jest tak, ze wszystko na mojej glowie i ja mam zalatwiac i wybierac, a moj tylko wykonuje polecenia :D Przynajmniej mam spokoj, bo mi sie nie wtraca i jest po mojemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Ja mieszkam nad morzem, ale nie lubie lezec na plazy, za to kocham gory. W tym roku pewnie odpuscimy, bo synek nie bedzie mial jeszcze 4 lat, wiec ciezko by tam z nim bylo, moze za rok sie uda:) Bombowa salata a dlaczego nieodwazylabys sie zjesc ryby nad morzem???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×